بهترین ارزهای دیجیتال آگوست ۲۰۲۳

بهترین ارزهای دیجیتال آگوست ۲۰۲۳

زمان مطالعه 2 دقیقه

نهنگ‌های بازار ارزهای دیجیتال به سه آلت‌ کوین با رشد احتمالی در ماه آگوست علاقه نشان داده‌اند. در این پست به معرفی بهترین ارزهای دیجیتال آگوست ۲۰۲۳ می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

بهترین ارزهای دیجیتال آگوست ۲۰۲۳

علی‌رغم کاهش 14 درصدی، نهنگ‌ها طرفدار آربیتروم هستند!

علی‌رغم این اصلاح، نهنگ‌های ارزهای دیجیتال روی آربیتروم (ARB) سرمایه‌گذاری کرده‌اند. طبق نمودارهای قیمتی، آربیتروم (ARB) در دو هفته گذشته شاهد کاهش 14 درصدی بوده است، اما نهنگ‌های با موجودی 100 هزار تا 10 میلیون توکن، بین 15 جولای تا 2 آگوست، 98 میلیون توکن بیشتر خریداری کرده‌اند. این رفتار صعودی نشان‌دهنده خوش‌بینی در میان نهنگ‌های بازار و احتمال بازگشت قیمت به روند صعودی است. این امر در صورتی تحقق خواهد یافت که نهنگ‌ها از موقعیت‌های معاملاتی خود خارج نشوند.

بهترین ارزهای دیجیتال آگوست ۲۰۲۳

بهترین ارزهای دیجیتال آگوست ۲۰۲۳

یونی سواپ به 8 دلار خواهد رسید؟

یونی سواپ (UNI) برای اولین بار از آوریل شاهد رشد قیمت به بالای 6.50 دلار بوده و پس از یک اصلاح جزئی، به 6.12 دلار رسیده است. تراکنش‌های نهنگ‌های یونی سواپ بین 22 ژوئیه و 31 ژوئیه حدود 600 درصد افزایش یافت که به افزایش مداوم قیمت دامن زده است. 139 تراکنش قابل توجه توسط نهنگ‌ها در 31 ژوئیه ثبت شد که بالاترین سطح از 16 فوریه بود. این روند می‌تواند یونی سواپ را به مرز 8 دلار در آگوست 2023 برساند.

<yoastmark class=

نهنگ‌های کاردانو، انعطاف‌پذیر مانده‌اند!

اگرچه کاردانو (ADA) کاهش قیمت و فعالیت شبکه را تجربه کرده، اما نهنگ‌ها انعطاف‌پذیر باقی مانده و به خرید خود ادامه داده‌اند. نهنگ‌های کاردانو که موجودی بین 1 تا 10 میلیون توکن دارند، 150 میلیون کاردانو دیگر را بین 14 جولای تا 2 آگوست به کیف پول خود اضافه کردند. چنین جریان‌های قابل توجهی در یک دوره کوتاه نشان‌دهنده توان بازگشت قیمت است. اگر نهنگ‌های کاردانو موضع صعودی خود را حفظ کنند، این روند ممکن است سرمایه‌گذاران خرد را جذب کند و موج احساسات بازار را به نفع بهبود قیمت تغییر دهد.

<yoastmark class=

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی