همه ساله تعداد زیادی رویداد ورزشی در سراسر دنیا برگزار می شود. هر فرد دوست دار ورزش برای خرید بلیط مسابقات ورزشی بین المللی می تواند به صورت حضوری، تلفنی و یا آنلاین اقدام کند. در سالهای دور روش خرید بلیط بیشتر به صورت حضوری یا تلفنی بود ولی هم اکنون بلیط بازی ها را می توان به صورت اینترنتی و حتی پیش فروش در ابتدای فصل تهیه کرد. در این مقاله به بررسی خرید بلیط بازی های فوتبال اروپایی بدون نیاز به داشتن حساب های بین المللی می پردازیم.

خرید بلیط بازی های فوتبال اروپایی

خرید بلیط بازی های فوتبال اروپایی

خرید بلیط بازی های فوتبال اروپایی
خرید بلیط بازی های فوتبال اروپایی

از آن جایی که امروزه با افزایش افراد علاقمند به مسابقات ورزشی، طرفداران باشگاه های بزرگ مانند فوتبال و بسکتبال و … دیگر محدود به کشور یا شهر خاصی نیستند و علاقمندان به رشته های ورزشی در سراسر دنیا، رخدادهای تیم مورد علاقه خود را پیگیری می کنند و به تماشای بازی های آن می نشینند، لذا یکی از راه های درآمد این باشگاه ها، دریافت حق عضویت از هواداران خود و فروش بلیط دیدارهای خانگی، به آن هاست. لیگ های فوتبال معروف دنیا مانند بوندس لیگا، لیگ فوتبال جزیره، لیگ بسکتبال NBA آمریکا و …. طرفداران و علاقمندان زیادی در اقصی نقاط جهان دارند.

خرید بلیط بازی های لیگ اروپا

خرید بلیط بازی های فوتبال اروپایی
خرید بلیط بازی های فوتبال

سایت های متعددی در سطح دنیا وجود دارند که می توانید با جستجو در آنها بلیط مورد نظر خود را خریداری کنید. بازی های بین الملی بین قاره ای توسط سازمان های مسئول فروخته می شود و بلیط بازی های داخلی را تقریبا تمامی باشگاه های معتبر، روی وبسایت خود به صورت آنلاین به فروش می رسانند. نمونه ای از مهمترین سایت های ارائه دهنده بلیت مسابقات مختلف در ادامه آورده شده است:

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

1- سایت sportsevents365
2- سایت خرید بلیت مسابقات بسکتبال لیگ آمریکا
3- سایت خرید بلیت فوتبال فیفا
4- سایت باشگاه تیم رئال مادرید
5- سایت باشگاه تیم آس رم ایتالیا
6- سایت بارسلونا اسپانیا

خرید بلیط مسابقات بین المللی

همان طور که گفته شد برای خرید بلیط رویداد ها و مسابقات ورزشی و همچنین لیگ های اروپایی؛ می توانید به راحتی و بدون نیاز به حساب بانکی و کارت های بین المملی؛ پرداخت خود را به مجموعه اول پرداخت بسپارید.

امتیاز 4.8/5 - از 5 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید