معرفی میم کوین BALD (کچل)

معرفی میم کوین BALD (کچل)

زمان مطالعه 2 دقیقه

یک حساب رمزارزی در توییتر، یک تئوری توطئه‌ را ارائه کرده که بر اساس آن، سام بنکمن-فرید، بنیان‌گذار و مدیرعامل سابق صرافی ورشکسته FTX، ممکن است مغز متفکر پشت میم کوین جدید و بحث‌برانگیزی به نام BALD (کچل) در بلاکچین صرافی کوین بیس باشد. در این پست به بررسی میم کوین BALD (کچل) می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

میم کوین BALD (کچل)

قیمت توکن BALD طی ۲۴ ساعت، با افزایش ۲۸۹ هزار درصدی همراه شد. اما گزارش‌های بعدی حاکی از آنند که پس از حذف نقدینگی توسط توسعه‌دهنده ناشناس خود، قیمت این رمزارز بیش از ۸۵ درصد کاهش یافت که منجر به متهم شدن به کلاهبرداری راگ پول شد.

حال، برخی از محققان بلاکچین، پیوندی را بین آدرس کیف پول اتریوم که مسئول استقرار BALD است و کیف پول‌های مرتبط با FTX و آلامدا ریسرچ (Alameda Research)، یک شرکت تجاری که در سال ۲۰۱۷ توسط بنکمن-فرید تاسیس شد، پیدا کرده‌اند که باعث گمانه‌زنی‌ها در مورد دخالت او در این میم کوین شده است. لازم به ذکر است که بنکمن-فرید در حبس خانگی و در انتظار محاکمه خود در ماه اکتبر است.

در مقابل، چهره‌های برجسته در جامعه ارزهای دیجیتال با اشاره به دسترسی محدود بنکمن-فرید به اینترنت به عنوان بخشی از شرایط وثیقه وی، این احتمال را مورد تردید قرار داده‌اند.

تیفانی فونگ، اینفلوئنسر بازار ارزهای دیجیتال، که از زمان دستگیری با بنکمن-فرید ارتباط برقرار کرده است، اظهار داشت که او از تلفن همراه تاشو بدون اتصال به اینترنت استفاده می‌کند. یک معامله‌گر با نام مستعار هورس (Horse) همچنین احتیاط در میم کوین BALD را توصیه و بیان کرد که از فعالیت در این میم کوین خودداری کنید.

با این وجود، بحث‌ها ادامه دارد؛ زیرا برخی به شباهت‌های وهم‌آوری بین توسعه‌دهنده میم کوین BALD و بنکمن-فرید در ساختار جمله‌بندی و فعالیت‌های گذشته در پلتفرم‌های دیفای اشاره می‌کنند. این تئوری همچنین پیشنهاد می‌کند که راه‌اندازی توکن BALD و سقوط متعاقب آن ممکن است برای ایجاد بهانه‌ای برای کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در نبرد قانونی با کوین بیس باشد.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT