تحلیل قیمت سولانا ۶ دی

تحلیل قیمت سولانا ۶ دی ۱۴۰۲

زمان مطالعه 2 دقیقه

سولانا در چند ماه گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته است و از پایین ترین سطح خود یعنی 8 دلار در دسامبر 2022 به سطوح فعلی افزایش یافته است. در این پست به تحلیل قیمت سولانا ۶ دی می پردازیم.

تحلیل قیمت سولانا ۶ دی

تحلیل قیمت سولانا ۶ دی

تحلیل قیمت سولانا ۶ دی

میانگین متحرک نمایی 20 هفته ای (43 دلار) شروع به افزایش کرده است و RSI در منطقه اشباع خرید قرار دارد که نشان دهنده تغییر روند بالقوه است. اگرچه خطر سقوط به میانگین متحرک نمایی 20 هفته ای همچنان بالاست، اما احتمال خرید سولانا با کاهش قیمت وجود دارد.

جفت SOL/USD مقاومتی جزئی در 95 دلار دارد، اما در صورت عبور از این سطح، توقف بعدی احتمالاً 143 دلار خواهد بود. این سطح می تواند باعث فروش قوی خرس ها شود زیرا اگر گاوها بر مقاومت 143 دلاری غلبه کنند، قیمت ممکن است تا 200 دلار افزایش یابد.

اگر خرس‌ها بخواهند از ادامه رالی صعودی جلوگیری کنند، باید قیمت را به زیر میانگین متحرک نمایی 20 هفته ای بکشانند. در این صورت ممکن است در یک کانال رنج به نوسانات خود ادامه دهد.

تحلیل قیمت سولانا ۶ دی

تحلیل قیمت سولانا ۶ دی

این جفت در چند روز گذشته به طور پیوسته در حال افزایش بوده است و عقب نشینی ها در میانگین متحرک نمایی 20 روزه (66 دلار) حمایت می شوند. این نشان دهنده یک احساس مثبت است که در آن معامله گران کاهش ها را به عنوان یک فرصت خرید می بینند.

یک ریسک جزئی برای ادامه روند صعودی در کوتاه مدت این است که RSI واگرایی منفی نشان می دهد که نشان دهنده ضعف در روند است.

اگر قیمت کاهش یابد و به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه برسد، نشان دهنده این است که گاوها کنترل خود را از دست می دهند. این جفت ممکن است به SMA 50 روزه (55 دلار) و بعداً به سطح مهم روانی 50 دلار سقوط کند.

cointelegraph

امتیاز 5/5 - از 1 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی