میم کوین ها به یک موفقیت بزرگ در بین سرمایه گذاران تبدیل شده اند. بسیاری از مردم توسط پیشرفت ها و مزایای کوتاه مدت جذب شده اند. در این خبر به بررسی راه اندازی شبکه بیبی دوج سواپ می پردازیم.

شبکه بیبی دوج سواپ

شیبا اینو و دوج کوین بدون شک کل جنبش میم کوین را آغاز کردند، اما تعدادی دیگر به تدریج شروع به محو شدن از کانون توجه ارزهای دیجیتال کردند. با پیشرفت های اخیر، بیبی دوج توجه زیادی را به خود جلب کرده است.

پست های مرتبط
BTC (بیت کوین) و نگرشی که می تواند آینده اقتصادی جهان را متحول کند
BTC

حتما در خاطر دارید که در سال 2008 بحران اقتصادی شدیدی گریبان گیر بسیاری از قدرت های اقتصادی جهان شد. بیشتر بخوانید

تحلیل هفتگی بازار ارزهای دیجیتال ۱ فروردین ۱۳۹۸
تحلیل ارز دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال پر از فراز و نشیب می باشد. پیش بینی سیر صعودی یا نزولی ارز های این بازار بیشتر بخوانید

بیبی دوج مدتی است که روی BabyDogeSwap کار می کند. این تیم شبکه آزمایشی را در 16 آگوست 2022 منتشر کرد. شبکه آزمایشی در زنجیره BNB راه اندازی شد. برای کاربران دارای کیف پول متامسک و کیف پول های برجسته دیگر در دسترس بود.

شبکه اصلی بیبی دوج سواپ چه تاریخی راه اندازی می شود؟

طبق آخرین توییت صفحه رسمی BabyDoge، راه‌اندازی رسمی شبکه اصلی بیبی دوج سواپ در 21 سپتامبر 2022 (امروز) انجام می‌شود.

به نظر می رسد قیمت بیبی دوج پس از اعلام این خبر تغییری نکرده است. زمانی که تیم اعلامیه اولیه را در مورد پلتفرم مبادله آتی خود اعلام کرد، قیمت آن افزایش یافت. اما حتی در طول راه اندازی شبکه آزمایشی، هیچ جهش عمده ای در قیمت ها مشاهده نشد.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت بیبی دوج در محدوده 0.000000001166 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته 3 درصد افزایش داشته است. از آنجایی که بازار در حال رکود است، عملکرد هفتگی و ماهانه سکه چندان عالی نیست.

ارزیابی و احتمال افزایش قیمت می تواند پس از اعلام تاریخ عرضه امروز انجام شود. علاوه بر این، Baby Doge در یک AMA قبلی اظهار داشت که این شبکه قصد دارد یک بازی را منتشر کند. کاربران می توانند توکن های خود را شرط بندی یا استیک کنند زیرا بخشی از آنها به عنوان بخشی از بازی سوزانده می شود. بر اساس گمانه زنی ها، قیمت دارایی طی فرآیند توکن سوزی بیبی دوج و استفاده بیشتر از آن افزایش خواهد یافت.

بیبی دوج (BabyDoge)، پرکاربردترین قرارداد هوشمند

امروز،WhaleStats ردیاب داده های درون زنجیره ای BSC به اشتراک گذاشت که میم کوین BabyDoge در فهرست پرکاربردترین قراردادهای هوشمند قرار گرفته است و اکنون رتبه پنجم را تصاحب کرده است. طی 24 ساعت گذشته میزان استفاده از این قرارداد هوشمند 21.78 درصد کاهش داشته است. در حال حاضر، این شاخص 1.16 درصد است.

منبع: واچر گرو

امتیاز 5/5 - از 2 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید