شرکت Pearson چیست

شرکت Pearson چیست | معرفی اهداف این شرکت

زمان مطالعه 3 دقیقه

شرکت Pearson در سال ۱۸۴۴ در Yorkshire انگلستان توسط Samuel perason احداث شد. هم‌ اکنون این شرکت انتشاراتی با ۳۵ هزار کارمند در ۷۰ کشور جهان بزرگترین شرکت آموزشی است. این شرکت که در حوزه آموزش در تمامی سطوح تحصیلی فعالیت دارد، به عنوان بزرگترین ناشر کتاب های آموزشی در دنیا به شمار می‌رود. در سال ۲۰۱۳ بخش زیادی از سهام انتشارات معروف نشر پنگوئن (Penguin Books) و انتشارات آلمانی Bertelsmann را هم خریداری کرد.

شیوه کار این شرکت بدینگونه است که مدیران بایستی ارتباطی نزدیک با معلمان، آموزش دهندگان، محققین، مولفان داشته باشند. آموزش‌های این شرکت در سراسر جهان به مردم کمک می‌کند تا با دانستن زندگی راحت‌تری داشته باشند.

در ایران این شرکت انتشاراتی را به عنوان مولف کتاب آموزشی Longman Preparation Course for the TOEFL و همچنین برگزار کننده آزمون‌های زبان PTE می‌شناسند.

دلایل فعالیت این شرکت کدام است؟

خدمات شرکت Pearson چیست

در دنیایی که با این سرعت تغییر می‌کند، آموزش کلید موفقیت است. برای بسیاری از مردم تحصیلات راهی است که با آن نیازهای خانواده‌شان را تامین کنند یا کار  خود را گسترش دهند. گروهی دیگر اشتیاقی سیری ناپذیر برای دانستن داشتند.

برای هر دانش آموز در هر سطح ، آموزش راهی است برای پر کردن وقت است. ابزار‌ها، محتوی‌ها، تولیدات و سرویس‌ها در کلاس جهانی به مردم کمک می‌کنند تا در تغییر جهان، محیطی با تحصیلات بهتر و سطح زندگی بهتری به وجود بیاید. هر سال این شرکت به ۷۵ میلیون نفر کمک می‌کند تا مهارت‌های بیشتری در حوزه‌های مختلف کسب کنند.

اهداف شرکت Pearson چیست؟

اهداف شرکت Pearson چیست؟

هدف شرکت آن است که دسترسی و نتایج را در آموزش‌ها برای دانش‌آموزان  بهتر کند. با استفاده از تکنولوژی روز و سرویس‌های مقبول حجم و سطح آموزش‌ها را افزایش می‌دهند. آنها افتخار می‌کنند که شریک قابل اعتمادی برای مدارس کالج‌ها و دانش آموزان هستند.

پلتفرم‌های محتوی نظیر Mylab , Revel , Bug Club , enVisionMATH و رهبری انتشاراتی مانند Campbell, Hubbard , Ciccarelli , Martin-Gay بر عهده آنها است. همچنین سرویس‌هایی مانند Pearson VUE , Pearson Institue of Higher Education , Connections و مراکز زبان انگلیسی و Wizard, Wall Street English از خدمات آنها می‌باشد.

مشتریان و کاربران شرکت Pearson چه کسانی هستند؟

مشتریان و کاربران شرکت Pearson

همه  از جمله دانش آموزان، معلمان، والدین از خدمات این شرکت سود می‌برند. توسعه مهارت‌ها، برگزاری آزمون‌های سخت و تامین ابزار‌ها، محتوا‌ها، محصولات و سرویس‌ها‌ی آنها در بالا بردن کیفیت آموزشی در بسیاری از نقاط تاثیر گذار هستند. آنها با نوآوری پایدار و تکنولوژی‌های جدید، قصد دارند تغییرات سبک آموزشی را پیش بینی کنند.

وسایل آموزشی آنها  با افزایش تلفن‌های همراه، به صورت دیجیتال و قابل انعطاف هستند. تیم جهانی این شرکت به آنها این کمک را کرده تا محصولات و سرویس‌ها را برای تمام دانش‌آموزان قابل دسترسی کنند و فرقی در هیچ نقاطی از جهان وجود نداشته باشد‌. البته Pearson در این میان سود‌های عالی هم می‌کند. آنها با راهنمایی کردن بی‌نظیر می‌خواهند تجارتی بهتر با درآمدی بالاتر و بازگشت سرمایه سریع‌تر و با ایجاد فرصت‌های عالی‌تر مشکل آموزش در جهان را حل کنند.

حالا که با شرکت Pearson و اهداف آن آشنا شدید، اگر نیاز به استفاده از خدمات یا محصولات این شرکت داشتید، می‌توانید از خدمات پرداخت ارزی مجموعه اول پرداخت بهره ببرید.

خدمات خرید با ویزا و مستر کارت

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT