ماشین حساب
میزان ارز
مبلغ تومان
 

نمودار نرخ فروش پی پال

 
در حال دریافت نرخ ...

چه مواردی به واسطه ی پی پال می توان انجام داد؟

  • خرید هاستینگ و سرور
  • خرید کالای فیزیکی به شرطی که مقصد آن به ایران نباشد
  • شارژ پنل های name.com و onlinenic و ...
  • ارسال پول به دوستان و آشنایان در سرتاسر دنیا
  • پرداخت هزینه های ثبت مقاله در مجلات و ژورنال های معتبر دنیا
  • خرید از سایت ebay
  • پرداخت در سایت های فریلنسری جهت واگذاری پروژه
چرا باید به اول پرداخت اعتماد کرد

چگونه بدون حساب پی پال خرید کنم؟

بسیاری از پرداخت های آنلاین به گونه ایست که شما لزوما نیاز به داشتن یک حساب پی پال با نام خود نداشته باشید. شما می توانید بدون اینکه حساب پی پال ایجاد کنید، درخواست های خود را به ما بسپارید. اول پرداخت با بررسی خرید شما با استفاده از اکانت های پی پال معتبر خرید شما را بدون اینکه حساب پی پالی را باز کنید برای شما در کمترین زمان انجام می دهد. پرداخت با پی پال آسان و راحت بوده و خرید شما با امنیت و سرعت بالایی انجام می شود.

خرید با پی پال

سوالات متداول

یک درگاه مالی آمریکایی است که بستر نقل و انتقال پول و خرید و فروش محصول را برای کاربران اینترنت فراهم کرده است.
برای فریلنسر ها یا کسانی که محصول یا خدماتی جهت ارائه در بازارهای بین المللی دارند یا کلیه کسانی که سعی در خرید محصول یا خدماتی در این بازار دارند.
گستردگی سایت ها و اپلیکیشن هایی که از درگاه پی پال جهت فروش محصولات و خدمات خود استفاده می کنند به حدی زیاد است که می توان گفت بیش از 85 درصد پلتفرم ها از آن استفاده می کنند.
پی پال کلیه کشورهای تحت تحریم کنگره آمریکا از جمله ایران را تحریم کرده است.کاربران ایرانی از استفاده خدمات این درگاه منع شده اند.
مجموعه اول پرداخت با فراهم ساختن بستری مناسب این امکان را به کاربران ایرانی داده است که با پرداخت معادل ریالی وجه مورد نظر، خرید را برای آن ها انجام دهد.
بله، در این زمینه کارشناسان اول پرداخت آماده ارائه مشاوره و افتتاح حساب برای شما در پی پال می باشند.
مواردی مثل خرید هاست، خرید کالای فیزیکی (به شرطی که مقصد آن به ایران نباشد)، ارسال پول به دوستان و آشنایان در سراسر دنیا، پرداخت هزینه های ثبت مقاله در مجلات معتبر دنیا، پرداخت در سایت های فریلنسری جهت واگذاری پروژه
بسیاری از پرداخت های آنلاین نیازی به حساب شخصی برای پرداخت ندارند و شما میتوانید به راحتی پرداخت های ارزی خود را به اول پرداخت محول کنید.