ریپل یک اوراق بهادار نیست

خبر فوری : ریپل یک اوراق بهادار نیست!

زمان مطالعه < 1 دقیقه

ریپل یک اوراق بهادار نیست : کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اذعان کرده است که دارایی‌هایی که در پرونده‌هایی، علیه آزمایشگاه‌های ریپل (XRP) و ترافورم (TFL) دخیل هستند، ممکن است لزوماً اوراق بهادار تلقی نشوند. با این حال، SEC قصد دارد به حکم قاضی در پرونده ریپل اعتراض کند؛ زیرا این تصمیم ممکن است بر روی پرونده‌های حقوقی دیگر این نهاد تأثیر بگذارد.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

ریپل یک اوراق بهادار نیست!

در واقع، نگرانی اصلی SEC این نبوده که آیا ریپل به تنهایی یک اوراق بهادار است یا خیر. آنها به طور کلی وضعیت رمزارزها را زیر سوال نمی‌برند. بلکه، آنها به دنبال یک درخواست تجدیدنظر موقت برای رسیدگی به سؤالات حقوقی کنترلی مطرح‌شده در پرونده ریپل هستند، که ممکن است بر روی سایر پرونده‌های حقوقی SEC از جمله پرونده‌های کوین بیس و بایننس تاثیر‌گذار باشد.

استدلال SEC این است که تفاوت‌های اساسی در نظرات و نکات، به‌ویژه در رابطه با پرونده آزمایشگاه ترافورم وجود دارد و معتقد است که دادگاه‌های دیگری ممکن است درباره مواردی مانند فروش برنامه‌ای و سایر توزیع‌ها تصمیم متفاوتی بگیرند.
این کمیسیون همچنین ادعا می‌کند که درخواست تجدیدنظر موقت، حل و فصل پرونده را تسریع می‌بخشد؛ زیرا عدم درخواست تجدیدنظر در حال حاضر فقط درخواست تجدیدنظر بالقوه را تا پس از صدور حکم نهایی به تاخیر می‌اندازد.

علاوه بر این، SEC درخواست تعلیق اقدامات تصمیم‌گیری و مراحل پیش‌دادرسی را قبل از محاکمه، تا زمانی که وضعیت درخواست تجدیدنظر مشخص شود را خواهان است. شرکت ریپل تا تاریخ ۱ سپتامبر وقت دارد تا به این درخواست پاسخ دهد.

جامعه ریپل بیشتر بر پذیرش SEC تمرکز کرده است تا امکان تجدیدنظر بالقوه. در زمان نگارش این خبر، ارز دیجیتال ریپل در محدوده ۰٫۵۳ دلار معامله می‌شود که در ۲۴ ساعت گذشته، بیش از ۴ درصد رشد دارد.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی