جدیدترین تاریخ آلت سیزن

جدیدترین تاریخ آلت سیزن

زمان مطالعه 2 دقیقه

به گفته شرکت تحلیلی گلس‌نود، تحولات جالبی در بازار در حال رقم خوردن است. پیش از این، زمانی که شرکت مدیریت دارایی گری‌اسکیل (Grayscale) در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به پیروزی رسید، ریپل (XRP)، اتریوم (ETH) و سایر آلت کوین‌ ها در کنار بیت کوین (BTC) افزایش یافتند. در این مطلب به بررسی جدیدترین تاریخ آلت سیزن می پردزایم.

جدیدترین تاریخ آلت سیزن

ریپل افزایش قیمت قابل توجهی را تجربه کرد و در ۲۹ آگوست به ۰.۵۴۹ دلار رسید، اما پس از آن یک اصلاح خفیف را تجربه کرد. با نزدیک شدن به پایان ماه آگوست، برداشت سود توسط سرمایه‌گذاران رخ داده است که گلس‌نود از آن به عنوان پایان تعطیلات تابستانی یاد می‌کند. این شرکت تحلیل داده همچنین خاطرنشان می‌کند که در میان این موارد، مهم‌ترین نکته، افزایش تسلط بیت کوین در بازار بوده است. حال نکته جالب توجه این است که شاخص‌های اولیه آلت سیزن در حال ظهور هستند.
آلت سیزن که به عنوان فصل رشد آلت کوین‌ها نیز شناخته می‌شود، دوره‌ای است که در طی آن قیمت ارزهای دیجیتال به غیر از بیت کوین، به میزان قابل توجهی افزایش می‌یابند و از بزرگترین رمزارز بازار پیشی می‌گیرد. این مورد معمولاً زمانی اتفاق می‌افتد که قیمت بیت‌ کوین پس از یک رشد بزرگ تثبیت می‌شود و سرمایه‌گذاران را وادار می‌کند تا سود خود را به سایر ارزهای دیجیتال اختصاص دهند و در نتیجه بازار صعودی را برای آلت‌ کوین‌ها آغاز کنند.

داده‌های اخیر گزارش هفتگی کوین‌شرز روند جالبی را نشان می‌دهد. جریان خروجی از محصولات سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال در مجموع به ۱۶۸ میلیون دلار رسید که بالاترین نرخ خروجی را از زمان چالش‌های نظارتی صرافی‌ها در مارس ۲۰۲۳ نشان می‌دهد. بیت کوین با خروج ۱۴۹ میلیون دلار از بازار، اکثریت این خروجی‌ها را به خود اختصاص داده است. در مقابل، ریپل جریان‌های ورودی متوسطی را تجربه کرد که نشان می‌دهد اعتماد سرمایه‌گذاران به این ارز دیجیتال همچنان مثبت است. در زمان نگارش این خبر، ریپل با ۰.۲ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته، در ۰.۵۲۲ دلار معامله می‌شود. این پیشرفت‌ها به فضای احتمالی یک آلت‌ سیزن در آینده اشاره می‌کند و ریپلی که آماده است از پویایی در حال تغییر در بازار ارزهای دیجیتال سود ببرد. با این حال، مانند تمام سرمایه‌گذاری‌های ارزهای دیجیتال، برای سرمایه‌گذاران ضروری است که تحقیقات کاملی انجام دهند و قبل از هر تصمیمی احتیاط کنند.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه