به نظر می‌رسد که شور و شوق پیرامون میم کوین‌ها اکنون به شبکه کاردانو رسیده و توسعه‌دهندگان در حال ساخت رمزارزهای مبتنی بر میم بر بستر این بلاکچین هستند. در این پست به معرفی میم کوین Snek می پردازیم.

معرفی میم کوین Snek

دن گمباردلو (Dan Gambardello)، بنیان‌گذار Crypto Capital Venture و از طرفداران پر و پا قرص کاردانو، توجه جامعه کریپتو را به این واقعیت جلب کرده که قیمت میم کوین Snek (با نماد اختصاری SNEK) به بالاترین سطح خود رسیده است. او در توییتی گفت، از آنجایی که این میم کوین در شبکه کاردانو ساخته شده، ثبت این رکورد قیمتی نه تنها برای خود Snek و دارندگان آن، بلکه برای بلاکچین کاردانو نیز در کل بسیار مهم است.
بر اساس داده‌های بازار، میم کوین Snek که در اواسط ماه می عرضه شد، در ۲۴ ساعت گذشته توانست رکورد قیمتی خود را در ۰٫۰۰۰۶۵ دلار ثبت کند. رشد قیمتی این میم کوین در این بازه، نزدیک به ۳۰ درصد گزارش شده است.
از زمان ثبت پایین‌ترین سطح قیمتی خود در ۱۵ می، قیمت میم کوین Snek رشد قابل‌توجه ۳۳۶ درصدی را تجربه کرده است.

معرفی میم کوین Snek
معرفی میم کوین Snek

لازم به ذکر است که این میم کوین قبلاً توجه چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو را نیز به خود جلب کرده است. البته، Snek تنها میم کوین در این بلاکچین محبوب نیست که اخیراً توجه گسترده‌ای را به خود جلب کرده است. میم کوین HOSKY هم اخیراً در بین جامعه کاردانو محبوب شده است.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید