ارتقاء واسیل (Vasil) کاردانو که بسیار مورد انتظار بود اکنون کمی کمتر از یک هفته تا استقرار آن در شبکه اصلی فاصله دارد. علاوه بر ویژگی های جدید Plutus v2، هدف این به روز رسانی افزایش و بهبود قابلیت های کاردانو است که با هدف به حداکثر رساندن ظرفیت و توان شبکه اجرا خواهد شد. در 22 سپتامبر(31 شهریور)، یک تیم مشترک بنیاد IOG/Cardano واسیل را در سطح پروتکل با استفاده از ترکیب کننده هارد فورک پیاده سازی می کند. یک دوره بعد، در 27 سپتامبر(5 مهر)، توسعه دهندگان می توانند از ویژگی های جدید (شامل پشتیبانی نود و CLI برای ورودی های مرجع، داده های درون خطی، اسکریپت های مرجع و خروجی ها)، همراه با مدل جدید هزینه Plutus استفاده کنند.

شارژ کیف پول کاردانو

ارتقاء واسیل (Vasil) کاردانو

پست های مرتبط
BTC (بیت کوین) و نگرشی که می تواند آینده اقتصادی جهان را متحول کند
BTC

حتما در خاطر دارید که در سال 2008 بحران اقتصادی شدیدی گریبان گیر بسیاری از قدرت های اقتصادی جهان شد. بیشتر بخوانید

تحلیل هفتگی بازار ارزهای دیجیتال ۱ فروردین ۱۳۹۸
تحلیل ارز دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال پر از فراز و نشیب می باشد. پیش بینی سیر صعودی یا نزولی ارز های این بازار بیشتر بخوانید

IOG می گوید در حال حاضر بر اساس سه معیار: نود، تبادل و آمادگی dApps پیگیری میشود. جامعه SPO اولین کسی بود که آمادگی را با 98٪ از بلوک‌ها که در حال حاضر توسط نود واسیل 1.35.3 ایجاد می‌شوند، مشخص کرد که بسیار فراتر از حداقل معیار 75٪ تعیین‌شده است. همچنین نقدینگی نزدیک به 60 درصد است و چند تا از صرافی های برتر تایید شده که آماده هستند یا در مرحله ارتقا هستند. تیم تبادل بنیاد کاردانو انتظار دارد که این رقم تا زمان ارتقا، به آستانه 80 درصد نزدیک شود. کاربرانی که ADA خود را در صرافی‌ها نگه می‌دارند، در صورتی که صرافی مورد نظر آنها سیستم خود را در زمان ارتقاء شبکه به‌روزرسانی نکرده باشد، ممکن است با وقفه در سرویس مواجه شوند.
جامعه فنی اخیراً رأی گیری برای تعیین آمادگی برای 22 سپتامبر انجام داد. با توجه به بازخورد مثبت، تاریخ ارتقاء شبکه اصلی تعیین شد.

مراحل بعدی IOG بیان می کند که چند چیز باید قبل از هارد فورک برنامه ریزی شده رخ دهد. آزمایش اولیه Vasil مستلزم ایجاد Vasil devnet بود که از آن زمان منسوخ شده است.

قبل از انشعاب شبکه اصلی، ارتقاء به محیط پیش تولید باید موفقیت آمیز باشد. IOG در ادامه به بحث در مورد برنامه استقرار می پردازد. محیط پیش تولید در 19 سپتامبر(28 شهریور) به Vasil/Babbage خواهد رسید. پیشنهاد ارتقا شبکه اصلی Vasil نیز باید تا این تاریخ ارسال شود. رویداد هارد فورک شبکه اصلی برای 22 سپتامبر برنامه ریزی شده است. در 24 سپتامبر(2 مهر)، عملکرد جدید و مدل هزینه Plutus در محیط پیش تولید در دسترس قرار می گیرد و تا 27 سپتامبر(5 مهر) در شبکه اصلی پخش می شود.

منبع:u.today

امتیاز 5/5 - از 1 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید