جردن بلفورت، معروف به «گرگ وال استریت»، زمانی نسبت به ارزهای دیجیتال شک داشت. با این حال، با گذشت زمان، موضع او به ویژه در مورد آینده بیت کوین تغییر کرد. در این مطلب به بررسی دیدگاه گرگ وال استریت در مورد بیت کوین  می پردزایم.

دیدگاه گرگ وال استریت در مورد بیت کوین

۱. وجود مقررات، یک سیگنال مثبت برای بیت کوین است: بلفورت به عنوان یکی از طرفداران طولانی‌مدت وجود مقررات در بخش کریپتو، معتقد است که بیت کوین می‌تواند در محیطی که قوانین به خوبی تعریف شده، بهتر شکوفا شود. به گفته بلفورت، فقدان قوانین، کاتالیزور اصلی گسترش کلاهبرداری‌ها در فضای ارزهای دیجیتال است.

۲. قیمت بیت کوین به صفر نمی‌رسد: دیدگاه اولیه بلفورت در مورد ارزهای دیجیتال محتاطانه بود؛ زیرا این بخش را تقلبی می‌دانست. به همین دلیل، بلفورت معتقد بود که بیت ‌کوین ارزشی ندارد. با این حال، او پس از مشاهده تجدید حیات بیت کوین از زمستان رمزارزی ۲۰۱۸، نظر خود را تغییر داد. علاوه بر این، حوادثی مانند سقوط اکوسیستم ترا، ایمان او را به اعتبار و قابلیت اطمینان بیت کوین تقویت کرد.

۳. علی‎رغم کلاهبرداری‌ها و زمستان کریپتو، بیت‌ کوین بالاتر می‌رود: در زمستان سال ۲۰۲۲، قیمت بیت کوین کاهش قابل‌توجهی را تجربه کرد که با حوادث مهمی مانند سقوط ترا و سقوط صرافی FTX همراه شد. با این حال، بلفورت تاکید کرده که آشفتگی در فضای کریپتو نباید باعث شود که سرمایه‌گذاران بیت کوین یا اتریوم را کنار بگذارند. به گفته بلفورت، فقط به این دلیل که FTX یک کلاهبرداری بود، به این معنی نیست که باید بیت کوین را نادیده گرفت و گفت بی‌ارزش است یا قیمت آن به صفر می‌رسد. همین موضوع در مورد اتریوم نیز صادق است.
علی‌رغم چشم‌انداز خوش‌بینانه بلفورت، مهم است که به خاطر داشته باشید که عوامل مختلفی، از جمله مقررات، پذیرش و شرایط اقتصادی کلان، بر چشم‌انداز بیت ‌کوین تأثیر می‌گذارند.

finbold

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید