تحلیل شیبا ۱۲ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل شیبا ۱۲ شهریور ۱۴۰۲

زمان مطالعه 2 دقیقه

تعداد کل کیف پول‌هایی که با شبکه لایه دوم شیباریوم در تعامل هستند، کمتر از یک هفته پس از شروع عملکرد بهینه پل اصلی، از مرز ۱ میلیون گذشت. در این مطلب به تحلیل شیبا ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ می پردازیم.

تحلیل شیبا ۱۲ شهریور ۱۴۰۲

قبل از راه‌اندازی مجدد در ۲۸ آگوست، پل شیباریوم با مشکلاتی مانند تاخیر در تراکنش‌ها و عدم دسترسی موقت به وجوه مواجه شد. با این حال، شیتوشی کوساما، توسعه‌دهنده اصلی، به جامعه اطمینان داد که وجوه آنها امن است.

طبق داده‌های منتشرشده توسط پلتفرم Shibarium Scan، پل شیباریوم شاهد تعامل بیش از ۱ میلیون کیف پول بوده است. این کاربران مجموعا بیش از ۸۳۴ هزار تراکنش را با میانگین روزانه ۸۴٫۷ هزار تراکنش انجام داده‌اند. قابل ذکر است که تعداد کل بلاک‌های این بلاکچین در حال حاضر به بیش از ۴۳۳ هزار می‌رسد.

تحلیل شیبا ۱۲ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل شیبا ۱۲ شهریور ۱۴۰۲

با وجود افزایش معاملات، هنوز افزایش قابل‌توجهی در کل دارایی‌های قفل‌شده بر روی پل مشاهده نشده است. در حال حاضر، این رقم در حدود ۱٫۱۶ میلیون دلار است.

در این میان، داده‌های DeFillama نشان می‌دهند که پروژه‌های کلیدی در شبکه، صرافی‌های غیرمتمرکز هستند، در درجه اول DogSwap و MARSWAP. این پلتفرم‌ها تقریباً ۱ میلیون دلار از کل TVL را تشکیل می‌دهند.

در همین حال، افزایش آدرس‌های کیف پول و تراکنش‌ها نشان‌دهنده روند قابل‌توجهی در جامعه شیبا اینو است. در کل، این پروژه نویدبخش تحول بالقوه SHIB، توکن اصلی اکوسیستم شیبا اینو، به شمار می‌رود.

قیمت SHIB با وجود نرخ توکن‌سوزی بالا با مشکل مواجه است!

افزایش تعداد تراکنش‌ها هم برای شبکه و هم برای توکن SHIB، خبر خوبی است. هر تراکنش منجر به سوزاندن توکن‌های SHIB می‌شود و در همین راستا، داده‌های اخیر پلتفرم Shibburn هم نشان می‌دهد که ۷۱٫۴۵ میلیون توکن در ۲۴ ساعت گذشته سوزانده شده‌اند.

این رقم نشان‌دهنده افزایش قابل‌توجه ۱۹۲ درصدی نرخ توکن‌سوزی در مقایسه با روز قبل است، که بر تأثیر قابل‌توجهی که تراکنش‌های شیباریوم می‌توانند در کاهش عرضه توکن شیبا داشته باشند، تأکید می‌کند.

قابل ذکر است که تقریباً ۶ میلیارد توکن در ماه آگوست، همزمان با راه‌اندازی شیباریوم سوزانده شده است.

در حالی که شیباریوم عملکرد امیدوارکننده‌ای از خود نشان داده، توکن SHIB با چالش‌های قابل‌توجهی روبرو بوده است. در هفته گذشته، قیمت شیبا حدود ۳٫۷ درصد کاهش یافته است. بر اساس داده‌های بازار، افت ماهانه قیمت شیبا نیز به بیش از ۶ درصد می‌رسد. این روند نزولی قیمت SHIB، چندین ماه است که ادامه دارد.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
صدور ووچر پرفکت مانی