هوش مصنوعی یک تغییر بازی برای بازار سهام است. زمانی که آماردانان وال استریت متوجه شدند که می توانند هوش مصنوعی را در بسیاری از جنبه های مالی، از جمله برنامه های کاربردی تجارت سرمایه گذاری، به کار ببرند، آنتونی آنتنوچی، معاون توسعه تجارت جهانی در استارتک، بینش خود را به اشتراک گذاشت. در این پست به آموزش ترید با هوش مصنوعی می پردازیم.

آموزش ترید با هوش مصنوعی

او به ITPro Today گفت: آنها می‌توانند به طور مؤثر میلیون‌ها داده را به صورت لحظه ای تحلیل کنند و اطلاعاتی را که مدل‌های آماری کنونی قادر به انجام آن نیستند، ثبت و ضبط کنند. “یادگیری ماشینی با سرعتی حتی سریعتر در حال پیشرفت است و موسسات مالی یکی از اولین تطبیق دهندگان هستند.”
البته، Antenucci تنها کسی نیست که پتانسیل ترید با هوش مصنوعی را تشخیص می دهد. انتظار می رود تا سال 2028 ارزش معاملات آنلاین به حدود 12 میلیارد دلار برسد. بیشتر این رشد پیش بینی شده به لطف هوش مصنوعی خواهد بود.
در حالی که انسان ها بخش بزرگی از معادله تجارت هستند، هوش مصنوعی نقش مهمی را ایفا می کند. بر اساس داده های وال استریت که در یک گزارش برجسته شده است، معاملات الگوریتمی حدود 60 تا 73 درصد از معاملات سهام ایالات متحده را تشکیل می دهد.

ترید با هوش مصنوعی به چه معناست؟

هوش مصنوعی (AI) به شبیه‌ سازی هوش انسانی در ماشین‌هایی اشاره دارد که می‌توانند از تجربه بیاموزند و کارهایی مشابه انسان انجام دهند. ترید با هوش مصنوعی به استفاده از هوش مصنوعی، تجزیه و تحلیل پیش‌بینی‌ کننده و یادگیری ماشینی برای تجزیه و تحلیل داده‌های تاریخی بازار و سهام، دریافت ایده‌های سرمایه‌ گذاری، ساخت پرتفوی و خرید و فروش خودکار سهام اشاره دارد.

در معاملات فارکس، الگوریتم‌های هوش مصنوعی می‌توانند حجم وسیعی از داده‌ها را تجزیه و تحلیل کنند و بینش‌هایی از روند بازار به معامله‌گران ارائه دهند. الگوریتم ها همچنین می توانند معاملات را به صورت خودکار انجام دهند و بر اساس شرایط بازار تصمیم گیری کنند.

ترید با هوش مصنوعی در فارکس چگونه کار می کند؟

معاملات فارکس یک بازار بسیار پر نوسان است که معامله گران را ملزم به تصمیم گیری سریع می کند. ترید اتوماتیک با هوش مصنوعی در معاملات فارکس می تواند راهی موثر برای تحلیل و درک روندهای بازار باشد. هوش مصنوعی می تواند به معامله گران کمک کند تا با پیش بینی حرکات بازار و خودکار سازی معاملات، تصمیمات بهتری بگیرند.

چگونه از هوش مصنوعی در معاملات فارکس استفاده کنیم؟

برای ترید با هوش مصنوعی در فارکس برخی فاکتورها را باید در نظر داشته باشید که در ادامه به بررسی آنها پرداخته ایم:

1. یک استراتژی معاملاتی ایجاد کنید
قبل از شروع استفاده از هوش مصنوعی در معاملات فارکس، باید یک استراتژی معاملاتی ایجاد کنید. استراتژی معاملاتی مجموعه ای از قوانین است که برای تصمیم گیری در مورد معاملات از آنها پیروی می کنید. این باید شامل نقاط ورود و خروج، مدیریت ریسک و مدیریت تجارت باشد. هنگامی که یک استراتژی معاملاتی را ایجاد کردید، می توانید از الگوریتم های هوش مصنوعی برای تست آن و انجام تنظیمات استفاده کنید.

2. فناوری هوش مصنوعی مناسب را انتخاب کنید
چندین فناوری برای ترید با هوش مصنوعی در فارکس وجود دارد، از جمله یادگیری ماشینی، پردازش زبان طبیعی و بینش کامپیوتری. شما باید فناوری را انتخاب کنید که از همه نظر با نیازهای معاملاتی شما مطابقت دارد. الگوریتم های یادگیری ماشینی می توانند داده های تاریخی را تحلیل کرده و روند بازار را پیش بینی کنند. الگوریتم های پردازش زبان طبیعی می توانند مقالات خبری و رسانه های اجتماعی را برای درک احساسات بازار تجزیه و تحلیل کنند. الگوریتم های بینش کامپیوتری می توانند نمودارها و نمودارها را برای شناسایی الگوها تجزیه و تحلیل کنند.

3. داده ها را جمع آوری و تجزیه و تحلیل کنید
برای راه اندازی یک ربات معامله گر و ترید اتوماتیک با هوش مصنوعی در معاملات فارکس، باید داده ها را جمع آوری و تجزیه و تحلیل کنید. شما باید داده هایی را در مورد روند بازار، اخبار و شاخص های اقتصادی جمع آوری کنید. می‌توانید از الگوریتم‌های هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل داده‌ها و شناسایی الگوهایی استفاده کنید که می‌توانند به شما در تصمیم‌گیری معاملات کمک کنند. همچنین می توانید از الگوریتم های هوش مصنوعی برای خودکارسازی معاملات خود بر اساس تجزیه و تحلیل استفاده کنید.

4. استراتژی معاملاتی خود را تست و اصلاح کنید

پست های مرتبط
BTC (بیت کوین) و نگرشی که می تواند آینده اقتصادی جهان را متحول کند
BTC

حتما در خاطر دارید که در سال 2008 بحران اقتصادی شدیدی گریبان گیر بسیاری از قدرت های اقتصادی جهان شد. بیشتر بخوانید

تحلیل هفتگی بازار ارزهای دیجیتال ۱ فروردین ۱۳۹۸
تحلیل ارز دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال پر از فراز و نشیب می باشد. پیش بینی سیر صعودی یا نزولی ارز های این بازار بیشتر بخوانید

هنگامی که داده ها را جمع آوری و تجزیه و تحلیل کردید، می توانید استراتژی معاملاتی خود را تست و اشکالات آن را اصلاح کنید. همچنین می‌توانید از الگوریتم‌های هوش مصنوعی برای بک تست استراتژی خود و انجام تنظیمات بر اساس نتایج استفاده کنید. بک تست شامل اجرای استراتژی شما بر روی داده های تاریخی است تا ببینید چگونه عمل می کند.

5. معاملات خود را خودکار کنید
در نهایت، می توانید معاملات خود را با استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی خودکار کنید. معاملات خودکار شامل استفاده از الگوریتم ها برای تصمیم گیری و اجرای معاملات به صورت خودکار است. شما می توانید پلتفرم معاملاتی خود را طوری تنظیم کنید که به صورت خودکار معاملات را بر اساس استراتژی معاملاتی و شرایط بازار خود انجام دهید.

ترید با هوش مصنوعی در فارکس چه مزیت هایی دارد؟

ترید با هوش مصنوعی می تواند زمان تحقیق را کاهش دهد و دقت را بهبود بخشد، الگوها را پیش بینی کند و هزینه های اضافی را کاهش دهد.

کاهش زمان تحقیق و بهبود دقت

ترید با هوش مصنوعی در فارکس، تحقیق و تصمیم گیری مبتنی بر داده را خودکار می کند، که به سرمایه گذاران اجازه می دهد زمان کمتری را صرف تحقیق کنند و زمان بیشتری را برای نظارت بر معاملات واقعی و مشاوره به مشتریان خود اختصاص دهند. یک نظرسنجی نشان داد که معامله گرانی که از معاملات الگوریتمی استفاده می کردند بهره وری را 10 درصد افزایش دادند.

از آنجایی که تجارت هوش مصنوعی از داده های مالی تاریخی برای تصمیم گیری استفاده می کند، احتمال کمتری برای خطای انسانی و فضای بیشتری برای دقت وجود دارد.

پیش بینی الگوها

با استفاده از تجزیه و تحلیل احساسات، که فرآیند جمع‌ آوری متن و زبان‌ شناسی و استفاده از پردازش زبان طبیعی برای شناسایی الگوهای درون مطالب ذهنی است، یک سیستم معاملاتی هوش مصنوعی می‌تواند اطلاعات را از رسانه‌های خبری و رسانه‌های اجتماعی برای تعیین نوسانات بازار جمع‌ آوری کند.

کاهش هزینه های اضافی

شرکت‌های سرمایه‌گذاری سنتی ممکن است صدها کارگزار، تحلیل‌گر و مشاور زیر نظر آنها کار کنند، اما فناوری تجارت هوش مصنوعی می‌تواند برخی از وظایف تکراری را که افراد باید انجام دهند بر عهده بگیرد. ممکن است برای پیاده سازی و حفظ هوش مصنوعی هزینه هایی وجود داشته باشد، اما با گذشت زمان شرکت ها و سرمایه گذاران می توانند پول کمتری را برای هزینه های اضافی خرج کنند. به علاوه، الگوریتم های هوش مصنوعی می توانند به طور مداوم کار کنند و بازار سهام را 24 ساعت شبانه روز نظارت کنند.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید