تحلیل بیت کوین گلد ۱۰ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل بیت کوین گلد ۱۰ مرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه 2 دقیقه

بیت‌کوین گلد (BTG)، یکی از هارد فورک‌های بیت ‌کوین، افزایش قابل‌توجه ۲۵ هزار درصدی در حجم معاملات را تجربه کرده است. در ۲۴ ساعت گذشته، حجم معاملات به ۳۰۷ میلیون و ۴۸۷ هزار و ۸۸ دلار رسیده است. در این پست به تحلیل بیت کوین گلد ۱۰ مرداد ۱۴۰۲ می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین گلد ۱۰ مرداد ۱۴۰۲

این افزایش حجم به افزایش ۴۰.۶۳ درصدی قیمت بیت‌کوین گلد به ۲۰.۹۸ دلار، در همان بازه زمانی، دامن زده است. جهش ناگهانی در حجم معاملات بیت‌کوین گلد، توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است، اما دلیل دقیق این افزایش همچنان نامشخص است.

گمانه‌زنی‌هایی وجود دارد که این رشد ممکن است به دلیل علاقه مجدد به توکن‌های کوچکتر، از جمله میم کوین‌ها باشد. سایر فورک‌های بیت کوین مانند بیت کوین اس وی (BSV) و بیت کوین کش (BCH) نیز در آن زمان عملکرد خوبی داشتند.

تقاضا برای بیت کوین و فورک‌های آن به طور قابل توجهی افزایش یافته و کارمزد تراکنش‌ها در حال افزایش است. شرکت تجزیه و تحلیل درون زنجیره‌ای IntoTheBlock گزارش داد که در هفته گذشته، کارمزد بیت کوین ۳۷ درصد افزایش یافته و تعداد تراکنش‌ها در مسیر رسیدن به بالاترین سطح خود از ماه می است.

علاوه بر این، کل کارمزد تراکنش بیت کوین در هفته گذشته به ۵.۴ میلیون دلار رسید. پذیرش بیت کوین نیز در حال افزایش است؛ زیرا تعداد آدرس‌های دارای موجودی غیرصفر به بالاترین حد خود، یعنی ۴۷.۹ میلیون آدرس رسیده است.

علی‌رغم افزایش حجم معاملات و قیمت بیت کوین گلد، هیچ اطلاعیه یا ارتقای خاصی توسط حساب توییتر این رمزارز که ممکن است دلیل این افزایش ناگهانی را توضیح دهد، منتشر نشده است. مانند هر حرکت قابل توجهی در بازار، به معامله‌گران و سرمایه‌گذاران توصیه می‌شود که تحقیقات خود را به طور کامل انجام دهند و در معامله ارزهای دیجیتال محتاط باشند.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت