موفقیت‌های جدید کاردانو

موفقیت‌های جدید کاردانو

زمان مطالعه 2 دقیقه

هولدرهای کاردانو (ADA) می‌توانند به فعالیت توسعه‌ای این آلت کوین افتخار کنند؛ زیرا حتی با کاهش شدید سرمایه‌ای که در سال 2022 تجربه کرد، توسعه‌دهندگان شبکه کاردانو را رها نکرده‌اند و به بهبودها و موارد جدید ادامه می‌دهند. در این پست به بررسی موفقیت‌های جدید کاردانو می پردازیم.

موفقیت‌های جدید کاردانو

امکانات هارد فورک Vasil که با هدف مقیاس‌پذیری بیشتر صورت گرفت، قابل‌توجه‌ترین رویداد کاردانو در سال 2022 بود. علاوه بر این، برخی از پیشنهادات بهبود کاردانو به‌روزرسانی شدند. اما این تمام چیزی نیست که مسیر ADA را در سال گذشته مشخص کرده است. برای مثال Milkomeda، اولین زنجیره جانبی بلاکچین کاردانو بود که به شبکه اصلی آن پیوست؛ برنامه‌ای که ماشین مجازی اتریوم (EVM) را در شبکه‌های دیگر فعال می‌کند.
با پیشروی فعالیت پلتفرم قرارداد هوشمند کاردانو نسبت به رقبای خود، سال 2023 نیز می‌تواند سال قابل‌توجهی برای آن باشد. اولین خبر مربوط به اولین اسکریپت قرارداد در پایتون است که طبق گزارش‌ها، این نوآوری هنوز در حال آزمایش و توسعه است. طبق گزارش‌ها، برنامه‌هایی برای ادغام قراردادهای کاردانو در PyCardano (کتابخانه این آلت کوین در پایتون) وجود دارد. این مرحله حیاتی در توسعه کاردانو به لطف Eopsin، یک زبان برنامه‌نویسی پایتونیک جدید است که توسعه‌دهندگان، آن را کارآمد و امن توصیف می‌کنند. Eopsin همچنین می‌تواند به عنوان مترجم نیز استفاده شود، به طوری که کد نوشته شده در پایتون را گرفته و آن را به زبان قرارداد هوشمندی که بلاکچین کاردانو می‌تواند بفهمد، یعنی Plutus، تبدیل می‌کند. همچنین، بخش‌های مختلف کد پایتون را تجزیه و تحلیل کرده و راه‌هایی برای سریع‌تر کردن آن پیدا می‌کند.
پایتون یکی از کاربرپسندترین و شهودی‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی است. به همین دلیل، بسیاری از برنامه‌نویسان و حتی افراد کنجکاو قبلا در آن برنامه‌نویسی کرده‌اند. با این ویژگی 100% کاربردی، می‌توان انتظار داشت که پروژه‌های بیشتری در بلاکچین کاردانو راه‌اندازی شود و دلیل رشد بیشتر آن در مقابل دیگر «قاتل‌های اتریوم» باشد. با این حال، باید بدانید که این توسعه هنوز در مراحل اولیه خود است و توسعه‌دهندگان قبل از تایید اثربخشی آن آزمایشات بیشتری را انجام خواهند داد.

u.today

امتیاز 5/5 - از 2 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت