تحلیل قیمت میم کوین بانک (BONK) ۲۴ آذر

تحلیل قیمت میم کوین بانک (BONK) ۲۴ آذر : صعود به جمع برترها

زمان مطالعه < 1 دقیقه

بانک (BONK)، اولین میم کوین با تم سگ در شبکه سولانا، همچنان به رالی صعودی خود ادامه می‌دهد و ضمن ثبت رکوردهای تاریخی جدید، ارزش بازار آن هم برای اولین بار به بالای ۱ میلیارد دلار رسیده است. در این پست به تحلیل قیمت میم کوین بانک (BONK) ۲۴ آذر می پردزایم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

تحلیل قیمت میم کوین بانک (BONK) ۲۴ آذر

در زمان نگارش این خبر، بانک با قیمت ۰٫۰۰۰۰۳ دلار معامله می‌شود که یک رشد ۱۰۵ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته دارد. بالاترین قیمت تاریخی این میم کوین تنها چند ساعت پیش در محدوده ۰٫۰۰۰۰۳۱ دلار به ثبت رسید. بر اساس داده‌های بازار، قیمت بانک در یک هفته و در یک ماه اخیر، به ترتیب بیش از ۱۴۵ و ۱۱۲۵ درصد افزایش یافته است.

همزمان با این رشد قیمتی، ارزش بازار بانک هم به ۱٫۸۴ میلیارد دلار رسیده و به این ترتیب، این میم کوین اکنون در جایگاه ۴۲ بازار قرار دارد. از طرفی، در بخش میم کوین‌ها نیز، بانک موفق شده پس از دوج کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB)، رتبه سوم را به خود اختصاص دهد.
رالی صعودی اخیر بانک به لیست شدن و آغاز معاملات این میم کوین در صرافی بزرگ کوین بیس در روز پنج‌شنبه و همچنین، انتشار اطلاعیه‌ای مبنی بر لیست شدن BONK در صرافی بایننس در روز ۱۵ دسامبر، نسبت داده می‌شود.

امتیاز 4/5 - از 1 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی