محصول پرفروش خود را محبوب تر کنید و کیفیت فروش را بیشتر

زمان مطالعه 8 دقیقه

پیش درآمد

شاید بار و بارها از خود پرسیده باشید. چگونه می توانیم یک محصول پرفروش داشته باشیم؟ راه کار برای بالا بردن محصول یا خدماتی که ارایه می دهیم چیست؟ طی چه مدت می توانیم یک محصول ناشناس یا بعضا بی مصرف را به برندی محبوب و پرفروش تبدیل کنیم؟ حتی اگر این ادعا را دارید که صاحب برندی معروف در جامعه هستید، این مقاله کمک شایانی در جهت رشد فروش محصولتان می کند.

روش های امروزی


در دنیای امروز افراد بیشتر در تلاشند که با روش های نوین محصول یا برند خود را در جامعه معرفی کنند. بطور مثال استارتاپ ها یا صاحبان مشاغل کوچک با روش هایی نظیر جذب فالور (followers) در اینستاگرام و یا راه اندازی کانال در تلگرام به تبلیغ محصول خود می پردازند. این همان تبلیغ دهان به دهانی است که از سال های بسیار دور تاکنون مورد استقبال تقریبا بخش عمده ای از افراد یک جامعه بوده است. شاید به عقیده کارشناسان این حرف بسیار به جا باشد که همیشه 50 درصد از سود باید صرف تبلیغات شود اما امروزه روز شاهد آن هستیم که با روش های بسیار کم هزینه تر می توان اقدام به جذب مشتری کرد.

محصول پرفروش بدون سرمایه گذاری کلان


بطور مثال شاید امروز کفشی که شما از فلان مغازه خریداری می کنید با پوشیدن آن و تعریف از جنس های آن مغازه، دوستان و آشنایان شما نیز ترغیب به خرید از آن فروشگاه شوند و آنها نیز به سهم خود هر یک به صورت یک نمایندگی تبلیغات آن هم به طور ناخواسته برای آن فروشگاه باشند همان طور که طی سالیان گذشته همه ما شاهد آن بوده ایم که اشاعه گسترده یک لباس، مد یا برند در سطح جامعه چطور می تواند تبدیل به یک اپیدمی پولساز و سود آور برای صاحبان آن شغل شود.

معجزه تکنولوژی


از طرفی این نکته را هم نمی شود کتمان کرد که روش های جدیدی که به لطف تکنولوژی در دسترس افراد قرار گرفته تاثیر بسزایی در سرعت معرفی آن محصول یا برند دارند. بطور مثال اگر شما چندین سال پیش یک فروشگاه مواد غذایی در سطح یک کلانشهر افتتاح می کردید باید ماه ها یا حتی سالها تلاش می کردید تا برای فروشگاه خود و یا برند خود اسم و رسمی بدست می آوردید و بعد از آن با سیر صعودی مشتریان می توانستید سود نه چندان لایقی کسب کنید، که این امر در اصطلاح بازاریان و کسبه قدیمی به آن عموما چوب خوری اطلاق می شود.

رسانه های جمعی


بعد از گذشت سالیان سال، افراد به صرافت تبلیغ محصول خود در رسانه هایی که اغلب در دسترس عموم قرار دارد افتادند. بطور مثال آنها تبلیغات در رسانه های جمعی نظیر روزنامه های کثیر الانتشار و یا رادیو و تلوزیون را برگزیدند. خب این راه البته در زمان خود حسن های بسیار زیادی داشت که روزانه صاحبان مشاغل بسیاری را به خود جلب می کرد و مشتاقانه سعی در معرفی محصول خود در این رسانه ها داشتند .

کسب و کار کوچک، اما محصول پرفروش


در دنیای امروز افراد بیشتر در تلاشند که با روش های نوین محصول یا برند خود را در جامعه معرفی کنند. بطور مثال استارتاپ ها یا صاحبان مشاغل کوچک با روش هایی نظیر جذب فالور (followers) در اینستاگرام و یا راه اندازی کانال در تلگرام به تبلیغ محصول خود می پردازند. این همان تبلیغ دهان به دهانی است که از سال های بسیار دور تاکنون مورد استقبال تقریبا بخش عمده ای از افراد یک جامعه بوده است. شاید به عقیده کارشناسان این حرف بسیار به جا باشد که همیشه 50 درصد از سود باید صرف تبلیغات شود اما امروزه روز شاهد آن هستیم که با روش های بسیار کم هزینه تر می توان اقدام به جذب مشتری کرد.

 

ظهور تلوزیون

اگر چه تلوزیون واقعا نقش بسزایی در برندینگ کردن محصولات داشت و به سرعت می توانست نظر خیلی از بینندگان را جهت خرید آن محصول به خود جلب می کرد ، اما از عیب های بزرگ آن می شود به پرهزینه بودن آن اشاره کرد که عموما جهت کسب و کار های کوچک به صرفه نخواهد بود.

هزینه را کم تر کنید

شاید راهی که انتخاب می کردند روزنامه های کثیرالانتشار بود که آن هم به نوبه خود دارای عیب هایی بود که بطور مثال می شود به زمانبر بودن آن جهت نوبت چاپ به شما می رسید، اشاره کرد. بدین منظور که شما اگر قصد داشتید پروموشن خاصی در ارایه محصول خود ارایه کنید و زمان برای شما مهم است که در تایم مشخصی باید به چاپ برسد می بایست از چند هفته یا حتی چند ماه پیش ستون مخصوص را رزرو می کردید.

ارسال پیامک و محصول پرفروش تر


با گذشت زمان کم کم افراد روی به تبلیغات پیامکی آوردند که به سهم خود هنوز هم نیز بخش عمده ای از تبلیغات را به خود اختصاص داده است. هر چند این راه نسبت به راه های قبل هم کم هزینه تر است و هم عیب های روش روزنامه و زمانبر بودن آن را ندارد اما عیبی که اغلب کارشناسان به آن اشاره می کنند این است که آن تاثیری که باید و شاید توسط قوه بصری باید به مشتریان القا شود را ندارد. بطور مثال نمی شود این انتظار را داشت که تاثیری که تبلیغات تلوزیونی بر قوه بینایی مشتری می گذارد یک پیام تبلیغاتی نیز به همان اندازه تاثیرگذار باشد.یک مشکل عمده

سوای این مشکل می توان به یک نکته دیگر نیز پرداخت و آن انتخاب تصادفی افراد است. بطور مثال شاید شما در آن واحد شما به 5000 کاربر پیامک ارسال کنید که لزوما کمتر از 50 درصد آنها محصول شما را مورد استفاده قرار می دهند. بنابراین سعی کنید برای محصول پرفروش خود تبلیغات بهتری را برگزینید.

گفتگو در تالارهای گفتگو


در سالیان گذشته فروم ها نیز می توانستند نقش به سزایی را در ارایه محصولات ایفا نمایند. بطور مثال اگر شما خواهان خرید یک لنز دوربین بودید با اندکی جستجو در اینترنت به تالار های گفتگویی هدایت می شدید که کما بیش می توانستند در پاسخ به ابهامات فکری شما جهت خرید آن محصول به درست یا غلط توسط کاربران دیگر بر اساس تجربه شخصی خود مهم و تاثیرگذار باشند. اما رفته رفته با پیشرفت تکنولوژی بخصوص در بخش فضای مجازی و پیدایش اپلیکیشن های متفاوت و خدماتی منحصر بفرد این تالار های گفتگو منسوخ و از رده خارج شدند .

رشد اپلیکیشن ها و دسترسی آسان

کاربران بسرعت در این اپلیکیشن ها به عضویت درآمده و از خدمات آن ها که تقریبا با کمترین هزینه ارایه می شد لذت می بردند. شاید هنگامی که اولین بار وایبر (Viber) را بر روی گوشی خود نصب کردید و به دوست خود در آن طرف دنیا تماس گرفتید را به خاطر داشته باشید. در آن هنگام شما از اینکه اجبار به پرداخت هزینه جهت تماس بین المللی نداشتید احساس بسیار خوشایند و رضایتمندی می کردید

اپلیکیشن ها و ماموریت تبلیغ برای محصول پرفروش شما

امروزه بر روی گوشی همه ما اپلیکیشن هایی نظیر تلگرام (Telegram) ، واتس آپ (Whats app) ، اینستاگرام (Instagram) و… نصب داریم و روزانه هر کدام از ما کم یا زیاد زمان پای آن می گذاریم. اگرچه نمی شود منکر آن شد که این ابزار و برنامه ها نقش به سزایی در ارتباط افراد با یکدیگر و یا حتی سرگرمی ایفا می کنند ، افراد بسیاری در سطح جهان با اندکی هوش و برنامه ریزی این اپ ها را جهت اشتغال زایی، فروش محصول و یا تبلیغ محصولات خود به خدمت گرفته و روزانه بصورت گسترده ای از آن درآمدزایی می کنند .

چرا این روش محبوب است

شاید با روی کار آمدن این اپلیکیشن ها بسیاری از عیوب روش های گذشته برطرف شده و همه روزه افراد بیشتری جهت به کار گیری این ابزارها برای کسب درآمد اشتیاق نشان می دهند. برخی از این اپلیکیشن ها در جوامعی با استقبال بی نظیر روبرو می شوند و برخی دیگر ممکن است اقبالی در آن جامعه نداشته باشند. بطور مثال بر هیچ کس پوشیده نیست که اپلیکیشن وی چت (chat) در سه سال متوالی از دلایل اصلی ورشکستگی شرکت مخابرات جمهوری چین بوده است. و یا اسنپ چت (snap chat) که در جوامع اروپایی یا آمریکا از محبوبترین اپلیکیشن ها به شمار می رود ، در جوامع آسیایی و خاورمیانه از استقبال کمتری برخوردار است.

ایسنتاگرام یک نمایندگی مجازی از محصول پرفروش شما


شاید بسیار برای شما اتفاق افتاده باشد که حین کار با اینستاگرام (Instagram) شخصی خود یک صفحه اینستاگرامی شما را فالو (Follow) کند و بعد شما مشتاق به دنبال کردن آن صفحه شوید و از نزدیک با محصولات و خدماتی که ارایه می دهد آشنا می شوید. حسن این روش تبلیغ این است که اگر کاربر به این نتیجه رسید که این صفحه کارآمدی برایش ندارد با لمس کردن گزینه آنفالو برای همیشه از شر این صفحه رهایی می یابد . بنابراین می توان نتیجه گرفت کاربرانی که صفحه شما را آنفالو نمی کنند بطور تخصصی خدمات و محصولات شما را دنبال می کنند .

وقتی تلگرام هم به کمک شما می آید

خیلی از اوقات می شود که روی پاکتی که شما خرید کرده اید از یک مغازه لوگوی تلگرام (Telegram Logo) و آدرس کانال تلگرامی (Telegram channel) درج شده است. یا هنگامی که مغازه دار به شما یک کارت ویزیت می دهد لوگوی تلگرام را در کنار دیگر لوگو ها نظیر اینستاگرام (Instagram) می بینید و با وارد شدن به کانال تلگرامی آنها از آخرین اخبار و به روز ترین محصولات شان آشنا خواهید شد .

توان اندک و زمان بر بودن

اگر چه این ابزار ها این امکان را برای شما فرآهم می کنند که هزاران و یا میلیون ها کاربر و مشتری را در صفحه یا کانال خود تحت پوشش قرار دهید ، اما باید گفت که به صورت دستی و غیر اتوماتیک جذب کاربر می تواند اندکی برای شما زمانبر و یا دردسر ساز باشد. در همین حین وبسایت هایی این امکان را برای شما فرآهم می کنند که فالور های خود را به سرعت و با حجم زیاد بالا ببرید . برای شروع آماده اید که محصول پرفروش خود را محبوب تر کنید؟

ربات ها،کارمندان مجازی شما

این وبسایت ها در زمینه ارایه ربات هایی (Robots) فعال هستند که بصورت خیلی حرفه ای و با درصد خطای بسیار کم نسبت به نیاز صفحه اینستاگرام شما و یا کانال تلگرامی تان به سرعت برای شما جذب کاربر کنند. آنها بعضا می توانند در مدت زمان کمتر از یک ماه 5000 دنبال کننده به صفحه شما اضافه کنند .

اگر می خواهید محبوب کاربران یوتیوب باشید

اگر کاربر حرفه ای یوتیوب هستید و یا تبلیغات خود را در این شبکه جهانی در معرض دید قرار می دهید، این وبسایت ها می توانند به سرعت هر چه تمام تر و بسته به نیاز شما با اندک هزینه ای تعداد بینندگان شما را در کانال یوتیوب (You Tube channel) بیشتر و بیشتر کنند.

برای محصول پرفروش خود کانال زده اید

یا ممکن است می خواهید کانال تلگرامی جهت راه اندازی باشگاه مشتریان برای محصول خود داشته باشید اما نمی دانید باید از کجا شروع کنید، ربات ها در این حین به کمک شما آمده و می توانند روزانه به اعضای کانال شما بیفزاید .

امان از دست واسطه ها

اگر چه در این حین وبسایت های فارسی زبان بسیاری را بشناسید که اقدام به فروش این ربات ها (Robots) می کنند اما شاید برای شما بسیار جالب باشد که بدانید این وبسایت ها از کجا سرویس های مورد نظر را تامین می کنند و بعد در اختیار کاربران ایرانی قرار می دهند. بطور مثال برای هرکس می تواند جذاب باشد اگر بتواند این رباتها را بصورت دسته اول و بدون پرداخت هیچ هزینه ای اضافی و یا فی تبدیل دلار تهیه کنند.

محصول پرفروش خود را بی دردسر تبلیغ کنید


حتما برای شما جالب خواهد بود که این وبسایت ها حتی مدارکی جهت احراز هویت شما اخذ نخواهد شد. همچنین می شود به درگاه های این وبسایت ها اشاره کرد که تقریبا تمامی درگاه های دیجیتال را ساپورت می کنند. در بین این سایت شاید بتوان به مهم ترین و معرف ترین آنها (Socialpannel24.com) اشاره کرد که هم سابقه طولانی تری نسبت به بقیه سایت ها دارند و هم گستره ی بسیار زیادی از اپلیکیشن ها را دارا می باشد و تقریبا می توان همه سوشال مدیا (Social Media) ها نظیر اینستاگرام ، تلگرام، توییتر ، یوتیوب،فیس بوک و … را یافت.

فرآیند عضویت


بنابراین اگر همین امروز در به در بدنبال خرید ربات جهت افزایش کاربران (increase user)  خود هستید و با ماهیانه مجبور به پرداخت هزینه گزاف در وبسایت های واسط بودید می توانید با داشتن یک ایمیل و یک حساب اسکایپ در این وبسایت ثبت نام کرده و از محصولات آن لذت ببرید. بخصوص اگر بدانید که این وبسایت بطور اختصاصی برای کاربران ایرانی و فارسی زبان نیز خدمات ویژه ای ارایه می دهند .

سایت اول پرداخت نیز همانند همیشه شما را در خرید محصولات از این وبسایت با افزایش دادن موجودی حساب کاربری شما در آن یاری خواهد داد .

 

 

امتیاز 4/5 - از 2 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی