پنل کاربری

همین حالا سفارش خودت رو ثبت کن.

ثبت سفارش

خرید با وب مانی در اول پرداخت

وبمانی یک کیف پول آنلاین محسوب می شود که دفتر مرکزی آن در کشور روسیه قرار دارد و وابسته به این کشور می باشد. این سیستم مالی بخش گسترده ای از شمال تا جنوب شرقی آسیا را تحت پوشش قرار می دهد. البته این بدین منظور نمی باشد که وبمانی در کشور های اروپایی بازار هدف ندارد، اما مدیران آن بیشتر تمرکز بازار خود را در این بخش از کره زمین قرار دادند. شاید خبر خوب برای کاربران ایرانی آن باشد که وبمانی جز معدود درگاه های واسط آنلاین می باشد که کاربران ایرانی را تحریم نکرده است. همین امر سبب گردیده که این سیستم مالی به محبوبترین درگاه واسط میان کاربران ایرانی بدل شود. امنیت بالا و تراکنش های آنی با کارمزد ناچیز، از مزایای این کیف پول آنلاین است. جهت افتتاح حساب وبمانی نیاز به کارت اعتباری ویزا یا مسترکارت نیست. لذا ایرانیان که دسترسی راحت به کارت های اعتباری بین المللی را ندارند وبمانی گزینه ی مناسبی است.

Overview Image
Circle
Overview Image
Circle

خرید با وب مانی توسط اول پرداخت نیاز چه کسانی است؟

شاید پرداخت های شما در سایت های خارجی به صورتی باشد که نیازی به افتتاح حساب وبمانی به نام خود نداشته باشید. شما می توانید بدون اینکه حساب وبمانی ایجاد کنید، درخواست های خرید و یا واریز به حساب وبمانی دیگران را به ما بسپارید. اول پرداخت با بررسی خرید شما با استفاده از اکانت های وبمانی معتبر خرید یا انتقال وجه شما را بدون اینکه حساب وبمانی را باز کنید برای شما در کمترین زمان انجام می دهد. پرداخت و انتقال وجه با وبمانی آسان و راحت بوده و خرید شما با امنیت و سرعت بالایی انجام می شود. همچنین شما می توانید با انتخاب انتقال وجه به همراه کد امنیتی، امنیت تراکنش خود را بیشتر کنید. بدین صورت که گیرنده وجه برای اینکه بتواند پول را در حساب خودش دریافت کند، نیازمند وارد کردن کدی است که از سوی شما مشخص شده است و تا گیرنده آن کد را نداشته باشد امکان آزاد کردن وجه را ندارد. در صورتی که آن کد وارد نشود ظرف مدت حداکثر 7 روز وجه به حساب فرستنده مسترد خواهد شد.

در حال حاضر در سایت های زیر می توانید با استفاده از حساب وبمانی اقدام به خرید کنید:

  • Banggood.com
  • Gearbest.com
  • dx.com
  • socialpanel24.com
Overview Image
Circle

دیگر خدمات ما

با خدمات دیگر اول پرداخت آشنا شوید.

خرید با پی پال

خرید های بین المللی خود را با پی پال انجام دهید.

نقد درآمد ارزی

درآمد های ارزی و دلاری خود را نقد و به ریال تبدیل کنید

خرید با ویزا و مستر

خرید ها با ویزا و مستر کارت را به راحتی انجام دهید.

اول پرداخت از نگاه آمار

این آمار نشان از تخصص ما در پرداخت های بین المللی و اعتماد مشتریان ماست.

 

00K

پرداخت وبمانی

00M

حجم مبادلات وبمانی

00M

حجم ریالی

00K

تعداد سفارشات

پرداخت وبمانی یا نقد وبمانی دارید؟

با ما تماس بگیرید

ثبت سفارش

Our trusted partner

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.​

سوالات متداول

حداقل مقدار فروش به سایت، 10 دلار می باشد.

 

درحال حاضر وبمانی دارای کیف پول های دلاری، یورویی، بیت کوین، روبل و چندین کیف پول دیگر می باشد که معمول ترین آن ها کیف پول دلاری است که با حرف Z شروع می شود. برای انتقال وجه داشتن این شماره ی کیف پول الزامی است.

یک درگاه نقل و انتقال وجه متعلق کشور روسیه است که این امکان را به کاربران اینترنتی می دهد که در سات ها و پلتفرم های مختلف اقدام به خرید و فروش محصول خود کنند.

تمرکز این درگاه مالی بیشتر روی بازار فارکس است به نحوی که این امکان را برای تریدرها فراهم ساخته است تا بوسیله این درگاه در بروکرهای فارکس واریز و برداشت داشته باشند.

بله،وبمانی دارای چهار نوع سطح می باشد که هر کدام دارای محدودیت های مختلفی است. سطح نامحدود وبمانی حساب پرسونال می باشد که جهت نقل و انتقال وجه بصورت روزانه ،هفتگی و ماهیانه با محدودیت روبرو نیست.

بله، بر اساس قوانین درگاه وبمانی استفاده از حساب و خدمات وبمانی برای کاربران ایرانی بلامانع است.

بله اول پرداخت با گرفتن معادل ریالی وجه مورد نظر پرداخت خرید محصول یا خدمات مورد نظر شما را بر عهده می گیرد.

بله اول پرداخت با گرفتن معادل ریالی وجه مورد نظر پرداخت خرید محصول یا خدمات مورد نظر شما را بر عهده می گیرد.