برای استفاده از بلاک چین، باید یک مرورگر برنامه توزیع شده تلفن همراه (dApp) را نصب کنید. یکی از محبوب‌ترین مرورگرهای dApp با نام متامسک (Metamask) شناخته می‌شود. متامسک (Metamask) یک کیف پول نرم افزاری رمزنگاری شده است که برای تعامل با بلاک چین اتریوم استفاده می‌شود. این به کاربران امکان می‌دهد از طریق افزونه مرورگر یا برنامه تلفن همراه به کیف پول Ethereum خود دسترسی داشته باشند، که می‌تواند برای تعامل با برنامه‌های غیر متمرکز استفاده شود. در ادامه به نصب کیف پول متامسک می‌پردازیم.

آموزش نصب کیف پول متامسک

۱. برای نصب کیف پول متامسک به وب سایت Excavo.finance بروید. روی “Connect to a wallet” در گوشه بالا سمت راست کلیک کرده و “Install MetaMask” را انتخاب کنید، این کار شما را به وب سایت متامسک منتقل می‌کند.

پست های مرتبط
تحلیل ارزهای دیجیتال 11 تیر
تحلیل ارزهای دیجیتال 11 تیر

بیت کوین (BTC) با افت 37.3 درصدی خود، بیشترین کاهش قیمت طی یک ماه از سال 2011 تاکنون را تجربه بیشتر بخوانید

بررسی nft : چرا nft محبوب نیست ؟ آیا مردم از nft متنفرند ؟
بررسی nft

درواقع NFT ها بزرگترین روند فناوری تا کنون در این دهه هستند، اما روی دیگری از سکه نیز وجود دارد. بیشتر بخوانید

1 آموزش نصب کیف پول متامسک (Metamask) بر روی گوگل کروم

۲. برای دسترسی به بخش بارگیری روی “Download now” کلیک کنید. در آنجا می‌توانید “Install MetaMask for Chrome” را انتخاب کنید. شما به برنامه افزودنی MetaMask در فروشگاه وب Chrome منتقل می‌شوید.

2 آموزش نصب کیف پول متامسک (Metamask) بر روی گوگل کروم

۳. با انتخاب “Add to Chrome” آن را اضافه کنید و این را در پنجره بازشو تأیید کنید. یک برنامه افزودنی نصب می‌شود و می‌توانید یک کیف پول جدید ایجاد کنید.

3 آموزش نصب کیف پول متامسک (Metamask) بر روی گوگل کروم

۴. روی “Get started” کلیک کنید و با انتخاب “Create a wallet” ادامه دهید. شما می‌توانید اجازه دهید جمع آوری داده‌های کاربر شما برای حمایت از توسعه دهندگان مجاز باشد.

4 آموزش نصب کیف پول متامسک (Metamask) بر روی گوگل کروم

۵. اکنون می‌توانید یک رمز عبور جدید ایجاد کنید. از امن بودن آن مطمئن شوید و با وارد کردن بار دوم انتخاب خود را تأیید کنید. شرایط استفاده را بخوانید و بپذیرید و به صفحه بعدی بروید.

5 آموزش نصب کیف پول متامسک (Metamask) بر روی گوگل کروم

۶. مرحله بعدی به شما امکان می‌دهد از حساب خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. برای مشاهده ۱۲ کلمه روی پنجره مخفی کلیک کنید. بسیار مهم است که آنها را در جایی امن ذخیره کنید و در صورت نیاز برای بازگرداندن حساب خود از آن استفاده کنید.

6 آموزش نصب کیف پول متامسک (Metamask) بر روی گوگل کروم

۷. از شما خواسته می‌شود که ترتیب صحیح عبارت پشتیبان خود را تأیید کنید. کلمات را به ترتیب صحیح انتخاب کرده و روی “تأیید” کلیک کنید.

7 آموزش نصب کیف پول متامسک (Metamask) بر روی گوگل کروم

۸. تبریک می‌گوییم، شما اکنون یک حساب MetaMask دارید که می‌توانید از آن برای خرید، ارسال و مبادله توکن و ارز‌های دیجیتال استفاده کنید!

8 آموزش نصب کیف پول متامسک (Metamask) بر روی گوگل کروم

۹. همچنین می‌توانید با رفتن به نماد حساب خود در گوشه سمت راست بالا و انتخاب “Create Account”، حساب دوم ایجاد کنید. نام خود را به دلخواه بنویسید و روی “Create” کلیک کنید.

9 آموزش نصب کیف پول متامسک (Metamask) بر روی گوگل کروم

حال که با نحوه‌ی نصب کیف پول متامسک آشنا شدید، می‌توانید از خدمات سایت اول پرداخت استفاده کنید.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

دیدگاه اول

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید