تحلیل قیمت میم کوین ون (WEN)

تحلیل قیمت میم کوین ون (WEN)

زمان مطالعه < 1 دقیقه

قیمت ارز دیجیتال ون (WEN)، یک میم کوین محبوب و نسبتا جدید در بلاکچین سولانا، در ۲۴ ساعت گذشته ۵۵ درصد افزایش یافت و به ۰٫۰۰۰۱۳۹ دلار رسید. همزمان با این رشد قیمتی، حجم معاملات ۲۴ ساعته این میم کوین هم با یک رشد ۱۸۰ درصدی به بیش از ۸۷ میلیون دلار افزایش یافته است. در این پست به تحلیل قیمت میم کوین ون (WEN) می پردازیم.

تحلیل قیمت میم کوین ون (WEN)

در حال حاضر، مقاومت موجود در سطح ۰٫۰۰۰۱۳۹ دلار منجر به اصلاح نزولی کوتاه مدت برای ون شده است، ولی اگر گاوها به اندازه کافی انعطاف‌پذیر باشند، می‌توانند کنترل اوضاع را دوباره به دست آورند و حرکت صعودی را ادامه دهند.

تحلیل قیمت میم کوین ون (WEN)

تحلیل قیمت میم کوین ون (WEN)

اگرچه در حال حاضر به نظر می‌رسد که خرس‌ها حرکت صعودی را متوقف کرده‌اند، اما میانگین‌های متحرک ساده ۵۰ و ۱۰۰ و تقاطع صعودی این دو، سناریوی افزایش قیمت WEN را تقویت می‌کنند.

علاوه بر این، شاخص قدرت نسبی (RSI) از خط میانی ۵۰ درصد برگشته و به محدوده ۷۰ (منطقه اشباع خرید) صعود کرده که نشان‌دهنده فشار خرید شدید است.

بنابراین، اگر حرکت صعودی اخیر تداوم داشته باشد، گاوها این بار می‌توانند سطح ۰٫۰۰۰۱۵۳ دلار را هدف قرار دهند. در مقابل، اگر خرس‌ها به اصلاح فعلی ادامه دهند، می‌توانند قیمت را تا سطح ۰٫۰۰۰۱۰۷ دلار کاهش دهند.

insidebitcoins

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی