با بررسی عملکرد قیمتی ریپل (XRP) در طول سال‌ها، تحلیلگران توانسته‌اند سودآورترین سه ماهه سال و بهترین زمان خرید و فروش این ارز دیجیتال را شناسایی کنند. در این مطلب به بررسی بهترین زمان خرید و فروش ریپل می پردازیم.

بهترین زمان خرید و فروش ریپل

تصویر زیر، میانگین بازده ریپل در سه ماهه‌های مختلف سال را نشان می‌دهد. بر اساس داده‌های این تصویر، عملکرد تاریخی ریپل در سه ماهه اول سال بد نبوده، اما بهترین هم نبوده است. میانگین بازدهی ریپل در این سه ماهه حدود ۰٫۱۲۵ دلار است.

بهترین زمان خرید و فروش ریپل
بهترین زمان خرید و فروش ریپل

با این حال، وضعیت در سه ماهه دوم بهتر است. میانگین بازدهی ریپل در سه ماهه دوم بالای ۰٫۲ دلار است که نشان می‌دهد می‌تواند زمان خوبی برای سرمایه‌گذاری باشد.

اما معمولاً بهتر است قبل از تمام شدن سه ماهه، XRPهای خود را بفروشید؛ زیرا ریپل در سه ماهه سوم کمترین بازدهی دارد (کمتر از ۰٫۰۵ دلار). در مقابل، ریپل در سه ‌ماهه چهارم بیشترین بازدهی (بیش از ۰٫۳ دلار) و بهترین عملکرد را دارد.

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

بر اساس داده‌های موجود، بازدهی ریپل در سه ماهه چهارم، بیش از دو برابر بیشتر از سه ماهه اول و تقریبا ۵۰ درصد بیشتر از سه ماهه دوم است. این بدان معناست که ریپل در ماه‌های اکتبر، نوامبر و دسامبر، بالاترین بازدهی را دارد و شروع سه ماهه چهارم، یکی از بهترین زمان‌ها برای انباشت XRP است.

بررسی دقیق‌تر داده‌های تاریخی نشان می‌دهد که در ماه دسامبر، دارندگان XRP شاهد بیشترین بازدهی بوده‌اند. لازم به ذکر است که شروع سه ماهه چهارم معمولاً کند است و تغییرات قیمت اغلب منفی است. اما این موضوع، فرصت خوبی را برای خرید ریپل فراهم می‌کند.

بهترین زمان خرید و فروش ریپل
بهترین زمان خرید و فروش ریپل

بنابراین، اگر XRP به الگوهای تاریخی خود پایبند باشد، احتمالاً ماه اکتبر بهترین زمان برای خرید و ماه دسامبر، بهترین زمان برای فروش و برداشت سود است.

البته توجه داشته باشید که عملکرد یک دارایی در گذشته، منعکس‌کننده نتایج آن در آینده نیست. شرایط بازار ممکن است تغییر کند و عوامل مختلفی می‌توانند بر قیمت ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارند.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید