تحلیل قیمت بیت کوین ۲۹ مرداد

تحلیل قیمت بیت کوین ۲۹ مرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه 2 دقیقه

بازارهای ارز دیجیتال و سهام در روزهای پنج‌شنبه و جمعه تحت تاثیر شوک‌هایی قرار گرفتند که باعث شد ارزش سهام و دارایی‌های دیجیتال به میزان قابل‌توجهی کاهش پیدا کند. در این پست به تحلیل قیمت بیت کوین ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

تحلیل قیمت بیت کوین ۲۹ مرداد ۱۴۰۲

پس از سقوط اخیر قیمت بیت کوین که باعث فروش گسترده در بازار کریپتو شد، احساسات معامله‌گران ناگهان از حالت خنثی به ترس تغییر پیدا کرد.

حال، پیتر برانت، معامله‌گر کهنه‌کار، هشدار جدیدی را برای بازار بیت کوین صادر کرده است. او فاش کرد که قیمت بیت کوین دوباره خط گردن الگوی سر و شانه معکوس را آزمایش می‌کند.

برانت کاهش قیمت بیت کوین را پیش‌بینی می‌کند و هشدار می‌دهد که بسته شدن کندل زیر سطح ۲۴،۸۰۰ دلار می‌تواند ضررهای بیشتری را در نمودارهای روزانه و هفتگی به همراه داشته باشد.

تحلیل قیمت بیت کوین ۲۹ مرداد

تحلیل قیمت بیت کوین ۲۹ مرداد

رکت کپیتال، تحلیلگر، هم خاطرنشان کرد که بیت کوین یک سیگنال تکنیکال بسیار نزولی ارسال کرده است. به گفته این تحلیلگر، با تکمیل الگوی سقف دوقلو، بیت کوین به زودی می‌تواند سطح ۲۶ هزار دلار را به عنوان یک سطح مقاومتی پیش روی خود ببیند، نه یک سطح حمایتی.

دیگر تحلیلگران معروف بازار، از جمله CrediBULL Crypto، Crypto Tony و Crypto Birb هم، سطح ۲۵ هزار دلار را به عنوان بهترین قیمت برای خرید در این بازار نزولی پیش‌بینی می‌کنند.

در همین راستا، CrediBULL Crypto می‌گوید که قیمت بیت کوین به زیر ۲۵ هزار دلار نمی‌رسد و قبل از ثبت بالاترین رکورد تاریخی برای بیت کوین هم، اصلاح مشابهی در بازار اتفاق افتاده بود.

در زمان نگارش این خبر، بیت کوین در محدوده قیمتی ۲۶،۰۶۹ دلار معامله می‌شود که در مقایسه به هفته گذشته، بیش از ۱۱ درصد افت دارد. علی‌رغم افت فعلی، قیمت بیت کوین هنوز نزدیک به ۵۰ درصد از ابتدای سال جاری تا به امروز افزایش یافته است.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT