خرس ها بارها سعی کردند هدرا را به زیر 0.06 دلار برسانند، اما گاوها با خرید هدرا در موضع خود ایستادند. شکست در عبور از حمایت، خریدارانی را جذب خواهد کرد که سعی می کنند قیمت را به بالای خط روند نزولی برسانند. در این پست به تحلیل تکنیکال هدرا (HBAR) 11 اردیبهشت می پردازیم.

تحلیل تکنیکال هدرا (HBAR) 11 اردیبهشت

تکنیکال هدرا (HBAR) 11 اردیبهشت
تکنیکال هدرا (HBAR) 11 اردیبهشت

متحرک نمایی 20 روزه (0.06 دلار) در حال کاهش است و RSI به بالای نقطه میانی صعود کرده است که نشان می دهد فشار فروش در حال کاهش است. اگر خریداران قیمت را بالاتر از خط مقاومت قرار دهند، حرکت صعودی ممکن است افزایش یابد و جفت HBAR/USDT می‌تواند تا مقاومت پیش رو در 0.08 دلار افزایش یابد.

برعکس، اگر قیمت از سطح فعلی یا خط مقاومت کاهش یابد، نشان می‌دهد که خرس‌ها در سطوح بالاتر فعال می‌مانند. که احتمال شکست به زیر 0.06 دلار را افزایش می دهد.

تکنیکال هدرا (HBAR) 11 اردیبهشت
تکنیکال هدرا (HBAR) 11 اردیبهشت

نمودار چهار ساعته نشان می‌دهد که گاوها میانگین‌های متحرک را به حمایت تغییر داده‌اند و یک حرکت صعودی را آغاز کرده‌اند که احتمالاً به خط مقاومت می‌رسد. انتظار می رود این سطح به عنوان یک مقاومت قوی عمل کند، اما در مسیر نزولی، اگر این جفت از 20-EMA عقب نشینی کند، نشان دهنده تغییر در احساسات از فروش در رالی به خرید در نزول خواهد بود.

سپس ممکن است جفت از خط مقاومت شکسته شود و سفر خود را تا 0.07 دلار و متعاقباً به 0.08 دلار آغاز کند. اگر خرس ها بخواهند دست برتر را به دست آورند، باید به سرعت قیمت HBAR را به زیر میانگین های متحرک بکشند.

cointelegraph

امتیاز 2.6/5 - از 5 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید