اصلاح اخیر قیمت پپه کوین (PEPE) در سطح ۰٫۰۰۰۰۰۱۱ دلار با حمایت مواجه شد و یک روند معکوس شدید را تجربه کرد. در این پست به تحلیل تکنیکال پپه هفته آخر اردیبهشت می پردازیم.

تحلیل تکنیکال پپه هفته آخر اردیبهشت

در نتیجه این بازیابی V شکل و افزایش فشار خرید، قیمت این میم کوین در کمتر از دو روز تقریباً دو برابر شد و به مرز ۰٫۰۰۰۰۰۲ دلار رسید. در حال حاضر، یک الگوی صعودی معروف به نام «سر و شانه معکوس» در نمودار کندل ۴ ساعته این رمزارز در حال شکل‌گیری است که نشان می‌دهد قیمت پپه برای صعود بیشتر آماده می‌شود.

تحلیل تکنیکال پپه هفته آخر اردیبهشت
تحلیل تکنیکال پپه هفته آخر اردیبهشت

در حال حاضر، میم کوین پپه در محدوده قیمتی ۰٫۰۰۰۰۰۱۸۳ دلار معامله می‌شود و در حال تشکیل شانه راست الگو است که به عنوان آخرین عقب‌نشینی قبل از یک رالی قابل‌توجه در نظر گرفته می‌شود. در صورت پایدار بودن فشار خرید، قیمت پپه می‌تواند افزایش یابد و مقاومت خط گردن (خط روند زرد) را به چالش بکشد.
معامله‌گرانی که به دنبال خرید هستند، می‌توانند منتظر بریک آوت و بسته شدن کندل بالاتر از خط روند مذکور باشند. به گفته تحلیلگران، یک بریک آوت احتمالی از این خط روند ممکن است قیمت پپه را بیش از ۶۵ درصد (نسبت به سطوح فعلی) افزایش دهد و آن را به منطقه مقاومتی قوی ۰٫۰۰۰۰۰۳۱ دلار برساند.
در مقابل، شکست کندل به زیر حمایت ۰٫۰۰۰۰۰۱۵۵۸ دلاری، این دیدگاه صعودی را باطل خواهد کرد.
شاخص قدرت نسبی (RSI): قرار داشتن RSI بالای خط وسط، تاییدیه بیشتری را برای ادامه خرید ارائه می‌دهد.
باند بولینگر: بریک آوت بالقوه از مقاومت ۰٫۰۰۰۰۰۳۱ دلاری همچنین سقف بالایی اندیکاتور باند بولینگر را به چالش می‌کشد که فرصت معاملاتی لحظه‌ای را برای فعالان بازار نشان می‌دهد.
در همین حال، کراس اوور احتمالی بین میانگین‌های متحرک نمایی ۲۰ و ۵۰ روزه، فشار صعودی را در بازار تسریع خواهد کرد.

coingape

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید