تحلیل ارزهای دیجیتال ۱۳ مرداد

تحلیل ارزهای دیجیتال ۱۳ مرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه 2 دقیقه

در روزهای اخیر، بیت کوین برای ماندن در بالای 29000 دلار با مشکل مواجه شده، اما چندین آلت کوین عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته‌اند. در این پست به تحلیل ارزهای دیجیتال ۱۳ مرداد ۱۴۰۲ می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

تحلیل ارزهای دیجیتال ۱۳ مرداد ۱۴۰۲

بر اساس داده‌های بازار، در 24 ساعت گذشته، قیمت بیت کوین 1.5 درصد کاهش یافت و در حال حاضر در محدوده 29 هزار دلار معامله می‌شود. این روند نزولی به اکثر آلت کوین‌های بزرگ گسترش یافت که باعث تغییرات قیمتی منفی شد؛ و در نتیجه یک روز آهسته و رکود را برای بازار رقم زد.
قیمت بیت کوین برای رشد بیشتر تلاش کرد، اما از سطح 29400 دلار با اصلاح همراه شد. تسلط بیت کوین، که سهم بازار آن را در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال اندازه‌گیری می‌کند، نسبتاً بالا باقی مانده است. نرخ تسلط بیت کوین نزدیک به 47 درصد است که نشان می‌دهد این ارز دیجیتال اخیراً از بسیاری از آلت کوین‌ها بهتر عمل کرده است.

تحلیل ارزهای دیجیتال ۱۲ مرداد

تحلیل ارزهای دیجیتال ۱۲ مرداد

همزمان با افت قیمت بیت کوین، بازار آلت کوین‌ها هم به خاک و خون کشیده شد و اکثر توکن‌ها شاهد ریزش قیمت خود بوده‌اند، البته استثناهایی نیز وجود دارد. مونرو (XMR) اندکی افزایش یافته است، در حالی که فلکس (FLEX) با کسب عنوان بهترین عملکرد در بازار، رشد 30 درصدی خود را به رخ باقی آلت کوین‌ها می‌کشد. آلت کوین‌هایی مانند ایکس‌دی‌سی (XDC) و کاسپا (KAS) هم به ترتیب با 15 و 13 درصد رشد، توجه فعالان بازار را به خود جلب کرده‌اند.
در مقابل، توکن کامپاند (COMP) 8 درصد کاهش یافته و عنوان آلت کوین با بدترین عملکرد را کسب کرده است. علی‌رغم عملکرد متلاطم بازار، سرمایه‌گذاران همچنان علاقه‌مند به دیدن چگونگی تغییر وضعیت و ادامه روند در روزهای آینده هستند.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
صدور ووچر پرفکت مانی