در یک تحول مهم، دپارتمان خدمات مالی نیویورک (NYDFS) اصلاحات اساسی در چارچوب رمزارزی خود انجام داده است. این تغییرات منجر به حذف ریپل (XRP)، دوج کوین (DOGE) و لایت کوین (LTC)، از لیست سبز این دپارتمان شده است. در این پست به بررسی لیست ارزهای مورد تأیید دپارتمان خدمات مالی نیویورک می پردازیم.

لیست ارزهای مورد تأیید دپارتمان خدمات مالی نیویورک

لیست سبز فهرستی از توکن‌های تاییدشده برای شرکت‌های دارای مجوز DFS را نمایش می‌دهد. این لیست در گذشته شامل 25 ارز بود، اما در حال حاضر دارای هشت ارز، از جمله بیت کوین و اتریوم است.

سخنگوی دپارتمان خدمات مالی نیویورک توضیح داد که این تغییرات با یک چارچوب جدید برای ارزهای لیست سبز مطابقت دارد. این دپارتمان در نظر دارد پروتکل‌های اضافه کردن و حذف کردن ارزها را برای نهادهای تحت نظارت، شفاف‌سازی کند، همچنین هنجارها و مقررات ارزیابی ریسک را برای مشاغلی که به بخش خرده‌فروشی خدمات می‌دهند، افزایش دهد.

رویکرد فعالانه آدرین ای. هریس، سرپرست دپارتمان خدمات مالی نیویورک در زمان‌های اخیر بر تشدید نظارت بر ارزهای دیجیتال تاکید کرده است. این تعهد با تسویه حساب قابل توجه 100 میلیون دلاری با کوین بیس در ژانویه 2023 برجسته شد و به کمبودهای زیرساخت کوین بیس با قوانین این دپارتمان رسیدگی کرد.

پیش از این، دپارتمان خدمات مالی نیویورک به Paxos دستور داده بود تا صدور استیبل کوین بایننس (BUSD) را متوقف کند.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید