خرید بیتکوین

خرید بیتکوین توسط السالوادور | آیا آخرین فرصت خرید بیت کوین است ؟

زمان مطالعه 2 دقیقه

کشور آمریکای مرکزی السالوادور 410 بیت کوین (BTC) به ذخایر مرکزی خود اضافه کرده است زیرا قیمت بیت کوین زیر 37000 دلار معامله می شود، قیمتی که آخرین بار در 26 جولای 2021 مشاهده شده است. در این خبر به بررسی خرید بیتکوین توسط السالوادور می پردازیم.

خرید بیتکوین توسط السالوادور

اضافه شدن جدید به ذخایر بیت کوین السالوادور توسط رئیس جمهور نایب بوکله اعلام شد و تایید کرد که خرید 410 بیت کوین معادل 15 میلیون دلار انجام شده است و قیمت آن را تقریباً 36585 دلار برای هر بیت کوین قرار داده است.

خرید بیتکوین

خرید بیتکوین

السالوادور در 7 سپتامبر 2021 بیت کوین را به عنوان یک ارز قانونی و وسیله ای برای غلبه بر تورم فاجعه بار در میان تضعیف قدرت مخارج کشور پذیرفت. به سرعت تا به امروز، این کشور به طور استراتژیک 1801 بیت کوین را در چهار ماه گذشته انباشته کرده است، به خصوص زمانی که بازار شاهد کاهش لحظه ای قیمت است.

آخرین و ارزانترین خرید السالوادور از زمانی است که این کشور بیت کوین را به عنوان یک ارز قانونی پذیرفته است، مربوط به همین خرید می باشد.

با معامله بیت کوین کمی پایین تر از 36000 دلار و فروش حاصل از آن، بوکل معتقد است که بعضی از افراد واقعاً ارزان می فروشند و از دیدگاه بلندمدت او در مورد پذیرش جریان اصلی بیت کوین حمایت می کند.

خرید بیتکوین

خرید بیتکوین

همانطور که در بالا توسط داده‌های TradingView نشان داده شد، BTC از اواسط جولای افزایش قیمت ثابتی را تجربه کرد که منجر به ثبت اوج قیمت تاریخی تقریباً 69 هزار دلاری در هفته اول نوامبر شد. با این حال، سه ماه آینده شاهد کاهش شدید قیمت‌های بازار بودیم زیرا سرمایه‌گذاران سود BTC را به سمت خرید توکن‌های دیگر هدایت کردند.

گزارش جدیدی از Crypto.com پیش‌بینی می‌کند که بازار جهانی کریپتو تا پایان سال 2022 میزبان یک میلیارد کاربر خواهد بود، زیرا کشورهای در حال توسعه بیشتری از حرکت السالوادور به سمت پذیرش جریان اصلی بیت کوین تقلید می‌کنند.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، Crypto.com تخمین می زند که “اگر نرخ مشابهی از افزایش را در سال 2022 برون یابی کنیم، در مسیر رسیدن به 1 میلیارد کاربر کریپتو تا پایان سال 2022 هستیم.” این گزارش نتیجه‌ گیری می‌کند که ترکیبی از کشورهای در حال توسعه که از السالوادور پیروی می‌کنند و موضع دوستانه‌ تر در قبال صنعت کریپتو به این معنی است که «ملت‌ها دیگر نمی‌توانند فشار فزاینده مردم به سمت ارزهای دیجیتال را نادیده بگیرند».

منبع: کوین تلگراف

امتیاز 5/5 - از 3 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

2 دیدگاه

  1. شیمااااا گفت:

    چه ضرری کرده السالوادوررررر ارز دیجیتال فقط safemoon و بس

  2. وحید رهنما گفت:

    تشکر از مقاله های خوبتون
    لطفا تحلیل های بیشتری از بازار کریپتو بذارید

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی