مقایسه Grammarly با Quillbot

مقایسه Grammarly با Quillbot: کدام یک برای بهبود نوشتن شما بهتر است؟

زمان مطالعه 6 دقیقه

Grammarly و Quillbot هر دو گزینه های عالی برای بهبود نوشتن شما هستند. اما کدام را باید استفاده کرد؟ در اینجا، ما این دو را با هم مقایسه می کنیم. مقایسه Grammarly با Quillbot را در ادامه بخوانید.

نوشتن نقش مهمی در زندگی روزمره ما دارد. چه نوشتن یک ایمیل، ارسال متن یا پر کردن یک فرم، همه ما باید اطمینان حاصل کنیم که محتوای با کیفیت ارائه می دهیم. دقیقاً به همین دلیل است که استفاده از ابزارهای نوشتاری مناسب بسیار مهم است.

در میان طیف وسیعی از ابزارهای نوشتاری موجود، Grammarly و Quillbot متمایز هستند. با این حال، بسیاری اغلب در مورد اینکه کدام ابزار را انتخاب کنند سردرگم می شوند.

مقایسه Grammarly با Quillbot: کدام یک مقرون به صرفه تر است؟

Grammarly و Quillbot دارای برنامه های رایگان و پولی هستند و همانطور که انتظار می رود، برنامه های رایگان ویژگی های محدودی را ارائه می دهند. در نتیجه، برای استفاده حداکثری از هر دو ابزار نوشتن، باید در یک طرح پولی مشترک شوید. Grammarly و Quillbot گزینه های قیمت گذاری قابل مقایسه ای دارند، با تفاوت قیمت جزئی بسته به طرح اشتراک شما. بیایید با Grammarly شروع کنیم.

Grammarly دو طرح اشتراک پولی را ارائه می دهد: حق بیمه و تجاری. هزینه طرح حق بیمه 30 دلار برای یک ماه و 12 دلار ماهانه برای یک برنامه سالانه یکباره است که به شما کمک می کند تا 60 درصد پس انداز کنید. این طرح شامل سازگاری در املا و نقطه گذاری، بازنویسی کامل جملات و تشخیص سرقت ادبی است که با یک طرح رایگان نمی توانید به آنها دسترسی پیدا کنید.

علاوه بر این، طرح تجاری Grammarly ماهانه 45 دلار هزینه دارد، با هزینه سالانه 15 دلار در ماه، که به شما کمک می کند بیش از 40 درصد پس انداز کنید.

تا 149 عضو تیم را پشتیبانی می‌کند و همه ویژگی‌های برنامه پریمیوم، علاوه بر ویژگی‌های خاص تیم مانند راهنمای سبک و صورت‌حساب متمرکز را شامل می‌شود. علاوه بر این، اگر تیم شما بیش از 10 عضو داشته باشد، به طور خودکار تخفیف دریافت می کنید.

از سوی دیگر، برنامه های قیمت گذاری Quillbot به سالانه، نیمه سالانه و ماهانه تقسیم می شود. بعلاوه، مقرون به صرفه تر از Grammarly است زیرا برای برنامه ماهانه 9.95 دلار صورتحساب دریافت می کنید.

صورتحساب برنامه شش ماهه شش ماهه 6.66 دلار ماهانه است که به شما کمک می کند تا 33 درصد با قیمت 39.95 دلار هر شش ماه پس انداز کنید. علاوه بر این، برنامه سالانه به شما امکان می دهد تا 58 درصد صرفه جویی کنید که هر 12 ماه یکبار 49.95 دلار صورتحساب می شود.

طبق آنچه می بینیم، Quillbot بدون شک ارزان تر از Grammarly است و اگر بودجه کمی دارید گزینه بسیار خوبی را ارائه می دهد.

آیا Grammarly یا Quillbot آسان تر است؟

Grammarly بدون زحمت با تعدادی از پلتفرم‌ها، از جمله مرورگرهای آنلاین، Google Docs، برنامه‌های Microsoft Office و دستگاه‌های تلفن همراه ادغام می‌شود. این یکی از دلایل بسیاری است که نویسندگان محتوا از آن استفاده می کنند. علاوه بر این، پیشنهادات و اصلاحات بلادرنگ را در حین تایپ ارائه می دهد و به شما امکان می دهد نوشته خود را بهبود ببخشید.

Quillbot همچنین دارای یک UI کاربر پسند است و یک پلت فرم مبتنی بر وب را برای کاربران ارائه می دهد تا محتوای خود را وارد کنند و پیشنهادات ترجمه شده را دریافت کنند.

رابط کاربری آن ساده است و به طور یکپارچه با Google Docs و Chrome تعامل دارد، بنابراین افراد مبتدی و حرفه ای می توانند از آن استفاده کنند. با این حال، شما باید متن خود را کپی کرده و در برنامه برای ویژگی بازنویسی جایگذاری کنید.

در نهایت، استفاده از هر دو ابزار نوشتن بسیار آسان است. با این حال، ادغام عمیق Grammarly با ابزارهای محبوب و پیشنهادات بلادرنگ مقیاس را به نفع خود منحرف می کند. علاوه بر این، این ویژگی‌ها یک تجربه همه‌جانبه را در اختیار شما قرار می‌دهند – به بهبود ارتباطات نوشتاری شما کمک می‌کنند.

مقایسه Grammarly با Quillbot: اسپل

Grammarly به دلیل ویژگی های دستور زبان و بررسی املای آن محبوب است. مسائل گرامری مانند خطاهای نقطه گذاری، ساختار جمله و زمان فعل را شناسایی و تصحیح می کند. همچنین متون تکراری را برجسته می کند و شامل توضیحات و پیشنهادات جامعی است که به شما در بهبود نوشتن کمک می کند.

به طور مشابه، Quillbot توصیه های اولیه دستور زبان و املا را ارائه می دهد، اما با بازنویسی و بازنویسی محتوا بهتر عمل می کند. در نهایت، هدف اصلی Quillbot کمک به کاربران در بازنویسی یا بازنویسی کار خود برای بهبود وضوح و منحصر به فرد بودن است.

با توجه به این تمرکز روی ترجمه، تشخیص خطای گرامری Quillbot به اندازه Grammarly چشمگیر نیست. اگر به دنبال بررسی گسترده دستور زبان و املاء هستید، این مورد دوم را به یک انتخاب برتر تبدیل می کند.

آیا Grammarly یا Quillbot تشخیص سرقت ادبی بهتری دارند؟

هیچ نویسنده محتوای صادقی قصد ندارد ایده کسی را – دانسته یا ندانسته – بدزدد. با این حال، تنها در صورتی می توانید مطمئن شوید که محتوای شما کاملاً اصلی است که از ابزار نوشتن با یک آشکارساز سرقت ادبی قابل اعتماد استفاده کنید.

با طرح برتر Grammarly، شما یک بررسی کننده سرقت ادبی دریافت می کنید که محتوای آنلاین مختلف را اسکن می کند و عبارات مشابه را در متن شما برجسته می کند. علاوه بر این، این ابزار نوشتن یک گزارش سرقت علمی کامل ایجاد می‌کند و هر بخش با مشکلات احتمالی را علامت‌گذاری می‌کند. همچنین می توانید محتوای نامحدودی را برای سرقت ادبی در برابر مجموعه عظیمی از صفحات وب بررسی کنید.

با این حال، باید به یک نکته توجه کنید. اگرچه نرم افزار سرقت ادبی Grammarly در تشخیص محتوای کپی شده از صفحات وب مانند ویکی پدیا به خوبی عمل می کند، کارایی آن را نمی توان با ابزارهای اختصاصی مانند Copyscape و PlagScan مقایسه کرد.

در حالی که Quillbot همچنین دارای تشخیص سرقت ادبی است، فقط به شما امکان می دهد 20 صفحه در ماه را بررسی کنید، حتی با طرح حق بیمه. در نتیجه، اگر محتوای زیادی منتشر کنید، ممکن است برای یک ماه شما کافی نباشد. در نتیجه، اگر تشخیص سرقت ادبی برای گردش کار منحصر به فرد شما ضروری است، بهتر است از Grammarly استفاده کنید.

Grammarly vs. Quillbot: Paraphrasing and Summary

به طور معمول، Grammarly ویژگی‌های ترجمه یا خلاصه اختصاصی را ارائه نمی‌دهد، زیرا وظیفه اصلی آن بررسی و تصحیح خطاهای گرامری است. با این حال، با معرفی GrammarlyGO، می توانید مطالب را در زمان واقعی بازنویسی و خلاصه کنید. اگرچه این ویژگی مبتنی بر هوش مصنوعی به اشتراک پولی نیاز دارد، اما عملکرد آن ارزش امتحان کردن را دارد.

از سوی دیگر، پیشنهاد اصلی Quillbot ویژگی ترجمه آن است. یکی از دلایل اصلی استفاده مردم از آن است. این ویژگی محتوای باکیفیت با حالت‌های مختلف، از جمله رسمی، روان، استاندارد و خلاقانه را با پیشنهاد کلمات جایگزین به شما می‌دهد. همانند Grammarly، Quillbot همچنین به شما اجازه می دهد تا یک متن طولانی را خلاصه کنید.

در نهایت، هر دو ابزار دارای ویژگی های ترجمه و خلاصه بسیار مناسبی هستند. با این حال، از آنجایی که GrammarlyGO هنوز در مرحله بتا است، اکثر کاربران مجموعه بازنویسی Quillbot را انتخاب می کنند.

آیا باید Grammarly یا Quillbot را انتخاب کنید؟

Grammarly و Quillbot دارای نقاط قوتی هستند که خواسته‌های نوشتاری متنوع را برآورده می‌کنند و به شما در بهبود نوشتن کمک می‌کنند. Grammarly به دلیل گرامر و بررسی املای جامع، پیشنهادات بلادرنگ و ویژگی تشخیص سرقت ادبی مشهور است.

از سوی دیگر، Quillbot بر روی بازنویسی تمرکز می کند و امکانات مختلف بازنویسی را فراهم می کند. در نتیجه، تصمیم گیری بین این دو باید بر اساس نیازها، گردش کار و اولویت های منحصر به فرد شما باشد. آیا برای ویژگی‌های ترجمه امتیازی قائل هستید؟ یا بررسی های گرامری با کیفیت برای شما مهم تر است؟ انتخاب باشماست.

به‌علاوه، اگر نمی‌خواهید مشکل امتحان هر یک از پلتفرم‌ها را تحمل کنید، می‌توانید به راحتی املا و دستور زبان خود را از داخل Google Docs بررسی کنید.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت