مسترکارت رویال دبی فرست یکی از لوکس ترین کارتهای اعتباری در دنیا است که هیچ مورد مشابهی ندارد. در صورتیکه قادر به دریافت دعوت نامه دارنده این کارت شوید، از یک زندگی بدون محدودیت با یک تجربه واقعی سلطنتی لذت خواهید برد. با این حال، دریافت دعوت نامه برای بسیاری از افراد نکته اصلی خواهد بود، حتی کسانی که میلیون ها دلار در حساب های بانکی خود دارند. جهت آشنایی بیشتر با لوکس ترین کارت اعتباری دنیا در ادامه با اول پرداخت همراه باشید.

مزایا و معایب مسترکارت رویال دبی فرست

از جمله مزایا و معایب مسترکارت رویال دبی فرست عبارتند از:

مزایا

  • منحصر به فرد ترین کارت اعتباری در جهان، با تعداد تصدی های کارت حدود 200 نفر از جمله خانواده های سلطنتی دبی و سعودی و افراد با ارزش خالص بسیار بالا
  • قابل شارژ با هر میزان مبلغی
  • یک مدیر روابط عمومی و یک مدیر سبک زندگی به حساب شما اختصاص داده می شود، تا در هر ساعت از شبانه روز، همه چیز را از بلیط تا سفر با یک جت خصوصی را برای تان تنظیم کنند
  • این کارت به طور کلی مزایای مشخصی ندارد و دارندگان کارت، دسترسی و امتیازات نامحدودی در سراسر جهان دارند

معایب

  • هیچ راهی برای استفاده از این کارت نیست، برای داشتن این کارت تنها باید از طرف یکی از افراد صاحب این کارت در دبی به استفاده از آن دعوت شوید (بنابراین به منظور واجد شرایط بودن کارت، باید از دبی اول دعوت شوید).
  • تعداد کم دارندگان این کارت به این معنی است که شانس دعوت برای دریافت این کارت برای افراد متوسط، حتی صفر است.

کارت رویال مسترکارت دبی به عنوان منحصر به فرد ترین کارت اعتباری جهان مورد توجه است. لبه های کارت رویال که فقط با دعوت از ثروتمندان در دسترس هستند با طلای واقعی اندود شده اند و یک الماس 0.325 قیراطی در وسط آن وجود دارد. حتی هزینه سالانه آن نیز 7000 درهم امارات است.

امکانات و تسهیلات مستر کارت رویال دبی

کارت رویال مانند سایر کارتها نیست. این کارت هیچ محدودیت هزینه ای ندارد. به گفته دبی فرست “هرچه صاحب کارت بخواهد، باید قادر به معامله و خرید آن باشد. اگر صاحب کارت در تعطیلات خود تمایل به خرید قایق بادبانی باشد، باید بتواند با این کارت آن را بخرد. “

پست های مرتبط
قیمت بیت کوین را نهنگ ها با انتقال 300 میلیون دلار جابجا کردند!
قیمت بیت کوین

می توان گفت در چندین روز گذشته برای بازار رمز ارزی، روزهای پر رونق ای بوده است. پس از مدت بیشتر بخوانید

چهار دلیل خرید بیت کوین، حتی به میزان کم درسال 2019!
بیت کوین

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و پیدایش مواردی مانند بیت کوین و آلت کوین ها، این سوال به ذهن هر بیشتر بخوانید

برای کمک در خرید و تهیه این درخواست های خارق العاده، هر دارنده کارت دارای یک مدیر روابط عمومی اختصاصی برای کمک در تنظیم امور مالی و یک مدیر شیوه زندگی شخصی به منظور پیدا کردن راهی برای پاسخگویی به هر درخواست شخصی صاحب کارت است. به عنوان مثال در صورتیکه یکی از صاحبان کارت تمایل به امتحان و خرید آخرین مدل پورشه داشته باشد، مدیر سبک زندگی باید تمامی قراردادها و زمان ها را تنظیم کند تا ماشین درخواستی او از طریق جت خصوصی به محل اقامت اش برود.

از جمله وظایف دیگر مدیران شیوه زندگی شخصی شامل رزرو هواپیمای اختصاصی، تنظیم دعوت نامه به رویدادهای اختصاصی، خرید یا کرایه قایق بادبانی، رزرو میز در بهترین رستوران های جهان، دسترسی VIP به همه رویدادهای ورزشی در سطح جهان و موارد دیگر است. دبی فرست افتخار می کند که می تواند هرگونه نیاز یا درخواست اعضای خود را به وسیله این کارت برآورده کند و آن را “مدیریت سبک زندگی سلطنتی” می نامد.

مشکلات مسترکارت رویال دبی فرست

بارزترین اشکال مسترکارت رویال دبی فرست این است که شما نمی توانید برای این کارت به صورت شخصی اقدام نمایید. برای تأیید، باید از طریق دبی فرست دعوت شوید. بنابراین برای داشتن این کارت علاوه بر تایید دبی فرست، کافی نیست که یک میلیونر باشید. شما همچنین باید از الگوهای هزینه و خدمات اختصاصی آنها استفاده کنید.

فقدان برنامه های پاداش یا امتیاز می تواند به عنوان یک اشکال محسوب شود، هرچند که صاحبان این کارت نیازی به داشتن آن ندارند.

چگونه با کارت های مشابه مقایسه می شود

پاسخ کوتاه این است که هیچ کارت دیگری با Dubai First Royale compare مقایسه نمی شود و این با طرح است. کارت American Express Centurion ، که به طور غیر رسمی با عنوان “American Express Card Card” شناخته می شود ، نیز فقط دعوت شده است ، اما معیارهای دعوت نامه تا حدودی کمتر از دبی اول است. برای اینکه به Amex Black دعوت شوید ، باید از قبل صاحب کارت American Express باشید که حداقل 250،000 دلار در سال برای آن کارت شارژ می کند.

کارت ویزا اینفینیت همچنین خدمات دربان را تقریباً مانند کارت دبی اول ارائه می دهد – فقط 24 ساعت شبانه روز. کارت Chase Palladium فقط در اختیار مشتریان Banking Private JP Morgan است و مزایای مسافرتی و دیگر مزایا را نیز ارائه می دهد ، اما به آزادی آزادی رویال دبی اول نزدیک نمی شود.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید