۳ آلت کوین با احتمال رشد ۵۰ تا ۱۰۰ درصد

معرفی ۳ آلت کوین با احتمال رشد ۵۰ تا ۱۰۰ درصد

زمان مطالعه 2 دقیقه

در پی بهبود احساسات معامله‌گران و شرایط بازار، چشم‌انداز آینده قیمت بسیاری از آلتکوین‌ها امیدوارکننده به نظر می‌رسد. اما در این میان، ۳ آلت‌کوین خاص وجود دارند که می‌توانند سود‌های بیشتری را برای دارندگان خود به ارمغان بیاورند. به گفته تحلیلگران، فچ.ای‌آی (FET)، ژوپیتر (JUP) و پپه (PEPE)، آلتکوین‌هایی هستند که می‌توانند پیشتاز رشد قیمت در بازار صعودی آتی باشند. آنها تخمین می‌زنند که خرید این آلتکوین‌ها، سرمایه دارندگان را بین ۵۰ تا ۱۰۰ برابر افزایش دهد. در این پست به معرفی معرفی ۳ آلت کوین با احتمال رشد ۵۰ تا ۱۰۰ درصد می پردازیم.

معرفی ۳ آلت کوین با احتمال رشد ۵۰ تا ۱۰۰ درصد

فچ.ای‌آی

فچ.ای‌آی (FET) با استفاده از شبکه غیرمتمرکز یادگیری ماشین خود که در بستر فناوری بلاکچین ایجاد شده، در حال رهبری یک تغییر انقلابی است.

هدف این سیستم، ساده‌سازی تراکنش‌های دیجیتال و بهبود تجربه کاربر به واسطه تمرکززدایی است. رشد اخیر فچ.ای‌آی توجه سرمایه‌گذاران، به ویژه آنهایی که مشتاق سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مبتنی بر هوش مصنوعی هستند، را به خود جلب کرده است.

قیمت فچ.ای‌آی با رشدی ۱۵ درصدی طی هفته گذشته به ۲.۴۲ دلار رسیده است. همچنین گفتنی است که قیمت این ارز دیجیتال طی سال گذشته، ۷۴۶ درصد رشد داشته که از پتانسیل رشد بیشتر آن در سال جاری حکایت دارد.

ژوپیتر

ژوپیتر (JUP)، یک پلتفرم تجمیع‌کننده نقدینگی در بلاکچین سولانا است که به دلیل ارائه جامع توکن‌ها و مسیریابی کارآمد برای انجام معاملات، مورد توجه قرار گرفته است. قیمت توکن ژوپیتر علی‌رغم کاهش اخیر، طی سال گذشته رشد قابل توجهی را تجربه کرده است.

قیمت این توکن طی هفته گذشته با رشدی ۱۳ درصدی به ۱.۱۴ دلار رسیده است. در پی رشد قیمت، ارزش ژوپیتر نیز به ۱.۵۳ میلیارد دلار افزایش یافته و اکنون در رتبه ۶۲ برترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد.

پپه

رالی رشد قیمت میم کوین پپه (PEPE)، در حال شتاب گرفتن است. روند قیمت این دارایی، حرکت‌های اولیه میم‌کوین‌هایی نظیر شیبا و دوج‌کوین را برای معامله‌گران تداعی‌ می‌کند. قیمت پپه اگرچه در ماه گذشته افت جزئی را تجربه کرده، اما در سال گذشته ۱۹۶ درصد افزایش یافته است.

قیمت این میم‌کوین طی هفته گذشته حدود ۱۲ درصد افزایش یافته و به ۰.۰۰۰۰۰۸۶ دلار رسیده است. پپه با ارزش بازار ۳.۵۹ میلیارد دلاری خود، اکنون در رتبه ۳۰ ارزهای دیجیتال برتر قرار دارد. کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که این میم کوین در سال ۲۰۲۴ یک رالی عظیم را تجربه خواهد کرد.

coingape

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی