شاهکار جدید شیبا

شاهکار جدید شیبا

زمان مطالعه < 1 دقیقه

به گزارش پلتفرم تجزیه و تحلیل داده‌های اجتماعی LunarCrush، شیبا اینو به تازگی یک شاهکار جدید را ثبت کرده است. بر اساس توییت منتشرشده، شیبا در رتبه اول رتبه‌بندی AltRank این پلتفرم قرار دارد و در مقایسه با کل بازار کریپتو، از لحاظ «فعالیت‌های اجتماعی و بازار» پیشرو است.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

شاهکار جدید شیبا

طبق گزارش‌ها، شیبا از ۴،۴۸۱ کوین دیگر در بازار کریپتو پیشی گرفته و در ۲۴ ساعت گذشته، ۲۰۰،۳۶۵،۷۴۳ تعامل اجتماعی برای آن به ثبت رسیده است.

همزمان با این موفقیت، قیمت شیبا هم افزایش یافته و با یک رشد ۶ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته به ۰٫۰۰۰۰۰۹۶ دلار رسیده است. رشد ماهانه قیمت شیبا نیز به حدود ۵۰ درصد می‌رسد.

در همین حال، داده‌های منتشرشده توسط پلتفرم Santiment نیز نشان می‌دهند که حجم معاملات شیبا به بالاترین سطح خود از ۶ فوریه رسیده که از افزایش قیمت آن حمایت می‌کند. از طرفی، عرضه توکن SHIB در صرافی‌ها به ۸٫۲۹ درصد کاهش یافته که پایین‌ترین سطح آن از آوریل سال ۲۰۲۱ است.

طبق گزارش‌ها، در ماه جولای، ۳٫۳۰ تریلیون SHIB از صرافی‌های رمزارزی شناخته‌شده خارج شد. خروج یک دارایی از صرافی‌ها، می‌تواند به معنای افزایش تمایل معامله‌گران برای ذخیره‌سازی سرد و طولانی‌مدت، به امید افزایش بیشتر قیمت باشد.

علاوه بر این‌ها، گزارش‌ها حاکی از آنند که تنها در ۲۴ ساعت گذشته، در مجموع ۳۷،۵۵۱،۴۰۵ توکن SHIB طی ۲۲ تراکنش سوزانده شده است.
پیش‌تر، شیتوشی کوساما، رهبر شیبا اینو، اعلام کرده بود که شیبا وارد عصر جدیدی شده و اعضای جامعه را برای حمایت از اکوسیستم فراخوانده بود.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT