با فروکش کردن احساسات مثبت شکل‌گرفته از پیروزی ریپل (XRP) در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ایالات متحده، نهنگ‌های بازار ارز دیجیتال این هفته چه آلت‌کوین‌هایی را برای خرید زیر نظر خواهند داشت؟ در این پست به بررسی بیشترین خرید ارزهای دیجیتال هفته گذشته می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

بیشترین خرید ارزهای دیجیتال هفته گذشته

ارز OP، توکن شبکه بلاکچین Optimism اولین آلت‌کوین این لیست است. طبق گزارش‌ها، نهنگ‌هایی که 100 هزار تا 1 میلیون توکن OP را نگهداری می‌کنند، دارایی خود را افزایش داده‌اند و در فواصل 14 تا 15 جولای، 13.9 میلیون توکن OP خریداری کرده‌اند. سرمایه‌گذاری تازه‌ای که توسط نهنگ‌های بزرگ انجام شده، حدوداً 21 میلیون دلار ارزش دارد. ورود این حجم بزرگ از سرمایه‌ها در یک بازه‌ زمانی کوتاه، نشان‌دهنده افزایش اعتماد سرمایه‌گذاران به این ارز است.
از طرفی، به نظر می‌رسد شبکه Arbitrum تحت تأثیر هک‌های اخیر که حوزه دیفای را درگیر کرده، قرار نگرفته است. داده‌های آنچین از Santiment نشان می‌دهند که نهنگ‌های بازار ارزهای دیجیتال مجددا شروع به خرید ARB کرده‌اند. در فواصل بین 13 و 19 جولای، نهنگ‌هایی که 1 میلیون تا 10 میلیون از این ارز را در اختیار دارند، 31 میلیون توکن ARB دیگر به دارایی خود اضافه کردند. با قیمت فعلی 1.25 دلار این ارز، ارزش سرمایه‌گذاری جدید شکل گرفته تقریباً 38.8 میلیون دلار است.
در همین راستا، داده‌های بازار هم نشان می‌دهند که به دلیل ورود سرمایه‌ توسط نهنگ‌های بزرگ، قیمت ARB در این هفته به میزان 11 درصد افزایش یافته است. اگر نهنگ‌ها همچنان به خرید خود ادامه دهند، ARB می‌تواند تلاش دیگری برای رسیدن به قیمت 1.50 دلاری انجام دهد.
ارز دیجیتال سینتتیکس (SNX) هم پس از شروع نه چندان امیدوارکننده در ماه جولای، در این هفته توانست یک رکورد دو رقمی به ثبت برساند. داده‌های آنچین نشان می‌دهند که نهنگ‌هایی که اقدام به خرید SNX کرده‌اند، نقشی اساسی در این رالی داشته‌اند. طبق گزارش‌ها، در فواصل بین 15 تا 19 جولای، نهنگ‌هایی که 100000 تا 1 میلیون از ارز SXN را در اختیار دارند، 1.8 میلیون توکن دیگر به دارایی‎های خود اضافه کردند.
در حال حاضر، قیمت SNX به 2.76 دلار افزایش یافته و ارزش سرمایه‌گذاری جدید از سوی نهنگ‌های بزرگ به 5 میلیون دلار رسیده است. بنابراین، گاوهای SNX می‌توانند در روزهای آینده تلاشی برای به دست آوردن قیمت 3 دلاری انجام دهند.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید