افزایش سرسام آور قیمت دلار باعث شده تا آژانس‌های هواپیمایی نرخ بلیط‌های هواپیما را تا چند برابر افزایش دهند. شاید تا دوسال قبل خرید بلیط از آژانس ها معقول به نظر می‌رسید، اما اخیرا خرید بلیط هواپیما از آژانس‌های هواپیمایی به صرفه نیست. در صورتی که بتوانید خرید خود را از سایت‌های معتبر هواپیمایی و بدون واسطه تهیه کنید قیمت به مراتب ارزان‌تر از آژآنس‌های هواپیمایی برای شما تمام می‌شود. در این مقاله به خرید بلیط هواپیما از Skyscanner می‌پردازیم.

در صورت نیاز می توانید از کارشناسان سایت اول پرداخت جهت خرید بلیط هواپیما استعلام بگیرید و با قیمت آژانس مسافرتی مقایسه کنید.

مزیت خرید بلیط هواپیما از Skyscanner

خرید بلیط از Skyscanner چطور

  • جستجو کردن پروازها بر اساس تاریخ و زمان پرواز
  • انتخاب نوع پرواز اعم از FIRST CLASS یا معمولی
  • انتخاب شماره صندلی
  • امکان خرید بلیط های ترانزیت برای مسیرهای پروازی طولانی
  • مقایسه و انتخاب بین قیمت پروازهای مختلف و انتخاب به صرفه ترین پرواز
  • امکان رزرو هتل از منوهای این سایت
  • اجاره کردن ماشین برای مدت زمانی که در سفر هستید

نحوه خرید از Skyscanner

۱) ابتدا وارد سایت شده و از منوی بالا مبدا و مقصد پرواز را انتخاب نمایید.

۲) در فیلد بعدی می‌بایست زمان پرواز را انتخاب کنید. با کلیک روی گزینه سرچ لیستی از بلیط‌های هواپیما برای شما نمایش داده می‌شود. این لیست شامل بلیط‌هایی از همه شرکت‌های هواپیمایی است.

۳) با مشاهده لیست پرواز‌هایی که با توجه به جستجوی شما آورده شده است می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

۴) نکته جالب در این سایت میزان تخفیف‌هایی است که این سایت ارائه می‌کند. نرخ پرواز‌هایی که در این سایت نمایش داده می‌شود در اکثر مواقع دچار تغییر می‌شوند. پس در صورتی که بلیط مورد نیاز خود را مشاهده می‌کنید بهتر است سریعا نسبت به خرید آن اقدام نمایید. در اکثر مواقع با نزدیک شدن به زمان پرواز نرخ‌ها افزایش می‌یابد.

نکاتی درباره خرید بلیط از Skyscanner

خرید بلیط از Skyscanner

  • این سایت امکان کنسل کردن بلیط خریداری شده را ندارد.
  • هنگام ورود اطلاعات به املای کلمات وارد شده توجه نمایید.
  • اطلاعات پاسپورت خود را دقیقا چک نمایید.

بعد از خرید بلیط هواپیما بلیط خریداری شده به صورت pdf به ایمیل شما فرستاده می‌شود. بهتر است بلیط را دانلود کرده و پرینت بگیرید تا در هنگام پرواز با مشکلی مواجه نشوید. در صورتی که بلیط برای شما ایمیل نشد می‌بایست با پشتیبانی آنلاین این سایت در تماس باشید تا بلیط برای شما ایمیل شود.

پرداخت هزینه خرید بلیط هواپیما

درگاه سایت Skyscanner هم از پی پال و هم از کارت های اعتباری پشتیبانی می‌کند. در صورتی که پرواز کنسل شود و یا مبلغ ریفاند شود به همان کارت یا حسابی که با آن پرداخت کرده‌اید برگشت داده می‌شود.

بر اساس مواردی که ذکر شد بهتر است بلیط‌های خود را به صورت آنلاین و بدون واسطه پیگیری نمایید. برای خرید بلیط هواپیما از Skyscanner به راحتی می‌توانید با استفاده خدمات پرداخت ارزی مجموعه اول پرداخت، خرید خود را انجام دهید.

دیدگاه اول

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید