میم کوین ددی تیت (DADDY)

معرفی و تحلیل میم کوین ددی تیت (DADDY)

زمان مطالعه 3 دقیقه

از زمان راه اندازی، میم کوین ددی تیت (DADDY)  که با شخصیت رسانه های اجتماعی بریتانیایی-آمریکایی و کیک بوکسر حرفه ای سابق اندرو تیت، که با نام Top G نیز شناخته میشود، مرتبط است، به محبوبیت خیره کننده ای دست یافته است و با تبلیغاتی که طرفداران اندرو تیت انجام دادند قیمت توکن یک سیگنال رشد چندین درصدی ثبت کرد.

معرفی میم کوین ددی تیت (DADDY) 

قیمت DADDY همچنان به رشد خود ادامه می‌دهد و پس از پست توییتر تیت با این مضمون که او هرگز ندیده است که مامان بابا را شکست دهد، به این منظور که توکن MOTHER و DADDY در حال رقابت با هم هستند و همچنین اعلامیه‌اش در مورد برنامه‌ریزی برای تبدیل این دارایی رمزنگاری به یک توکن کاربردی، از سکه MOTHER ایگی آزالیا پیشی گرفت.

تاریخچه توکن ددی از زمان انتشار

گفتنی است، توکن DADDY از آن زمان مسیر متفاوتی را در پیش گرفته است، و از 0.1983 دلار به 0.1281 دلار کاهش یافته است یا بیش از 35٪، همزمان با اعلامیه دیگری توسط اندرو تیت، که در آن گفت:

قصد دارم DADDY را به یک توکن غیرقابل تعویض NFT تبدیل کنم. کاری که من می‌خواهم انجام دهم این است که عرضه سکه DADDY را به حدی کاهش دهم که حتی اگر یک سکه DADDY در دست داشته باشید، ثروتمند باشید.

میم کوین ددی تیت (DADDY)

میم کوین ددی تیت (DADDY)

جالب است که، در همان زمان، یک کاربر توییتر با طرفداران زیادی که به نام lyx.eth یا DexGemsReal شناخته می‌شوند، به شباهت‌های DADDY و یکی دیگر از میم کوین های محبوب، پپه (PEPE) اشاره کرده است و به این احتمال اشاره می‌کند که دارایی رمزنگاری تیت می‌تواند عملکردی مشابه پپه ثبت کند.

طبق آخرین داده‌های به دست آمده، قیمت 0.1281 دلاری توکن ددی نشان‌دهنده کاهش 37.70 درصدی در 24 ساعت گذشته است که به کاهش 45.93 درصدی از زمان راه‌اندازی معیارهای معاملاتی آن در پلتفرم کوین مارکت کپ اضافه شده است.

میم کوین ددی تیت (DADDY)

میم کوین ددی تیت (DADDY)

میم کوین اندرو تیت مطمئناً مورد توجه گسترده قرار گرفته است، مشهود از این واقعیت است که در 18 ژوئن بیش از 38,310 دارنده DADDY وجود داشت که طبق آخرین اطلاعات به دست آمده از 34,266 قبلاً 11.8٪ در یک روز افزایش یافته است.

با این اوصاف، قیمت‌ها در بازار کریپتو می‌توانند نوسان داشته باشند، به‌ویژه در مواردی که توکن‌های نسبتاً جدیدی ممکن است تحت تأثیر اظهارات عمومی افراد محبوب باشند، بنابراین انجام تحقیقات شخصی و آگاهی از تمام خطرات هنگام سرمایه‌گذاری در آن بسیار مهم است.

تبدیل توکن ددی به NFT

هیجانی که پیرامون پیشنهادهای کاربردی برای سکه میم DADDY وجود دارد، هنوز به اعتماد سرمایه گذاران تبدیل نشده است. در حالی که تیت به حمایت از برنامه‌ها و ادغام‌های جدید ادامه می‌دهد، جامعه ارزهای دیجیتال و سرمایه‌گذاران هنوز محتاط هستند.او قصد دارد DADDY را به یک توکن غیر قابل تعویض (NFT) تبدیل کند تا عرضه آن را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

تیت متعهد شده است که در صورت رسیدن به سقف 300 میلیون دلاری سکه های DADDY به ارزش 1 میلیون دلار خریداری کند و قول داده است که در صورت دستیابی به این هدف ظرف ده روز، سکه ها را بسوزاند.

علاوه بر این، تیت قصد دارد سکه DADDY را با دانشگاه خود برای دانشجویانش ادغام کند. او دسترسی انحصاری را برای دارندگان سکه میم DADDY پیشنهاد می کند.

همچنین به پاداش‌های احتمالی برای اعضای دانشگاه اشاره کرد، جایی که این توکن به صورت رایگان به عنوان پاداش به کسانی که وارد سیستم شوند تعلق میگیرد.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت