تراز 20000 دلار به عنوان اوج بازار صعودی 2017-2018، برای قیمت بیت کوین از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که علاوه بر اینکه به یک سطح روانی بحرانی تبدیل شده است، حمایت های تکنیکال و فاندامنتال مهمی را نیز در برمی گیرد. در این پست به تحلیل ارزهای دیجیتال 13 شهریور می پردازیم.

تحلیل ارزهای دیجیتال 13 شهریور

با این اوصاف، بیت کوین چند روزی در این ناحیه در نوسان بود ولی در نهایت ظاهراً گاوها تسلیم شدند. در زمان نگارش این مطلب، این ارز دیجیتال با قیمتی در حدود 19800 دلار معامله می شود که نسبت به پایین ترین سطح روزانه ثبت شده در حدود 19600 دلار اندکی بهبود را نشان می دهد.

تحلیل ارزهای دیجیتال 13 شهریور
تحلیل ارزهای دیجیتال 13 شهریور

به علاوه، کاهش نوسانات طی چند روز گذشته منجر به لیکوئید شدن پوزیشن های کمتر و کاهش حجم کلی معاملات این ارز شده است. در 24 ساعت گذشته، تنها حدود 6 میلیون دلار از پوزیشن های BTC لیکوئید شده اند. ارزش بازار این دارایی دیجیتال نیز در حدود 379.02 میلیارد دلار باقی مانده است.

جهش 6 درصدی کاردانو

تحلیل ارزهای دیجیتال 13 شهریور
تحلیل ارزهای دیجیتال 13 شهریور

اگرچه همانطور که در نقشه حرارتی می بینیم، امروز بیشتر بازار به رنگ سبز درآمده است، ولی این جهش ها در واقع بسیار ناچیز هستند. برای مثال، اتریوم 0.27%، بایننس کوین 0.80%، ریپل 0.32%، سولانا 1.30% و دوج کوین 0.05% رشد داشته اند. در این میان، بدون شک کاردانو با جهش 5.20 درصدی بهترین عملکرد را در بین آلتکوین های برتر بازار از خود نشان داده است.

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

این نوسانات اندک در تمام فضای بازار کریپتو مشاهده می شود. فقط DeFiChain (DFI) با افزایش 11.5 درصدی طی یک روز گذشته بیشترین رشد را شاهد بوده است. پس از آن نیز GMX و ADA در رتبه های بعد قرار می گیرند. در سمت دیگر، هلیوم (HNT) را داریم که 8.3 درصد کاهش یافته و بازنده اصلی امروز محسوب می شود. به دنبال آن LEO  با 4.5 درصد کاهش در رتبه بعد قرار دارد.

ارزش تجمعی بازار کریپتو به 976.3 میلیارد دلار و دامیننس بیت کوین به حدود 38.8% رسیده است.

منبع: cryptopotato

امتیاز 5/5 - از 3 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید