تکنیکال فلوکی (floki) ۲۲ خرداد ۱۴۰۳

تحلیل تکنیکال فلوکی (floki) ۲۲ خرداد ۱۴۰۳

زمان مطالعه 2 دقیقه

فلوکی، یکی از پیشگامان صنعت میم‌کوین، سرویس نام خود را برای ارائه‌ تجربه‌ بهتر به کاربران و افزایش ارزش برای هولدرهای این توکن راه‌اندازی کرده است. این سرویس با نام Floki Name Service بر روی شبکه اصلی بایننس چین فعالیت می‌کند. در این پست به تحلیل تکنیکال فلوکی (floki) ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ می پردازیم.

تحلیل تکنیکال فلوکی (floki) ۲۲ خرداد ۱۴۰۳

سرویس نام فلوکی یک سرویس غیرمتمرکز است که به کاربران امکان ساختن نام دامنه‌ .floki را می‌دهد. این دامنه‌ها علاوه بر نمایش هویت کاربران در بلاکچین، کاربردهای دیگری نیز دارند.

بر اساس اعلام تیم توسعه‌دهنده، با راه‌اندازی سرویس وبسایت غیرمتمرکز فلوکی در آینده‌ای نزدیک، از این دامنه‌ها می‌توان برای ایجاد وبسایت، وبلاگ و حتی رزومه استفاده کرد.

تیم توسعه‌دهنده‌ این سرویس از زیرساخت اسپیس آی‌دی (SPACE ID) بهره برده است. این زیرساخت امکان ادغام با برخی از بزرگترین اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز دنیای کریپتو را فراهم می‌کند.

تراست والت (Trust Wallet)، سیف‌پل (SafePal)، پنکیک‌سواپ (PancakeSwap) و اوکی‌ایکس والت (OKX Wallet)، از جمله‌ این برنامه‌ها هستند. برای استفاده از این سرویس، کاربران باید از توکن FLOKI، ارز دیجیتال بومی این پلتفرم، استفاده کنند.

 تکنیکال فلوکی (floki) ۲۲ خرداد ۱۴۰۳

تکنیکال فلوکی (floki) ۲۲ خرداد ۱۴۰۳

بر اساس جزئیات منتشرشده، هزینه‌ ثبت یک دامنه‌ی ۴ کاراکتری .floki سالانه معادل ۱۶۰,۰۰۰ توکن فلوکی (حدود ۴۲.۷۹ دلار) است. برای دامنه‌های ۳ کاراکتری این هزینه به ۶۶۰,۰۰۰ توکن فلوکی (حدود ۱۷۶.۴۹ دلار) در سال افزایش می‌یابد.

فلوکی همچنین اخیرا با راه‌اندازی پلتفرم توکن‌فای (TokenFi)، وارد دنیای توکنیزه کردن دارایی‌ها شده است. راه‌اندازی این سرویس‌ها می‌تواند بر کاربرد و ارزش بنیادی اکوسیستم فلوکی تأثیر مثبتی گذاشته و موجب رشد قیمتی میم کوین آن شود.

فلوکی در حال حاضر به عنوان یکی از برترین میم‌کوین‌های بازار شناخته می‌شود. راه‌اندازی سرویس نام، اقدامی در جهت رقابت با رقیب نزدیک این پروژه، یعنی شیبا اینو (SHIB) به شمار می‌رود. شیبا اینو نیز پیش‌تر سرویس نام خود را با پسوند .shib راه‌اندازی کرده بود.

با این حال، انتظار می‌رود که با بهبود شرایط کلی بازار و افزایش تقاضا برای توکن FLOKI از طریق سرویس جدید، قیمت این میم کوین در آینده یک روند صعودی در پیش بگیرد.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه