دلایل رشد بیت کوین کش شهریور ۱۴۰۲

دلایل رشد بیت کوین کش شهریور ۱۴۰۲

زمان مطالعه 3 دقیقه

مانند دفعات گذشته، بیت‌کوین کش پس از یک پیشرفت مهم که به نظر می‌آمد برای بیت کوین مفید باشد، بهتر از ارز دیجیتال برتر عمل کرد. آیا این مورد به طور مداوم در آینده رخ خواهد داد؟ در این مطلب به بررسی دلایل رشد بیت کوین کش شهریور ۱۴۰۲ می پردازیم.

خرید و فروش آنی بیت کوین کش

دلایل رشد بیت کوین کش شهریور ۱۴۰۲

یک واقعیت غیرقابل انکار این است که پیروزی گری اسکیل (Grayscale) در مقابل کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) باعث افزایش 4.91 درصدی در ارزش کل بازار رمزارزها در 24 ساعت شد. در حالی که موضوع مورد مناقشه مربوط به صندوق قابل معامله در بورس (ETF) بیت کوین بود، اما بزرگترین ذینفع این پیشرفت ارزشمند، بیت کوین نبود.

بلکه به جای آن، بیت کوین کش (BCH) که هاردفورکی از بیت کوین در سال 2017 است، بیشترین افزایش را تجربه کرد. بر اساس اطلاعات CoinMarketCap، ارزش بیت کوین کش در بازه 24 ساعته به میزان 15.17 درصد افزایش یافت، که بسیار بیشتر از افزایش بیت‌کوین و 50 ارز دیجیتال برتر بازار بود.

اگرچه بیت ‌کوین کش اولین هارد فورک بیت‌کوین نبود، اما تنها ارز دیجیتالی است که تاکنون به طور باورنکردنی با بیت کوین مرتبط باقی مانده است. علاوه بر این، بیت کوین و بیت کوین کش دارای ضریب همبستگی سه ماهه‌ 0.8 هستند.

به طور معمول، مقدار ضریب همبستگی از 1- تا 1+ متغیر است. بنابراین، ضریب 0.8 به این معنی است که این دو ارز شباهت بسیار زیادی در مورد تغییرات قیمت دارند.

دلایل رشد بیت کوین کش شهریور ۱۴۰۲

دلایل رشد بیت کوین کش شهریور ۱۴۰۲

با این حال، در حرکت قیمتی این دو ارز نکته‌ جالبی نهفته است. به عنوان مثال، ارز دیجیتال بیت‌کوین کش دارای افزایش 93.47 درصد در 90 روز است، در حالی که بیت‌کوین تنها می‌تواند به افزایش 2.34 درصدی قیمت خود افتخار کند.

جالب است که با پیروزی گری اسکیل، شاخص بهره باز (Open Interest) بیت کوین کش افزایش یافت. این شاخص تعداد کل قراردادهای آتی یا مشتقه فعال را ارزیابی می‌کند که هنوز تسویه، منقضی یا بسته نشده‌اند. بنابراین، افزایش شاخص بهره باز نشان می‌دهد که بیشترین میزان نقدینگی به قراردادهای بیت کوین کش منتقل شده است.

دلایل رشد بیت کوین کش شهریور ۱۴۰۲

دلایل رشد بیت کوین کش شهریور ۱۴۰۲

به عنوان شاخصی برای تعیین قدرت، بهره باز نشان داد که معامله‌گران اطمینان دارند که بیت کوین کش می‌تواند به حرکت صعودی خود ادامه دهد.

علاوه بر این، داده‌های آنچین نشان می‌دهند که شاخص احساسات وزن‌دار بازار (Weighted Sentiment) مربوط به بیت کوین کش کاهش یافته است. زمانی که این معیار افزایش می‌یابد، نشان می‌دهد که نظرات مثبت بیشتر از نظرات منفی هستند. بنابراین، در مورد بیت‌کوین کش، بالعکس این موضوع رخ داده است.

با این حال، آدرس‌های فعال در24 ساعت گذشته توانستند کاهش احساسات وزنی را پوشش دهند. در زمان انتشار این خبر، آدرس‌های فعال بیت کوین کش به 45200 افزایش یافته است.

دلایل رشد بیت کوین کش شهریور ۱۴۰۲

دلایل رشد بیت کوین کش شهریور ۱۴۰۲

این افزایش نشان می‌دهد که میزان مشارکت و معامله در مورد این ارز افزایش یافته که باعث شده بیت کوین کش به عنوان یک کوین مورد توجه بسیاری از تریدرها قرار بگیرد.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی