3 روش رمزنگاری کد های PHP با برنامه‌ی ionCube PHP Encoder

روش رمزنگاری کد های PHP با برنامه‌ی ionCube PHP Encoder

زمان مطالعه 4 دقیقه

نرم افزار ionCube PHP Encoder ابزاری بسیار آسان ولی قدرتمند و حرفه‌ای است که مورد استفاده طراحان و برنامه نویسان تحت وب (PHP) قرار می‌گیرد. برنامه نویسان تحت وب با استفاده از این ابزار می‌توانند از پروژه‌های تحت وب خود به زبان PHP محافظت کنند. برنامه‌های نوشته شده به زبان PHP به دلیل open source بودن بعد از فروش توسط هر شخصی قابل مشاهده و ویرایش هستند. برای رفع این مشکل باید کد‌های PHP رمزنگاری شوند. یکی از بهترین نرم افزار‌های رمزنگاری کد های PHP نرم افزار ionCube است. از دیگر امکانات نرم افزار ionCube PHP Encoder می‌توان به امکان تعریف لایسنس برای پروژه اشاره کرد. همچنین می‌توان با تعریف یک دامنه خاص، اجرای پروژه را فقط بر روی همان دامنه محدود نمود. نرم افزار ionCube PHP Encoder همچنین می‌تواند محدودیت زمانی نیز برای اجرای پروژه معین نماید.

رمزنگاری کد های PHP با برنامه‌ی ionCube PHP Encoder

این نرم افزار علاوه‌بر رمزنگاری کد های PHP می‌تواند سرعت اجرای صفحات را نیز تاحدودی افزایش دهد. در صورتی که کد PHP خود را با ionCube رمزنگاری کنید، هیچکس غیر از شما نمی‌تواند به سورس برنامه شما دسترسی داشته باشد. این ابزار از تکنیک کامپایل کردن بایت کد‌ها برای کدگذاری استفاده می‌کند و در نتیجه کد اصلی حذف شده و زمان اجرا کاهش می‌یابد.

رمزگذار PHP برای Windows ،Linux ،FreeBSD و macOS در دسترس است. همه نسخه‌ها از ویژگی رمزگذاری برای اتوماسیون آسان برخوردار هستند و رمزگذارهای windows و macOS همچنین دارای GUI هستند.

فایل‌های ionCube Encoder را می‌توان در سیستم عامل‌های بسیار پرکاربرد تا PHP ۷/۴ استفاده کرد. در صورت درخواست پشتیبانی از سیستم عامل‌های دیگر نیز در دسترس است.

 به کدام نسخه از ionCube Encoder برای شما مناسب است؟

0 روش رمزنگاری کد های PHP با برنامه‌ی ionCube PHP Encoder

راهنمای زیر به شما کمک می‌کند تا نسخه مناسب Encoder را متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید.

صاحبان وب سایت‌ها

Basic یا consider Pro ،Cerberus

برای محافظت از کدهای مربوط به پیکربندی و داده‌های مشتری در وب سایت خود در برابر کسانی که به آنها دسترسی دارند، مانند شرکت میزبان، سرپرستان و هکرها، نسخه Basic احتمالا کافی است. اما ویژگی‌های Pro و Cerberus نیز قابل تأمل است.

Product Developers

Pro یا Cerberus

Pro و Cerberus محافظت از PLUS را برای ایجاد لایسنس برای محصولات شما فراهم می‌کنند. لایسنس‌ها می‌توانند با قفل کردن کدها در دستگاه‌های خاص، از آن‌ها در برابر استفاده‌های غیر مجاز محافظت کنند و همچنین می‌توانند در زمان‌های مقرر منقضی شوند، که برای انتشار نسخه‌های آزمایشی ایده آل است. ویژگی‌های صدور مجوز بومی نسبت به صدور مجوز مبتنی بر PHP مزایایی دارند.

طراحان وب سایت

Pro یا Cerberus

به عنوان یک طراح، ممکن است بخواهید نسخه‌های اولیه کار خود را قبل از اتمام آن در اختیار مشتری قرار دهید.  شما می‌خواهید کد اجرا شود، اما نه برای همیشه. Pro و Cerberus به شما این امکان را می‌دهند که در بازه زمانی مشخص برخی از ویژگی‌های فایل‌های خود را منقضی کنید و به شما این امکان را می‌دهد تا برای مدت محدودی آن را امتحان کنید.

مشتریان سازمانی

Pro یا Cerberus + Standard/Premium Support

ما Pro یا Cerberus را به علاوه یک برنامه پشتیبانی پیشنهاد می‌کنیم، شما می‌توانید فایل‌ها را تنها به دستگاه‌های مجاز محدود کنید و فراتر از پشتیبانی اولیه محدود، به پوشش پشتیبانی دسترسی داشته باشید.

Continuous Integration

نسخه Pro و Cerberus CI

نسخه CI متناسب با کدگذاری کاربران به عنوان بخشی از CI pipeline است، جایی که انعطاف پذیری مجوزهای موقت دستگاه مفید است. این محصول دارای ۲ اسلات لایسنس است، در صورت لزوم تعداد بیشتری از آن‌ها را می‌توان خریداری کرد و برای کنترل مجوز در آغاز و پایان جلسه می‌توان از فعال سازی و غیرفعال سازی مجوز استفاده کرد. تخصیص پروانه نیز هر ۲۴ ساعت منتشر می‌شود و اگر جلسه قبلی، قبل از غیرفعال سازی مجوز شکست بخورد، می‌تواند برای یک نمونه جدید فعال شود.

ویژگی‌ها و قابلیت‌های ionCube Encoder

1 روش رمزنگاری کد های PHP با برنامه‌ی ionCube PHP Encoder

این ویژگی‌ها شامل موارد زیر است:

 • برای اجرای بهتر و محافظت از اسکریپت‌های PHP با bytecode‌های کامپایل شده.
 • از کلیدهای رمزگذاری اختیاری استفاده کنید که ذخیره نشده‌اند و فقط در صورت لزوم تولید می‌شوند (Dynamic Keys). ویژگی منحصر به فرد محافظت را افزایش می‌دهد، بیش‌تر از گزینه‌هایی که کلید رمزگشایی را در پرونده محافظت شده ذخیره می‌کنند یا به هیچ وجه رمزگذاری ارائه نمی‌دهند.
 • پرونده‌های رمزگذاری شده PHP را برای اجرا با PHP ۷/۴ و نسخه‌های قبلی تولید کنید.
 • استفاده از ویژگی‌های زبان PHP تا PHP ۷/۲.
 • فایل‌های غیر PHP مانند XML و template‌ها را رمزگذاری کنید.
 • برای محدود کردن دسترسی به پرونده‌های رمزگذاری شده، لایسنس ایجاد کنید (نسخه‌های Pro / Cerberus).
 • تبدیل یک طرفه متغیرها، نام، توابع و متدها را فعال کنید.
 • رمزگذاری PHP shell scripts.
 • جلوگیری از دستکاری پرونده با استفاده از امضاهای دیجیتالی.
 • جلوگیری از جایگزینی فایل‌های رمزگذاری شده توسط دیگران.
 • فایل‌هایی را ایجاد کنید تا در یک تاریخ مشخص یا بعد از یک دوره زمانی منقضی شوند. (نسخه‌های Pro و Cerberus).
 • فایل‌ها را محدود کنید تا روی هر ترکیبی از آدرس‌های IP و یا نام سرور اجرا شوند (نسخه‌های Pro و Cerberus).
 • فایل‌ها را محدود به اجرا در آدرس‌های خاص MAC کنید (نسخه Cerberus).
 • با ionCube Package Foundry ادغام شوید.
 • نظرات قابل خواندن را به پرونده‌های رمزگذاری شده اضافه کنید برای کپی رایت سفارشی، جزئیات مجوز و غیره.
 • پیام‌های سفارشی و مدیریت سفارشی داشته باشید برای وقتی که پرونده‌ها منقضی می‌شوند یا اجازه اجرای ندارند.

حال که با رمزنگاری کد های PHP با برنامه‌ی ionCube PHP Encoder آشنا شدید، اگر قصد خرید دارید می‌توانید از خدمات خرید با پی پال و خرید با ویزا کارت سایت اول پرداخت استفاده کنید.

امتیاز 1/5 - از 5 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT