تحلیل تکنیکال سولانا ۴ دی

تحلیل تکنیکال سولانا ۴ دی ۱۴۰۲

زمان مطالعه 2 دقیقه

طی چهار ماه گذشته، قیمت سولانا بهبود چشمگیری را در بازه زمانی روزانه نشان داده که به صعود سهموی آن از ۱۷٫۷ دلار به سطح فعلی ۱۱۳ دلار منجر شده است، یعنی یک رشد چشمگیر ۵۴۰ درصدی. در این پست به تحلیل تکنیکال سولانا ۴ دی ۱۴۰۲ می پردزایم.

تحلیل تکنیکال سولانا ۴ دی

تحلیل تکنیکال سولانا ۴ دی

تحلیل تکنیکال سولانا ۴ دی ۱۴۰۲

یکی از دلایل اصلی این رشد، توسعه قوی در بخش مالی غیرمتمرکز (دیفای) سولانا بوده است. افزایش قابل‌توجه ارزش کل دارایی‌های قفل شده (TVL) در بلاکچین سولانا، بر افزایش فعالیت و اعتماد به این شبکه تأکید می‌کند. علاوه بر این، این شبکه شاهد افزایش معاملات نهنگ‌ها بوده است که اغلب نشان‌دهنده افزایش اعتماد سرمایه‌گذاران به پتانسیل رشد این ارز دیجیتال در بلندمدت است. علاوه بر این، پایگاه در حال گسترش دارندگان SOL، به پذیرش گسترده‌تر و اطمینان به افزایش ارزش آن در بلندمدت اشاره دارد.

از طرفی، محبوبیت روزافزون محصولات سولانا محور، مانند گوشی هوشمند ساگا (Saga) و میم کوین بانک (BONK)، سولانا را بیشتر به کانون توجه‌ها سوق داده و جذابیت آن را در بازار ارزهای دیجیتال افزایش داده است.

در نتیجه این روند صعودی قوی، قیمت SOL توانسته سطح مهم و روانی ۱۰۰ دلار را پس بگیرد. با این وجود، پس از چنین صعود سریعی، سولانا ممکن است عقب‌نشینی‌های جزئی را تجربه کند و به طور بالقوه به منطقه حمایتی ۱۰۰ تا ۹۵ دلار برگردد. با این حال، این یک مرحله تثبیت طبیعی است که می‌تواند زمینه را برای حرکت رو به رشد بیشتر با اهداف بالقوه ۱۲۰ و ۱۴۴ دلار فراهم کند.

بهبود اخیر همچنین باعث شده که قیمت سولانا از سطح ۳۸٫۲ درصد فیبوناچی اصلاحی فراتر رود. برای تایید دقیق‌تر این روند صعودی، سرمایه‌گذاران به سطح ۵۰ درصد فیبوناچی اصلاحی در حدود ۱۳۴ دلار چشم دوخته‌اند. عبور از این آستانه می‌تواند نشانه تضعیف حرکت نزولی باشد.

تحلیل تکنیکال سولانا ۴ دی

تحلیل تکنیکال سولانا ۴ دی

شاخص میانگین جهت‌دار: شاخص ADX در حال حاضر ۴۴ درصد است که نشان می‌دهد خریداران ممکن است خسته شده باشند. این وضعیت به طور بالقوه می‌تواند منجر به اصلاحات جزئی شود.

میانگین متحرک نمایی (EMA): میانگین ۲۰ روزه به عنوان یک حمایت داینامیک عمل می‌کند. شکست به زیر این خط می‌تواند نشانه اولیه اصلاحات آتی باشد.

coingape

امتیاز 5/5 - از 1 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی