تحلیل ارزهای دیجیتال ۲ تیر ۱۴۰۳

تحلیل ارزهای دیجیتال ۲ تیر ۱۴۰۳

زمان مطالعه 2 دقیقه

بازار ارز دیجیتال همچنان در رکود به سر می‌برد و قیمت بیت کوین و اکثر آلتکوین‌ها طی ۲۴ ساعت گذشته قدرت و شتاب چندانی برای صعود نداشته‌اند. در این پست به تحلیل ارزهای دیجیتال ۲ تیر ۱۴۰۳ می پردازیم.

تحلیل ارزهای دیجیتال ۲ تیر ۱۴۰۳

با این حال، سولانا (SOL) عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته و در کنار آن میم‌کوین پپه (PEPE) و توکن‌های هوش مصنوعی رندر (RNDR)، اینجکتیو (INJ) و نیز پروتکل (NEAR)، رشد قابل قبولی را ثبت کرده‌اند.

ارزش بازار کریپتو با کاهشی ۰.۴۹ درصدی نسبت به دیروز به ۲.۳۴ تریلیون دلار و حجم معاملات با افت ۳.۸۹ درصدی به ۶۶.۲۱ میلیارد دلار رسیده است. در ادامه عملکرد ارزهای دیجیتال برتر طی روز گذشته را به صورت خلاصه بررسی می‌کنیم.

قیمت بیت کوین طی روز گذشته با کاهش ۰.۶۶ درصدی به ۶۴۲۷۵ دلار رسیده است. همچنین، کمترین و بیشترین قیمت این ارز دیجیتال در مدت یادشده، به ترتیب ۶۳۳۷۸.۸۹ و ۶۴۷۰۵.۹۰ دلار بوده است.

شایان ذکر است که داده‌های سرمایه‌گذاران فارساید (Farside) نشان می‌دهد که صندوق‌های ETF‌ اسپات بیت‌کوین، در ۲۱ ژوئن ۱۰۵.۹ میلیون دلار خروج سرمایه را تجربه کرده‌اند. درصد تسلط بیت کوین نیز با ۰.۱۷ درصد کاهش به ۵۴.۰۵ درصد رسیده است.

قیمت اتریوم بسیار پرنوسان بوده و طی ۲۴ ساعت گذشته با کاهشی ۰.۰۳ درصدی به ۳۵۰۳ دلار رسیده است. همچنین، کمترین و بیشترین قیمت این ارز دیجیتال در مدت یادشده، به ترتیب ۳۴۴۷.۹۴ دلار و ۳۵۴۳.۰۳ دلار بوده است. باید توجه داشت که قیمت این ارز دیجیتال، علی‌رغم تراکنش‌های بزرگ نهنگ‌ها به صرافی‌ها، بالای ۳۵۰۰ دلار باقی مانده است.

قیمت سولانا با افزایش ۱.۹۲ درصدی به ۱۳۴.۹۹ دلار رسیده و کمترین و بیشترین قیمت آن طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱۲۸.۹۲ دلار و ۱۳۵.۲۴ دلار بوده است. یکی از دلایل این افزایش، معرفی صندوق‌ معاملاتی QSOL در کانادا عنوان شده است.

تحلیل ارزهای دیجیتال ۲ تیر ۱۴۰۳

تحلیل ارزهای دیجیتال ۲ تیر ۱۴۰۳

در همین حال، پس از انتقال دادخواست ریپل (XRP) به قاضی پرونده، قیمت این ارز دیجیتال روندی جانبی را در پیش گرفت. قیمت XRP در ۲۴ ساعت گذشته با ۰.۳۱ درصد کاهش به ۰.۴۸۷۲ دلار رسیده و کمترین و بیشترین قیمت آن طی این مدت، ۰.۴۸ دلار و ۰.۴۹۴۹ دلار بوده است.

قیمت دوج‌کوین (DOGE) با افزایش جزئی ۰.۲۶ درصدی به ۰.۱۲۴۲ دلار و قیمت شیبا اینو (SHIB) با افت ۰.۰۲ درصدی به ۰.۰۰۰۰۱۷۹۸ دلار رسیده است.

بهترین ارزهای دیجیتال ۲ تیر

قیمت آرویو (AR) با افزایش ۸.۷۵ درصدی به ۲۷.۸۶ دلار رسیده است.
قیمت پپه (PEPE) با افزایش ۴.۵۶ درصدی به ۰.۰۰۰۰۱۱۴۵ دلار رسیده است.
قیمت پندل (PENDLE) با افزایش ۴.۲۶ درصدی به ۶.۰۹ دلار رسیده است.
قیمت رندر (RNDR) با افزایش ۳.۰۳ درصدی به ۷.۶۵ دلار رسیده است.

بدترین ارزهای دیجیتال ۲ تیر

قیمت لیر‌زیرو (ZRO) با کاهش ۲۱.۳۵ درصدی به ۲.۸۳ دلار رسیده است.
قیمت زی‌کی‌سینک (ZK) با کاهش ۱۱.۴۱ درصدی به ۰.۱۷۶۸ دلار رسیده است.
قیمت میم‌کوین سگ کلاه‌دار (WIF) با کاهش ۷.۴۶ درصدی به ۱.۷۸ دلار رسیده است.
قیمت برت (BRET) با کاهش ۵.۴۷ درصدی به ۰.۱۳۹۸ دلار رسیده است.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت