تحلیل قیمت ارز مون ریور (MOVR)

تحلیل قیمت ارز مون ریور (MOVR)

زمان مطالعه < 1 دقیقه

اخیرا مون ریور (MOVR) به عنوان یکی از رمزارزهای پرسود بازار ارزهای دیجیتال ظاهر شده و رشد هفتگی فوق‌العاده بیش از ۴۰۰ درصدی را به نمایش گذاشته است. این افزایش ناگهانی، علاقه سرمایه‌گذاران را به MOVR برانگیخته و توجهات را به این ارز دیجیتال معطوف کرده است، به طوری که مون ریور به یکی از رمزارزهای ترند بازار تبدیل شده است.
فراتر رفتن از مرز ۴۰ دلار یک لحظه مهم برای MOVR و نقطه عطفی در مسیر حرکت آن بود. اگرچه افزایش قیمت مون ریور غیرقابل توضیح به نظر می‌رسد، اما می‌توان آن را به چندین عامل نسبت داد. در این پست به تحلیل قیمت ارز مون ریور (MOVR) می پردازیم.

تحلیل قیمت ارز مون ریور (MOVR)

صعود چشمگیر قیمت MOVR را می‌توان به مسیر صعودی بلاکچین‌های لایه ۱ مانند پولکادات (DOT) و کوساما یا کوزاما (KSM) مرتبط کرد. قابل ذکر است که افزایش قیمت DOT و KSM، توکن‌های بومی این بلاکچین‌ها، تأثیر مثبتی بر مون ریور داشته است.
مون ریور به عنوان یک پاراچین سازگار با اتریوم (ETH) در شبکه کوساما، طبیعتاً از شتاب گسترده‌تری در رشد KSM بهره می‌برد. افزایش سرمایه‌گذاری در DOT، KSM و پروژه‌های مرتبط ممکن است باعث افزایش قیمت MOVR شود.
MOVR کمی عقب‌نشینی کرده و با قیمت ۳۰.۱۹ دلار معامله می‌شود. در همین حال، قیمت رمزارز کوساما با یک رشد تقریبا ۸۰ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، به ۴۹٫۵ دلار افزایش یافته است.

coingape

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی