عملکرد قیمت سولانا در 14 روز گذشته ناامید کننده بوده است: دارایی به تدریج در حال از دست دادن نوسانات و ارزش خود در بازار بوده در حالی که هیچ حجم خوبی برای این اصلاح قیمت ندارد. با این حال، عملکرد قیمت دیروز و امروز، ذره ای از امید را برای ما به ارمغان می آورد. در این پست به تحلیل تکنیکال سولانا 4 آذر می پردازیم.

خرید آنی سولانا

تحلیل تکنیکال سولانا 4 آذر

در دو روز گذشته، سولانا با افزایش 24 درصدی، اکثر سرمایه گذاران را شگفت زده کرد. در حالی که رشد دو رقمی ممکن است به عنوان آغاز یک روند بهبود عظیم به نظر برسد، هنوز برای جشن گرفتن زود است.

تحلیل تکنیکال سولانا 4 آذر
تحلیل تکنیکال سولانا 4 آذر
پست های مرتبط
BTC (بیت کوین) و نگرشی که می تواند آینده اقتصادی جهان را متحول کند
BTC

حتما در خاطر دارید که در سال 2008 بحران اقتصادی شدیدی گریبان گیر بسیاری از قدرت های اقتصادی جهان شد. بیشتر بخوانید

تحلیل هفتگی بازار ارزهای دیجیتال ۱ فروردین ۱۳۹۸
تحلیل ارز دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال پر از فراز و نشیب می باشد. پیش بینی سیر صعودی یا نزولی ارز های این بازار بیشتر بخوانید

علیرغم رشد شدیدی که امروز در نمودار شاهد آن هستیم، معامله گران و سرمایه گذاران برای خرید سولانا باید محتاط باشند. برای نفی ضرر SOL در ماه گذشته، گاوها باید قاتل سابق اتریوم را به سطح قیمت 31 دلار برسانند که با افزایش 124 درصدی نسبت به قیمت فعلی مطابقت دارد.

چنین سناریویی با توجه به 80 میلیون توکن عرضه شده به بازار که ممکن است به فشار فروش واقعی برای دارایی ها تبدیل شود و با حجم انحلال بالا منجر به سقوط ناگهانی شود، غیر واقعی به نظر می رسد.

از نظر فنی، علیرغم احساسات نزولی در مورد ارز دیجیتال، یک رشد کوتاه مدت ممکن است. با این حال، بهبودی در مواقعی مانند این به دلیل ماهیت ناسازگار شان، یک فیک پامپ در نظر گرفته می‌شود.

بهبود بالقوه قیمت ممکن است نتیجه یک اصلاح بازار نیز باشد. پس از اینکه اکثر دارایی‌های دیجیتال به دلیل هراس بازار بسیار بیش از حد فروخته شدند، در مقطعی اصلاحاتی به سمت بالا انجام می‌شود.

در زمان انتشار، 14.2 دلار سطح قیمتی است که سولانا برای سومین بار در دو هفته گذشته با آن برخورد کرده است و در حال حاضر با قیمت 13.92 دلار معامله می شود. افزایش حجم معاملات با 800000 توکن SOL ممکن است پایه ای برای بهبود کوتاه مدت باشد.

منبع: یوتودی

امتیاز 5/5 - از 2 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید