Gmail و Outlook بهترین هستند، اما بسیاری از ارائه دهندگان ایمیل رایگان دیگر نیز وجود دارند. بهترین حساب ایمیل رایگان را بشناسید.

در حالی که بسیاری از حساب‌های ایمیل رایگان در دسترس هستند، برخی از خدمات متمایز از جمعیت هستند. این مقاله شما را در مورد بهترین حساب‌های ایمیل رایگان که استفاده کرده‌ام و ویژگی‌های برجسته آن‌ها را راهنمایی می‌کند.

من در هر وب‌سایت فهرست‌شده در اینجا یک حساب کاربری ایجاد کرده‌ام و به استفاده مکرر از برخی از آنها ادامه می‌دهم. من همچنین هر ماه این لیست را بررسی می کنم تا مطمئن شوم که سرویس های ایمیل همچنان کار می کنند و ویژگی های شرح داده شده در زیر را ارائه می دهند.

مهم: هرگز اطلاعات شخصی در آدرس ایمیل خود (قسمت قبل از @)، مانند آدرس خانه یا شماره تلفن خود را فاش نکنید. معمولاً آدرس‌ها یک نام با چند عدد یا کلمه یا عبارتی است که به معنای چیزی است.

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

بهترین حساب ایمیل رایگان Gmail

آنچه ما دوست داریم

شامل ویژگی های پیام خصوصی است.

محافظت عالی از هرزنامه

شامل 15 گیگابایت فضا برای ایمیل ها و فایل های دیگر.

از نزدیک با سایر سرویس های Google ادغام می شود.

چیزی که ما دوست نداریم

برخورد با پوشه ها/برچسب ها می تواند گیج کننده باشد.

احتمالاً جای تعجب نیست که جیمیل در صدر این لیست از بهترین حساب های ایمیل رایگان قرار دارد. من سال هاست که از سرویس ایمیل رایگان گوگل استفاده می کنم. حس مدرنی دارد، کاملاً با سایر خدمات شرکت ادغام شده است و کار خوبی برای مسدود کردن هرزنامه ها انجام می دهد.

این برنامه دارای ویژگی‌های جالب دیگری نیز می‌باشد، مانند گزینه به تعویق انداختن ایمیل‌ها برای بعداً، برنامه‌ریزی ایمیل‌ها برای ارسال بعد و خواندن نامه‌ها به صورت آفلاین. همچنین می‌توانید ایمیل‌هایی ارسال کنید که منقضی شده‌اند و برای باز کردن به کد منحصربه‌فرد نیاز دارند، پیام‌ها را در یک صندوق ۱۵ گیگابایتی ذخیره کنید، فایل‌ها را از حساب Drive خود به اشتراک بگذارید، پیام‌های ارسالی را لغو کنید، و پاسخ‌های تعطیلات را تنظیم کنید.

من عاشق ارتباط نزدیک Gmail با سایر محصولات این شرکت هستم. این بدان معناست که می توانم از حساب خود برای همکاری با افراد در پروژه ها یا برگزاری جلسات مجازی استفاده کنم. با ویژگی تصویر در تصویر Meet کار می‌کند، بنابراین می‌توانم افرادی را که با آنها کار می‌کنم در حین نوشتن پیام یا خواندن ایمیل ببینم و بشنوم.

تم‌هایی وجود دارد که می‌توانید روی رابط کاربری Gmail اعمال کنید تا ظاهر آن را سفارشی کنید تا بیشتر شبیه فضای شما باشد. موارد دیگری که دوست دارم شامل دسترسی به تنظیمات پیشرفته، امکان ایجاد فیلترها و برچسب‌ها و گزینه وارد کردن ایمیل از سایر حساب‌های ایمیل است. همچنین ابزارهایی (افزونه‌ها) برای گسترش عملکرد Gmail وجود دارد.

تمام آدرس ها به @gmail.com ختم می شوند.

دانلود برای:

پست های مرتبط
خرید ریالی از وب سایت 3DOcean با استفاده از خدمات پی پال
خرید از وب سایت 3DOcean

3DOcean یکی دیگر از سایت های زیر مجموعه Envato Market است. 3DOcean وب سایتی است جهت فروش بهترین فایل ها برای ساخت گرافیک بازی های بیشتر بخوانید

آموزش های تجارتی در سایت skillcrush وپرداخت با پی پال
سایت skillcrush

شاید تا الان برای بسیاری از ما اتفاق افتاده باشید که تصمیم گرفته باشیم تجارتی را آغاز کنیم. در ابتدا بیشتر بخوانید

iOS

اندروید

بهترین حساب ایمیل رایگان Outlook

آنچه ما دوست داریم

رابط کاربری تمیز که استفاده از آن آسان است.

از نزدیک با سایر سرویس های مایکروسافت کار می کند.

نامه ها را به صورت خودکار سازماندهی می کند.

چندین نام مستعار حساب آدرس ایمیل واقعی شما را پنهان می کنند.

چیزی که ما دوست نداریم

گاهی اوقات بارگذاری مدتی طول می کشد.

Outlook سرویس ایمیل رایگان مایکروسافت است که مانند جی میل دارای رابط کاربری محکمی است که به راحتی قابل پیمایش است. در تجربه من، به راحتی در رتبه دوم خدمات گوگل قرار دارد یا حتی به عنوان بهترین ارائه دهنده ایمیل رایگان شناخته می شود.

وب سایت بصری است. برای یافتن گزینه‌های دیگری که شامل جابجایی و حذف پیام‌ها و جستجوی هر ایمیل از آن فرستنده می‌شود، به آسانی کلیک راست روی یک ایمیل است.

Outlook از قوانین ایمیل پشتیبانی می‌کند، به این معنی که می‌توانید پیام‌های جدید را تنظیم کنید تا به طور خودکار به یک پوشه مشخص منتقل شوند، در صورت رعایت شرایط خاص، دسته‌بندی شوند، پرچم‌گذاری شوند یا ارسال شوند. همچنین می توانید مستقیماً از طریق ایمیل خود به Skype متصل شوید و از افزونه هایی مانند DocuSign استفاده کنید.

تمام محصولات دیگر مایکروسافت از طریق Outlook به خوبی با هم ترکیب شده اند. می توانید به راحتی از طریق ایمیل خود به Excel، Word، Teams، Calendar و موارد دیگر دسترسی داشته باشید.

آدرس شما می تواند به @outlook.com یا @hotmail.com ختم شود (بله، هنوز هم وجود دارد!).

دانلود برای:

iOS

اندروید

بهترین حساب ایمیل رایگان Yahoo Mail

آنچه ما دوست داریم

هزاران فضای ذخیره ایمیل.

به شما امکان می دهد آدرس های ایمیل یکبار مصرف رایگان بسازید.

شامل یک پایگاه داده GIF داخلی است.

استفاده از تقویم یاهو از ناحیه ایمیل آسان است.

چیزی که ما دوست نداریم

به اندازه سایر ارائه دهندگان ایمیل، فیلتر/قوانین زیادی وجود ندارد.

دلیل اصلی که من یاهو میل را دوست دارم این است که هر فردی که ثبت نام می کند 1 ترابایت فضای ذخیره رایگان برای ایمیل دریافت می کند. این فضای بسیار بیشتری نسبت به اکثر ارائه دهندگان ایمیل دارد، بنابراین اگر به دنبال حساب ایمیلی هستید که بتواند سال ها و سال ها پیام ها و پیوست ها را ذخیره کند، انتخاب خوبی است.

پنجره نوشتن شبیه Gmail است، اما با یک تفاوت مفید: جابه‌جایی بین پیوست‌های تصویر درون خطی و پیوست‌های فایل معمولی آسان است. این مهم است اگر شما نیاز به توصیف زمینه برای تصاویر خود دارید، کاری که وقتی آنها به عنوان پیوست ذخیره می شوند انجام آن سخت است.

این احتمالاً بهترین سرویس ایمیل در مورد هویت یا نام مستعار جایگزین است. می‌توانید آدرس‌های یکبار مصرف (حداکثر سه آدرس رایگان) را که به صندوق ورودی خود پیوند داده شده‌اند، بدون اینکه آدرس واقعی خود را فاش کنید، ایجاد کنید. این زمانی مفید است که برای حساب‌ها ثبت‌نام می‌کنید و نمی‌خواهید صندوق ورودی معمولی شما اسپم شود یا با ایمیل‌های بی‌فایده پر شود. اگر هرزنامه خیلی زیاد شد، آدرس یکبار مصرف را حذف کنید.

من همچنین از طرفداران پر و پا قرص یاهو میل هستم که همه چیز را سازماندهی می کند. تمام عکس‌ها، اسناد، رسیدها و جزئیات سفر که در ایمیل من نشان داده می‌شود در مناطق خاص خود جمع‌آوری شده‌اند. نگاه کردن به این موارد بسیار ساده تر از جستجوی ایمیل آنها و باز کردن هر پیوست است.

در اینجا موارد دیگری وجود دارد که من در مورد رویکرد یاهو به ایمیل دوست دارم: قرار دادن فایل‌های GIF از یک مجموعه GIF داخلی، استفاده از تم‌هایی که پس‌زمینه و طرح رنگ وب‌سایت را تغییر می‌دهند، وارد کردن مخاطبین از یک فایل در رایانه شما و سایر حساب‌ها مانند Facebook یا Outlook، از یک دفترچه یادداشت داخلی استفاده کنید، فایل‌ها را از Google Drive یا Dropbox پیوست کنید، به راحتی فایل‌ها را به ایمیلی که اخیراً برای شما ارسال شده است، پیوست کنید، به برنامه تقویم آنلاین دسترسی داشته باشید و حساب‌های خارجی را متصل کنید تا بتوانید از یک رابط برای مدیریت ایمیل استفاده کنید.

آدرس‌های ایمیل می‌توانند به @yahoo.com یا @myyahoo.com ختم شوند.

دانلود برای:

iOS

اندروید

AOL Mail

آنچه ما دوست داریم

تقویم و لیست کارها به راحتی از صفحه ایمیل قابل دسترسی هستند.

انتخاب تم برای انتخاب.

می تواند املا را قبل از ارسال هر ایمیل بررسی کند.

چیزی که ما دوست نداریم

باز کردن تصادفی بخش اخبار به جای ایمیل آسان است.

تبلیغات زیاد

برخی از ویژگی ها به اشتراک پولی AOL Desktop Gold نیاز دارند.

AOL Mail یکی دیگر از گزینه های رایگان حساب ایمیل است که در واقع از جهاتی بسیار شبیه به Yahoo Mail است. صفحه اصلی شامل داستان های برتر از AOL.com است که بسته به ترجیحات شما می تواند به عنوان یک افزودنی خوشایند یا درهم به نظر برسد.

مانند اکثر ارائه دهندگان ایمیل، می توانید پیام های خود را فیلتر کنید تا فقط ایمیل های خوانده نشده یا خوانده نشده یا پیام های پرچم گذاری شده یا پرچم گذاری نشده را نشان دهند. AOL Mail همچنین می تواند فرستندگان نامه را مسدود کند و به شما امکان می دهد فیلترها را پیکربندی کنید.

درست مانند Yahoo Mail، نوشتن یک ایمیل از AOL Mail شامل دسترسی به گالری GIF و لوازم التحریر است. همان مجموعه های مفید برای عکس ها و اسناد نیز در اینجا گنجانده شده است.

حساب AOL.com شما همراه با یک تقویم و لیست کارهایی است که از صندوق ورودی قابل دسترسی است. با این حال، برخی از ویژگی ها، مانند اتاق چت، به اشتراک پولی AOL Desktop Gold نیاز دارند.

یک آدرس ایمیل AOL به شما ایمیلی مانند example@aol.com می‌دهد، اما اگر شخصی به example@aim.com پیام داد، می‌توانید نامه دریافت کنید.

AOL Instant Messenger چه بود؟

دانلود برای:

iOS

اندروید

بهترین حساب ایمیل رایگان Proton Mail

آنچه ما دوست داریم

به شدت به رمزگذاری داده های ایمیل متکی است.

ایمیل های رمزگذاری شده را برای هر کسی ارسال کنید، حتی اگر از Proton Mail استفاده نمی کند.

زمان منقضی شدن ایمیل را انتخاب کنید.

چیزی که ما دوست نداریم

محدود به 1 گیگابایت فضای ذخیره سازی.

حساب رایگان محدود به 150 پیام در روز.

هیچ پاسخی برای تعطیلات وجود ندارد.

فقط از سه پوشه و برچسب پشتیبانی می کند.

تفاوت اصلی بین Proton Mail و سایر سرویس های ایمیل این است که این سرویس حول محور رمزگذاری ایمیل است. ایده این است که می‌توانید بدون ترس از اینکه افراد Proton Mail یا هر شخص دیگری غیر از گیرنده می‌توانند پیام را بخوانند، نامه ارسال کنید.

پیام های ارسال شده به سایر کاربران ایمیل پروتون همیشه رمزگذاری شده است. همچنین می‌توانید پیام‌هایی را که برای غیرکاربران ارسال می‌کنید رمزگذاری کنید. من عاشق گزینه های اینجا هستم. اگر پیامی را رمزگذاری کنید، می‌توانید زمان انقضا را طوری تنظیم کنید که پس از مدت زمانی که مشخص کرده‌اید، از بین برود و قابل خواندن نباشد!

حداکثر زمان انقضا چهار هفته (28 روز) است، اما اگر بخواهید می توانید چیزی را زودتر انتخاب کنید، مانند 1 تا 6 روز یا 1 تا 23 ساعت.

گیرندگانی که پیام های رمزگذاری شده را دریافت می کنند، ایمیل را از طریق پیوندی باز می کنند که رمز عبور را می خواهد، جایی که رمزگشایی شده و در مرورگر نمایش داده می شود. آن‌ها می‌توانند از طریق یک کانال رمزگذاری‌شده از طریق همان پیامی که رمزگشایی کرده‌اند پاسخ دهند و نیازی به حساب Proton Mail ندارند.

من دوست دارم که Proton Mail دارای ویژگی‌های رمزگذاری رایگان باشد، اما 1 گیگابایت برای ذخیره‌سازی ایمیل بسیار کم است (و شما در واقع با 500 مگابایت شروع می‌کنید؛ بقیه را می‌توانید به صورت رایگان باز کنید). محدودیت پیام در روز به نظر مشکل بزرگی نیست، حداقل برای من، اما اگر کاربر سنگین ایمیل باشید، قطعاً این محدودیت را احساس خواهید کرد.

در اینجا دلیل و نحوه رمزگذاری ایمیل خود آورده شده است

یکی دیگر از ویژگی‌های حفظ حریم خصوصی، تأیید پیوند است که با نمایش یک پنجره بازشو هنگام انتخاب یک پیوند، از حملات فیشینگ محافظت می‌کند و به شما امکان می‌دهد قبل از رفتن به آنجا، مکان آن را تأیید کنید.

آدرس‌های ایمیل می‌توانند به @proton.me یا @protonmail.com ختم شوند.

دانلود برای:

iOS

اندروید

Tutanota

آنچه ما دوست داریم

ایمیل را به صورت خودکار رمزگذاری می کند.

ایمیل های رمزگذاری شده را به غیر کاربران ارسال کنید.

چندین گزینه دامنه برای حساب های جدید.

به رمز عبور ایمیل قوی نیاز دارد.

چیزی که ما دوست نداریم

شامل تنها 1 گیگابایت فضای ذخیره سازی است.

برخی از ویژگی ها به یک حساب کاربری پولی نیاز دارند.

Tutanota (لاتین “tuta nota” به معنای “پیام امن”) شبیه به Proton Mail است که به طور خودکار ایمیل های شما را رمزگذاری می کند. با این حال، در صورت تمایل می توانید رمزگذاری سرتاسر را غیرفعال کنید.

یکی از چیزهایی که برای من قابل توجه است این است که تا زمانی که یک رمز عبور امن ایجاد نکنید، نمی توانید حساب خود را ایجاد کنید. برخی جاها از شما می خواهند که رمز عبور خود را قوی تر کنید، اما همچنان آن را می پذیرند: Tutanota به آن نیاز دارد.

رابط وب ساده است و انتقال منوها را فراهم می کند که پوشه های ایمیل و تنظیمات ایمیل را گرد هم می آورد. هنگام ارسال پیام به غیر کاربران، می توانید آنها را با رمز عبور محافظت کنید یا آنها را رمزگذاری نشده نگه دارید. اگر رمز عبور تعیین شده باشد، گیرنده یک پیوند سفارشی برای باز کردن پیام دریافت می کند. آنها باید رمز عبور را برای خواندن و پاسخ وارد کنند.

یک ویژگی ساده این است که وقتی کاربر به ایمیلی پاسخ می دهد که از Tutanota استفاده نمی کند، پیام ها همچنان در حساب موقت موجود است. می توانید با هر سرویس ایمیل دیگری ارتباط رفت و برگشتی داشته باشید و گیرنده می تواند پیوند را در تمام مدت باز نگه دارد.

حتی با وجود اینکه به اندازه جیمیل یا یاهو شناخته شده نیست، Tutanota به شما امکان می دهد امضای ایمیل داشته باشید، تا 1 گیگابایت فضای ذخیره سازی استفاده کنید و به طور خودکار گیرندگان ایمیل را به عنوان مخاطبین جدید اضافه کنید. ویژگی‌های ممتاز مانند ذخیره‌سازی آفلاین و فیلتر هوشمند را می‌توان با هزینه در اختیار داشت.

شما می توانید با هر یک از این دامنه ها یک حساب کاربری ایجاد کنید: tutanota.com، tutanota.de، tutamail.com، tuta.io، keemail.me.

دانلود برای:

iOS

اندروید

بهترین حساب ایمیل رایگان Yandex Mail

آنچه ما دوست داریم

فضای ذخیره سازی رایگان برای ایمیل و سایر خدمات Yandex.

به شما امکان می دهد با یک حساب کاربری موجود در رسانه های اجتماعی یا جیمیل ثبت نام کنید.

به شما یادآوری می‌کند که گیرنده پس از چند روز مشخص پاسخ ندهد.

دارای مترجم داخلی است.

چیزی که ما دوست نداریم

2FA به یک برنامه خاص Yandex نیاز دارد (بیشتر ارائه دهندگان از Google Authenticator استفاده می کنند).

نمی توان قالب ساعت 24 ساعته را تغییر داد.

مشکل در ورود به سیستم در برخی مواقع.

Yandex یک شرکت روسی است که بسیاری از ابزارها و حساب های ایمیل رایگان مانند 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی آنلاین، تقویم و موتور جستجو را ارائه می دهد. مانند Google، ایمیل Yandex شما دسترسی به این خدمات را با استفاده از یک ورود امکان پذیر می کند.

رابط کاربری دوستانه است. خواندن آن آسان است و در عین حال که تمام ابزارهای لازم را دست نخورده نگه می دارد، یک طرح بندی ساده ارائه می دهد. مانند اکثر ارائه دهندگان دیگر در این لیست، این یکی از فیلترهای ایمیل، وارد کردن و صادر کردن مخاطبین، وظایف و کلیدهای فوری پشتیبانی می کند.

با این حال، از بسیاری جهات نیز منحصر به فرد است که آن را به یکی از بهترین ها تبدیل می کند. شما می توانید چندین پیام را به راحتی فوروارد کنید. آنها به عنوان فایل پیوست ارسال می کنند. پیام‌رسانی تاخیری پشتیبانی می‌شود، می‌توانید در صورت دریافت ایمیل به شما اطلاع داده شود و اگر پاسخی دریافت نکردید، بعداً یادآوری می‌شود و قسمت بعد از @ می‌تواند نام دامنه وب‌سایت شما (به صورت رایگان) باشد.

دلیل اینکه من این را پایین تر از بقیه لیست می کنم این است که گهگاه برای ورود به سیستم با مشکل مواجه می شوم. بنا به دلایلی، وب سایت فکر می کند اتفاق مشکوکی در حال رخ دادن است و من تا زمانی که بتوانم هویت خود را تأیید کنم قفل خواهم شد. وقتی این اتفاق می‌افتد، می‌توانم بدون مشکل برگردم و همه ایمیل‌های من هنوز آنجا هستند.

به طور پیش فرض، تمام آدرس ها به @yandex.com ختم می شوند.

دانلود برای:

iOS

اندروید

iCloud Mail

آنچه ما دوست داریم

لغو اشتراک از لیست های ایمیل آسان است.

شامل 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی آنلاین رایگان.

از رایانه یا دستگاه تلفن همراه کار می کند.

چیزی که ما دوست نداریم

به اندازه برخی ارائه دهندگان دیگر پیشرفته نیست.

iCloud Mail یک سرویس جالب است زیرا بسیاری از مردم متوجه نمی شوند که تنها چند قدم با داشتن آن فاصله دارند. این برای هر کسی که برای اپل آیدی ثبت نام می کند رایگان است، اما فقط به محصولات اپل محدود نمی شود. هر کسی می تواند یک شناسه iCloud رایگان دریافت کند و در رایانه خود به ایمیل iCloud دسترسی داشته باشد.

پس از ایجاد حساب، می‌توانید از هر رایانه‌ای وارد شوید و علاوه بر نامه‌های خود به مجموعه‌ای از محصولات مانند یادداشت‌ها، یادآوری‌ها، عکس‌ها، محتوای iCloud Drive، مخاطبین، رویدادهای تقویم و هر چیز دیگری که از طریق iCloud همگام‌سازی شده است، دسترسی داشته باشید. دستگاه iOS شما

بخش ایمیل iCloud فوق‌العاده پیشرفته نیست و اگر گزینه‌های زیادی می‌خواهید، احتمالاً به خوبی به شما خدمت نخواهد کرد. با این حال، راه‌اندازی آن کار ساده‌ای است و نیازی نیست که فرآیند خسته‌کننده‌ای را برای افزودن نام و انتخاب رمز عبور طی کنید. همه اینها با Apple ID موجود یا یک حساب iCloud رایگان جدید به خوبی کار می کند.

5 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی رایگان برای ایمیل‌ها و سایر فایل‌های iCloud در مقایسه با برخی از این سرویس‌های دیگر که فضای بسیار کمتری را ارائه می‌دهند، یک امتیاز مثبت است. همچنین از پشتیبانی IMAP، گزینه‌های ارسال، پشتیبانی از پیوست فایل بزرگ (تا 5 گیگابایت از طریق Mail Drop) و روشی با دو کلیک برای لغو اشتراک ایمیل‌های ناخواسته برخوردار می‌شوید.

حساب‌های جدید با @icloud.com خاتمه می‌یابند.

از iCloud.com دیدن کنید

Zoho Mail

آنچه ما دوست داریم

برای تیم ها خوب کار می کند.

از پنجره های ایمیل تب دار پشتیبانی می کند.

اتصال به سایر برنامه های Zoho آسان است.

طراحی تمیز و مینیمال است.

شامل ویژگی های منحصر به فرد

چیزی که ما دوست نداریم

همه برنامه‌های مرتبط دیگر Zoho ممکن است بسیار زیاد باشند.

این در درجه اول حول محور استفاده تجاری است.

IMAP و POP در طرح رایگان گنجانده نشده است.

Zoho مجموعه ای آنلاین از چندین برنامه است که حول محور استفاده تجاری متمرکز شده است. Zoho Mail سرویس ایمیل رایگان آن است.

هنگام نوشتن یک پیام برای اولین بار، متوجه طراحی مینیمال و زبانه‌دار شدم که به من امکان می‌دهد به سرعت بین جعبه ایمیل جدید و بقیه نامه‌هایم جابجا شوم. همه چیز از این طریق در دسترس تر به نظر می رسد.

ویژگی Streams ایجاد گروه‌هایی را آسان می‌کند که در آن شما و اعضای تیمتان بتوانید با پیام‌ها و پیوست‌های به اشتراک‌گذاشته‌شده تعامل داشته باشید. کمی شبیه یک سایت رسانه اجتماعی خصوصی کار می کند.

من همچنین SecurePass را خیلی دوست دارم. اگر هنگام ایجاد ایمیل جدید روی قفل کلیک کنید، می توانید تنظیم کنید که پیام به طور خودکار در یک روز خاص منقضی شود. همچنین، وقتی این گزینه روشن است، گیرندگان نمی‌توانند ایمیل را بازارسال، کپی، چاپ یا دانلود کنند. خیلی باحاله

همه ابزارهای استاندارد نوشتن گنجانده شده‌اند، اما می‌توانید فایل‌هایی را از Zoho Docs، Google Drive، OneDrive، Box و سایر سرویس‌ها اضافه کنید و جداول را در پیام‌های خود قرار دهید. همچنین به شما امکان می‌دهد یادداشت‌ها و وظایف جدید ایجاد کنید، از میانبرهای صفحه کلید استفاده کنید، فیلترها را برای مدیریت خودکار فعال کنید، پیش‌نویس‌های ایمیل را با مخاطبین به اشتراک بگذارید، پاسخ‌های تعطیلات را تنظیم کنید و دامنه‌های سفارشی را به فهرست مجاز یا مسدود ارسال کنید.

حساب‌های رایگان به 5 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی و 25 مگابایت پیوست محدود شده‌اند، اما با این فرض که کاربر فوق‌العاده سنگینی نیستید، هنوز بسیار خوب است.

تمام آدرس ها به @zohomail.com ختم می شوند.

دانلود برای:

iOS

اندروید

بهترین حساب ایمیل رایگان 10 Minute Mail

آنچه ما دوست داریم

در عرض چند ثانیه به شما آدرس می دهد.

شما می توانید بدون ایجاد حساب کاربری یک حساب کاربری دریافت کنید.

پس از 10 دقیقه به طور خودکار حل می شود.

چیزی که ما دوست نداریم

برای هر حساب 10 دقیقه محدودیت وجود دارد.

آدرس ها برای به خاطر سپردن خیلی طولانی هستند.

فقط نامه را می‌پذیرد، بنابراین نمی‌توانید پاسخ دهید یا ایمیل‌های جدیدی بنویسید.

10 Minute Mail یکی از بهترین سرویس‌های ایمیل است اگر در حال حاضر به یک آدرس ایمیل موقت نیاز دارید بدون اینکه مراحل ثبت نام کاربر معمولی را طی کنید.

همانطور که از نام آن پیداست، این یک ارائه دهنده ایمیل کامل نیست، زیرا تنها 10 دقیقه به شما یک حساب کاربری می دهد. با این حال، در اینجا گنجانده شده است زیرا برای هر زمان که به یک حساب ایمیل موقت نیاز دارید، عالی است.

به جای ارائه ایمیل اصلی که برای هر چیز دیگری استفاده می کنید، یک آدرس یکبار مصرف را از این سایت وصل کنید. مانند یک حساب معمولی ایمیل‌هایی دریافت می‌کنید، اما به هویت شما مرتبط نیست، و وقتی زمان تمام شد، لازم نیست نگران بستن حساب، حذف ایمیل‌ها یا هر چیز دیگری باشید—از صفحه خارج شوید. یا اجازه دهید زمان منقضی شود.

10 دقیقه نامه زمانی عالی است که در حال آزمایش یک سرویس هستید و نمی خواهید ایمیل هایی را در صندوق ورودی معمولی خود دریافت کنید. همچنین زمانی که آدرس ایمیل خود را با شخصی که به او اعتماد ندارید به اشتراک بگذارید مفید است. این یک حساب ایمیل معتبر است که می‌توانید از آن ایمیل‌های تأیید صحت و پاسخ دریافت کنید، اما به زودی ناپدید می‌شود.

در صورت نیاز می‌توانید برای مدت طولانی‌تری از آن استفاده کنید، اما باید از دکمه موجود در صفحه ایمیل برای تنظیم مجدد ساعت قبل از اتمام 10 دقیقه استفاده کنید.

از نامه 10 دقیقه ای بازدید کنید

نکاتی برای انتخاب یک سرویس ایمیل رایگان

وقتی یک حساب ایمیل انتخاب می کنید، به دنبال چند ویژگی باشید تا به شما کمک کند تعیین کنید کدام یک برای شما بهترین است. آنها در میزان فضای ذخیره‌سازی، ظاهر رابط، نحوه سفارشی‌سازی آن، و انواع ویژگی‌های پیشرفته مانند پیام‌رسانی، فیلترها، و امکان وارد کردن داده‌های دیگر متفاوت هستند.

همچنین احتمالاً برای شما مهم است که آدرس ایمیل واقعی شما چیست. اگر انتخاب اول شما آدرس مورد نظر را به شما نمی دهد، به آدرس بعدی در لیست بروید. ترکیب ها و تغییرات مختلف را امتحان کنید تا یکی را پیدا کنید که قبلاً استفاده نشده است.

اگر در حال ثبت نام برای یک حساب ایمیل جدید هستید، زیرا حساب فعلی خود را نمی‌شناسید، برای جلوگیری از ایجاد یک حساب کاملاً جدید، تشخیص آدرس ایمیل خود آسان‌تر است.

امتیاز دهید
علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری، کارشناس سئو و تولید محتوا

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید