تکنیکال بیت کوین ۱۹ تیر

تحلیل تکنیکال بیت کوین ۱۹ تیر ۱۴۰۲

زمان مطالعه 3 دقیقه

قیمت‌های SOL، AVAX، FIL و EOS جذاب به نظر می‌رسند، به خصوص اگر بیت‌ کوین هفته را با یک حمله مجدد در سطح 31000 دلار آغاز کند. در این پست به تحلیل تکنیکال بیت کوین ۱۹ تیر ۱۴۰۲ می پردزایم.

تحلیل تکنیکال بیت کوین ۱۹ تیر ۱۴۰۲

حقوق و دستمزد کارمندان در ماه ژوئن 209000 افزایش یافت که کمتر از انتظار اقتصاددانان برای افزایش 240000 شغل بود. اگرچه این ارقام سرد شدن بازار کار را نشان می دهد، اما ناظران بازار همچنان نگران هستند زیرا میانگین رشد درآمد ساعتی 0.4 درصد نسبت به ماه مه و 4.4 درصد نسبت به سال گذشته ثابت مانده است.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

بر اساس گزارش FedWatch Tool، این گزارش انتظارات از افزایش 25 واحدی نرخ بهره توسط فدرال رزرو ایالات متحده در جلسه بعدی را تغییر نداد. این امر بازارهای سهام ایالات متحده را تحت فشار نگه داشت و هر سه شاخص اصلی در هفته سقوط کردند. شاخص S&P 500 به میزان 1.16 درصد و نزدک 0.92 درصد کاهش یافت.

یکی دیگر از موارد منفی جزئی برای بازارهای کریپتو، گزارش نیکولاوس پانیگیرتزوگلو، مدیر عامل JPMorgan بود که می‌گوید صندوق قابل معامله در بورس بیت‌ کوین (ETF) ممکن است تغییری در فضای کریپتو نداشته باشد. پانیگیرتزو گلو علاقه کم به ETF های بیت کوین در کانادا و اروپا را دلیل تاثیر کم احتمالی حتی در ایالات متحده ذکر می کند.

آیا گاوها می توانند دوباره قدرت خود را به دست آورند و بیت کوین را به بالاتر از مقاومت پیش رو برسانند؟ اگر چنین کنند، آلتکوین های انتخابی می توانند رشد انفجاری را تجربه کنند. بیایید نمودارهای 5 ارز دیجیتال برتر را که نشانه‌هایی از صعود دارند، تجزیه و تحلیل کنیم.

بیت کوین بین میانگین متحرک نمایی 20 روزه (29,854 دلار) و مقاومت پیش رو در 31,000 دلار باقی می ماند. این نشان دهنده عدم اطمینان در بین گاوها و خرس ها در مورد حرکت جهت بعدی است.

تکنیکال بیت کوین ۱۹ تیر

تکنیکال بیت کوین ۱۹ تیر

بیت کوین در 7 ژوئیه از متحرک نمایی 20 روزه برگشت، که نشان می دهد گاوها همچنان به دفاع تهاجمی از این سطح ادامه می دهند. خریداران با خرید بیت کوین مجدداً تلاش خواهند کرد تا بر مقاومت 31500 دلار غلبه کنند. اگر آنها موفق شوند، این جفت ممکن است مرحله بعدی روند صعودی را آغاز کند. سپس قیمت می تواند ابتدا تا 32400 دلار افزایش یابد و پس از آن به 40000 دلار برسد.

خرس ها احتمالاً برنامه های دیگری دارند. آنها سعی خواهند کرد مقاومت پیش رو حفظ کنند و قیمت را به زیر حمایت 29500 دلاری کاهش دهند. اگر این سطح از بین برود، ممکن است روند پیش رو در کوتاه مدت به نفع گاوها نباشد. این میتواند قیمت را به میانگین متحرک ساده 50 روزه (28101 دلار) برساند.

تکنیکال بیت کوین ۱۹ تیر

تکنیکال بیت کوین ۱۹ تیر

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که این جفت بین 29500 تا 31500 دلار معامله می شود. به طور کلی، قیمت در یک محدوده بدون روند و رنج حرکت می کند، اما پیش بینی جهت شکست با قطعیت دشوار است. بنابراین، بهتر است قبل از انجام شرط‌بندی‌های بزرگ منتظر بمانید تا قیمت از محدوده خارج شود.

اگر قیمت به بالای 50-SMA برسد، گاوها سعی خواهند کرد این جفت را به بالای 31500 دلار برسانند. اگر آنها موفق به انجام این کار شوند، ممکن است جفت یک حرکت صعودی جدید را آغاز کند. برعکس، سقوط به زیر 29500 دلار می تواند باعث اصلاح به سمت 27500 دلار شود.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی