تحلیل قیمت میم کوین ها ۱۴ تیر ۱۴۰۳

تحلیل قیمت میم کوین ها ۱۴ تیر ۱۴۰۳

زمان مطالعه 2 دقیقه

بازار ارزهای دیجیتال با وجود افت اخیر خود، دوباره شاهد داغ شدن تب میم‌کوین‌ها است. طبق گزارش‌ها، صرافی بزرگ بیت‌مکس (BitMEX) یک شاخص جدید به نام “شاخص سبد میم‌کوین” عرضه کرده که به کاربران امکان می‌دهد در بازار ۱۰ میم‌کوین برتر سرمایه‌گذاری کنند. در این پست به تحلیل قیمت میم کوین ها ۱۴ تیر ۱۴۰۳ می پردازیم.

تحلیل قیمت میم کوین ها ۱۴ تیر ۱۴۰۳

این شاخص شامل ارزهای شناخته‌شده‌ای مانند دوج‌کوین (DOGE)، شیبا اینو (SHIB) و پپه (PEPE) و همچنین رمزارزهای دیگری مانند داگ‌ویف‌هت (WIF)، بانک (BONK) و فلوکی (FLOKI) است.

بیت‌مکس این شاخص را به عنوان “شاخص S&P ۵۰۰ برای میم‌کوین‌های کریپتو” توصیف کرده است. این قرارداد جدید از استیبل‌کوین تتر (USDT) به عنوان مارجین استفاده کرده و حداکثر تا ۲۵ برابر اهرم ارائه می‌دهد.

این شاخص بر اساس ارزش بازار میم‌کوین‌ها طراحی شده، به این صورت که دوج‌کوین، شیبا اینو و پپه مجموعا ۶۰ درصد از آن را تشکیل می‌دهند و هر یک وزنی برابر دارند.

تحلیل قیمت میم کوین ها ۱۴ تیر ۱۴۰۳

قیمت میم کوین ها ۱۴ تیر ۱۴۰۳

دیگر میم‌کوین‌ها، وزن بسیار کمتری دارند. برای مثال، داگ‌ویف‌هت ۸.۸۱ درصد، فلوکی ۸.۳۱ درصد و بانک ۷.۳۸ درصد از این شاخص را تشکیل می‌دهند. این طراحی نشان می‌دهد که چگونه میم کوین‌های اصلی بیشترین تاثیر را در بازار دارند.

علاوه بر بیت‌مکس، شرکت سرمایه‌گذاری ون‌اک (VanEck) نیز در اوایل ماه می یک شاخص نوآورانه برای ردیابی ارزش میم‌کوین‌های پیشرو معرفی کرده بود.

این شاخص با نام مارکت‌وکتور (MarketVector) شامل رهبران بازار میم‌کوین‌ها مانند دوج‌کوین و شیبا اینو و همچنین، میم‌کوین‌های کمتر شناخته ‌شده‌ مانند فلوکی است.

پذیرش گسترده میم‌کوین‌ها نشانه‌ای از تغییرات بزرگ در بازار ارزهای دیجیتال است. در این میان، پامپ.فان (Pump.fun)، پلتفرم تولید میم‌کوین‌های مبتنی بر سولانا، توانسته از نظر درآمد تولید شده از اتریوم پیشی بگیرد. این پلتفرم تا کنون موفق به ایجاد بیش از یک میلیون توکن شده است.

 

امتیاز 5/5 - از 1 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت