تکنیکال کاردانو ۲۴ شهریور

تحلیل تکنیکال کاردانو ۲۴ شهریور ۱۴۰۲

زمان مطالعه 2 دقیقه

علی‌رغم نوسانات پایین اخیر در بازار ارزهای دیجیتال، کاردانو (ADA) نشانه‌هایی از بهبود و فضایی برای رشدهای بیشتر را نشان می‌دهد. پس از رسیدن به پایین‌ترین سطح ۰.۲۳ دلاری در ماه ژوئن، کاردانو افزایش یافت و در حال حاضر در قیمت ۰.۲۵۲۷ دلار معامله می‌شود؛ که حاکی از افزایش ۲.۵ درصدی روزانه است. این حرکت مثبت قیمت با روند صعودی گسترده‌تر در بازار ارزهای دیجیتال همسو می‌شود. در این پست به تحلیل تکنیکال کاردانو ۲۴ شهریور ۱۴۰۲ می پردازیم.

تحلیل تکنیکال کاردانو ۲۴ شهریور ۱۴۰۲

یکی از عوامل مهمی که به حرکت صعودی کاردانو کمک می‌کند، بازگشت از سطح حمایتی در ۰.۲۳ دلار بوده که همزمان با مرز میانی یک کانال نزولی همراه است. گاوهای کاردانو اکنون بر شکستن مقاومت در مرز بالایی این کانال متمرکز شده‌اند و هدف آن‌ها رسیدن قیمت به بالای ۰.۲۶ دلار است. شاخص واگرایی-همگرایی میانگین متحرک (MACD) نیز نشان‌دهنده چشم‌انداز صعودی است.

معامله‌گران و سرمایه‌گذارانی که به موقعیت‌های معاملاتی خرید در واگرایی چشم دوخته‌اند، باید احتیاط کنند و منتظر باشند تا سطح مقاومتی در کانال نزولی ضعیف شود تا از تله‌های گاوی اجتناب کنند. با این حال، توجه به این نکته مهم است که با توجه به نقدینگی پایین و حجم معاملات فعلی، یک شکست قابل توجه به سطح ۱ دلار برای کاردانو ممکن است مدتی طول بکشد تا تحقق یابد.
نقاط عطف کلیدی برای حرکت قیمت کاردانو شامل سطوح مقاومت و حمایت است که توسط میانگین‌های متحرک نمایی مختلف (EMA) مشخص شده‌اند. متحرک نمایی ۵۰ روزه در ۰.۲۷۰۱ دلار، متحرک نمایی ۱۰۰ روزه در ۰.۲۸۹۱ دلار و متحرک نمایی ۲۰۰ روزه در ۰.۳۲۰۲ دلار احتمالاً نقش مهمی در هدایت معامله‌گران و سرمایه‌گذاران خواهند داشت.

تکنیکال کاردانو ۲۴ شهریور

تکنیکال کاردانو ۲۴ شهریور

در کوتاه‌مدت، چشم‌انداز کاردانو قوی باقی می‌ماند و MACD سیگنال خرید واضحی را در نمودار ۴ ساعته نشان می‌دهد. کاردانو نیز بالاتر از سطح حمایتی ارائه‌شده توسط متحرک نمایی ۵۰ روزه در ۰.۲۵۰۶ دلار معامله می‌شود. با این حال، میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه در ۰.۲۵۴۴ دلار ممکن است مانعی موقت در راه رسیدن به ۰.۲۶ دلار و متعاقباً ۰.۳۰ دلار در کاردانو باشد.
علاوه بر این، سطح مقاومتی ایجادشده توسط متحرک نمایی ۲۰۰ روزه و سطح ۰.۶۱۸ فیبوناچی اصلاحی در ۰.۲۶۳۴ دلار، سطوح مهمی هستند که در مسیر قیمتی کاردانو نقش مهمی ایفا خواهند کرد. در نتیجه، در حالی که کاردانو با چالش‌های مرتبط با نوسانات و نقدینگی کم مواجه است، انعطاف‌پذیری و نشانه‌هایی از روند صعودی را نشان می‌دهد.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت