چه به دنبال کوتاه کردن کار برای رسیدن به تعداد کلمات باشید و چه نمی‌توانید کلمه‌بندی را به درستی دریافت کنید، این هشت ابزار ترجمه آنلاین به شما کمک خواهد کرد. بهترین ابزار ترجمه آنلاین  را بشناسید.

ابزار ترجمه می تواند برای انواع مختلف افراد، از دانش آموزان گرفته تا نویسندگان حرفه ای و کسانی که صرفاً محتوا تولید می کنند، مفید باشد. اگر به نوشتن محتوا عادت دارید، می‌دانید که یافتن تعداد کلمات یا یافتن نقطه عبارات خود همیشه آسان نیست.

ابزارهای ترجمه به این دلیل مفید هستند که می توانند صدای جدیدی به کار شما ببخشند، بنابراین می توانید آن قطعه گم شده را حل کنید.

1.بهترین ابزار ترجمه آنلاین QuillBot

اگر به دنبال یکی از بهترین ابزارهای بازنویسی هستید، به دنبال آن نباشید. به عنوان یکی از ابزارهای بازنویسی پرکاربرد، نمی توان انکار کرد که QuillBot یک ابزار مؤثر است. QuillBot ابزاری با کیفیت است که از هوش مصنوعی پیشرفته برای بازنویسی محتوا استفاده می کند.

چه بخواهید گرامر خود را صیقل دهید، خلاقیت را در نوشتار خود تقویت کنید یا لحن نوشته خود را تنظیم کنید، QuillBot کار شما را اصلاح می کند و در عین حال به سبک نوشتاری دلخواه شما پایبند است. با استفاده از این ابزار، نیازی به جابجایی بین چندین تب برای ترجمه کارتان نیست.

QuillBot همچنین به عنوان یک افزونه Chrome کار می کند که می توانید در Google Docs از آن استفاده کنید. اکانت رایگان QuillBot شامل یک محدودیت 125 کلمه در ترجمه و یک محدودیت 1200 کلمه در خلاصه کننده آن است، در حالی که اکانت پرمیوم به شما امکان می دهد تعداد نامحدودی از کلمات، حداکثر 6000 کلمه در خلاصه کننده و هزاران مزیت دیگر را بازنویسی کنید.

2.بهترین ابزار ترجمه آنلاین Plagiarism Detector

این ابزار خوبی برای کمک به ایجاد محتوای 100 درصد معتبر است. در حالی که این اساسا یک ابزار تشخیص سرقت ادبی است، همچنین دارای یک ابزار بررسی گرامری و یک ابزار بازنویسی است که کار بر روی پروژه های خود را با استفاده از یک پلتفرم آسان تر می کند.

استفاده از ابزار بازنویسی Plagiarism Detector رایگان است تا زمانی که حداقل 50 کلمه و حداکثر 2000 کلمه داشته باشید.

همچنین می‌توانید بسته به تعداد کلمات و صفحاتی که می‌خواهید بازنویسی کنید، از بین برنامه‌های پریمیوم که بین 20 تا 90 دلار در ماه هزینه دارند، انتخاب کنید. بسته به طرح ممتازی که انتخاب می کنید، می توانید عضویت خود را با سایر کاربران نیز به اشتراک بگذارید.

3. Paraphrase Online

Paraphrase Online ابزار ساده ای است که می توانید از آن برای بازنویسی محتوای خود استفاده کنید. رابط کاربری ساده این ابزار کار سریعتر و موثرتر را برای شما آسان می کند.

شما به سادگی باید جملاتی را که می خواهید تغییر دهید تایپ کنید یا جایگذاری کنید، بر روی پارافراسی کلیک کنید و ابزار کار را برای شما انجام می دهد.

استفاده از Paraphrase Online رایگان است و نیازی به ثبت نام ندارد. در حالی که این ابزار در بازنویسی جملات موثر است، بهتر است کار را مرور کنید تا از خوانایی آن برای مخاطبان خود مطمئن شوید.

4.بهترین ابزار ترجمه آنلاین Duplichecker

پست های مرتبط
خرید ریالی از وب سایت 3DOcean با استفاده از خدمات پی پال
خرید از وب سایت 3DOcean

3DOcean یکی دیگر از سایت های زیر مجموعه Envato Market است. 3DOcean وب سایتی است جهت فروش بهترین فایل ها برای ساخت گرافیک بازی های بیشتر بخوانید

آموزش های تجارتی در سایت skillcrush وپرداخت با پی پال
سایت skillcrush

شاید تا الان برای بسیاری از ما اتفاق افتاده باشید که تصمیم گرفته باشیم تجارتی را آغاز کنیم. در ابتدا بیشتر بخوانید

اگر به دنبال ابزار چند منظوره دیگری هستید که سرقت ادبی را بررسی می کند و کار شما را بازنویسی می کند، Duplichecker دقیقاً این کار را انجام می دهد. Duplichecker یک ابزار پاراگراف نویسی رایگان برای استفاده است و شما حتی نیازی به ثبت نام ندارید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به وب سایت بروید، متن خود را تایپ کرده یا جایگذاری کنید و به Duplichecker اجازه دهید کار شما را تغییر دهد.

با استفاده از این ابزار می توانید فایل ها را آپلود کرده و تا 1000 کلمه را بازنویسی کنید. اگر نیاز به کار با محدودیت بیشتری دارید، می توانید یک برنامه قیمت گذاری سفارشی مناسب برای اهداف نوشتاری خود، صرف نظر از اینکه چقدر بزرگ یا کوچک هستند، دریافت کنید. این ابزار همچنین شامل سایر ویژگی های مرتبط مانند بررسی املا و بررسی دستور زبان است.

Duplichecker تفاوت‌های ایجاد شده در کار شما را برجسته می‌کند و دیدن مکان‌های ایجاد تغییرات را برای شما آسان‌تر می‌کند. علاوه بر این، این ابزار پیشنهادات بیشتری را برای انتخاب در حین بررسی کارتان ارائه می دهد.

5. CleverSpinner

اگر به دنبال ابزاری هستید که به شما کمک کند محتوای منحصر به فردی ایجاد کنید که برای مخاطبان شما لذت بخش و خوانا باشد، به دنبال آن نباشید. CleverSpinner می تواند محتوای شما را در سطح کلمه و جمله بازنویسی کند.

برخی از وب سایت های بازنویسی بهترین ابزار را برای جلوگیری از استفاده از مترادف های اشتباه ندارند. از آنجایی که CleverSpinner از هوش مصنوعی استفاده می کند، معنای کلمات را درک می کند و می تواند مترادف های مناسب را انتخاب کند. به این ترتیب، لازم نیست زمان زیادی را صرف اصلاح کار خود کنید.

CleverSpinner نه تنها قابل خواندن است، بلکه محتوا را به گونه ای بازنویسی می کند که از سرقت ادبی جلوگیری کند. می توانید به مدت سه روز به یک دوره آزمایشی رایگان دسترسی داشته باشید. سپس، اگر از نسخه آزمایشی رایگان راضی هستید، می توانید 9.90 دلار در ماه برای دسترسی کامل بپردازید.

6. بهترین ابزار ترجمه آنلاین  Spin Rewriter

این یکی دیگر از ابزارهای پیشرفته برای ترجمه محتوای شماست. با استفاده از Spin Rewriter می توانید ساختار متن خود را به طور کامل تغییر دهید.

اگر به استفاده از ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی علاقه دارید، این ابزار را دوست خواهید داشت. Spin Rewriter از هوش مصنوعی برای کمک به بازنویسی کلمات، جملات و پاراگراف ها استفاده می کند. با استفاده از هوش مصنوعی، Spin Rewriter محتوای شما را تجزیه و تحلیل می کند، بنابراین می تواند معنای متن شما را به طور کامل درک کند. با این ابزار تمام کارهای سنگین برای شما انجام می شود که باعث کاهش حجم کاری شما می شود.

با وجود استفاده از ویژگی های با تکنولوژی بالا، استفاده از این ابزار به طرز شگفت آوری آسان است. Spin Rewriter 77 دلار در سال یا برای یک بار پرداخت مادام العمر 497 دلار است، اما می توانید ابتدا با دسترسی به یک نسخه آزمایشی رایگان به مدت پنج روز آن را امتحان کنید.

7. Wordtune

Wordtune یک ابزار بازنویسی است که زبان انسان را درک می کند. Wordtune صرفاً جملات شما را بازنویسی نمی کند، چند گزینه برای انتخاب در اختیار شما قرار می دهد. به این ترتیب، مطمئناً گزینه ای را پیدا خواهید کرد که مناسب سبک نوشتاری شما باشد. Wordtune دست در دست کروم به عنوان یک افزونه کار می کند و به شما امکان می دهد جملات خود را در حین تایپ مجدد بیان کنید.

Wordtune یک طرح رایگان ارائه می دهد که به 10 بازنویسی در روز، سه بازنویسی هوش مصنوعی و سه خلاصه محدود می شود. شما می توانید یک برنامه پریمیوم با قیمت 9.99 دلار در ماه انتخاب کنید که بازنویسی نامحدودی را در اختیار شما قرار می دهد. طرح ممتاز شامل ویژگی‌های منحصربه‌فردی مانند انتخاب بین آهنگ‌های غیررسمی و رسمی برای متن، کوتاه کردن و افزایش طول متن، بازنویسی پاراگراف‌ها و دریافت پشتیبانی ممتاز از تیم Wordtune است.

8.بهترین ابزار ترجمه آنلاین Paraphrasing.io

Paraphrasing.io یک ابزار بازنویسی ساده است که به شما امکان می دهد به راحتی محتوای با کیفیت و منحصر به فرد تولید کنید. این ابزار زمانی مناسب است که به دنبال تغییر کلمات و بازنویسی جملات هستید. چه بخواهید متن خود را خلاصه کنید یا آن را به طور کامل بازنویسی کنید، Paraphrasing.io می تواند به شما کمک کند.

استفاده از Paraphrasing.io در صورت بازنویسی حداکثر 500 کلمه رایگان است. اگر می خواهید محدودیت کلمه خود را افزایش دهید، می توانید با 20 دلار در ماه مشترک بسته پریمیوم شوید و اگر دانشجو هستید، فقط 7 دلار پرداخت خواهید کرد.

مطمئن شوید که سرقت ادبی نمی کنید

بحث های زیادی در مورد اینکه آیا ابزارهای ترجمه باید مجاز باشند یا نه، وجود داشته است. واقعیت این است که بسیاری از افراد از سایت‌ها و ابزارهای بازنویسی استفاده می‌کنند، زیرا آنها مؤثر هستند و به نوشتن شما کمک می‌کنند.

در حالی که همه این ابزارها مفید هستند، باید 100 درصد مطمئن باشید که هیچ محتوایی را سرقت علمی نمی کنید. خوشبختانه، ابزارهای رایگان در دسترس هستند که برای اطمینان از اصلی بودن کار شما اختصاص داده شده است.

امتیاز دهید
علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری، کارشناس سئو و تولید محتوا

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید