همکاری سولانا با پی پال

همکاری سولانا با پی پال

زمان مطالعه 2 دقیقه

قیمت سولانا (SOL) طی ۲۴ ساعت گذشته با ادامه روند نزولی، کاهش یافته و در بحبوحه اصلاحات بازار پس از دستاوردهای اخیر، به زیر ۱۷۰ دلار رسیده است. در این پست به خبر همکاری سولانا با پی پال می پردازیم.

همکاری سولانا با پی پال

سولانا اکنون ۱۶۶.۶۳ دلار قیمت دارد که ۳.۶۸ درصد پایین‌تر از روز قبل است. ارزش بازار و حجم معاملات این ارز دیجیتال نیز با کاهشی ۳.۶۰ و ۱۲.۱۹ درصدی به ترتیب به ۷۶.۶ میلیارد و ۲.۷ میلیارد دلار رسیده‌اند.

طی هفته گذشته، قیمت سولانا بیش از ۵ درصد کاهش یافته که نشان‌دهنده یک روند نزولی بالقوه در بازار است. توکن SOL اکنون در محدوده ۱۶۰ تا ۱۶۸ دلار معامله می‌شود که منعکس‌کننده افزایش نوسانات و احساسات محتاطانه در بین سرمایه‌گذاران است.

همکاری سولانا با پی پال

همکاری سولانا با پی پال

با ترکیب خوش‌بینی ناشی از تأیید صندوق‌های ETF اسپات اتریوم و اصلاح بازار ارزهای دیجیتال، قیمت سولانا در ماه گذشته، رشد ۲۳ درصدی داشته و بر برخی از سطوح مقاومت مهم غلبه کرده است.

بر اساس گزارش‌های منتشرشده، شرکت پرداخت آنلاین پی‌پال (PayPal)، امکان استفاده از استیبل‌کوین خود یعنی PYUSD را در شبکه سولانا فراهم کرده است. این به‌روزرسانی، گامی بزرگ برای پذیرش بیشتر سولانا و افزایش اعتبار آن در حوزه پرداخت محسوب می‌شود.

با این حال، در حال حاضر سولانا با فشار فروش مواجه شده است. اگر روند نزولی تقویت شود، قیمت SOL ممکن است تا سطح حمایت ۱۶۰ دلار سقوط کند.

همکاری سولانا با پی پال

همکاری سولانا با پی پال

ادامه این روند ممکن است منجر به کاهش قیمت تا ۱۵۰ دلار شود که نشان‌دهنده تغییر قابل‌توجه احساسات بازار خواهد بود. از طرفی، در صورت افزایش فشار خرید، قیمت توکن SOL می‌تواند تا ۱۷۰ دلار افزایش یابد. ادامه روند صعودی، قیمت را به بالای ۱۸۰ دلار و در ادامه به سطح مهم ۲۰۰ دلار خواهد رساند.

در این میان، اندیکاتورهای تکنیکال در چارت روزانه، چشم‌انداز متفاوتی را برای سولانا نشان می‌دهند. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر در سطح ۵۴.۶۳ قرار دارد که حاکی از خنثی بودن شرایط خرید و فروش است.

این اندیکاتور نشان‌ می‌دهد که بازار در حال طی کردن روندی جانبی است و برای روند بعدی خود آماده می‌شود. وضعیت باندهای بولینگر نیز نشان‌دهنده نوسانات متوسط است. باند بولینگر بالا در ۱۸۹ دلار و باند بولینگر پایین در ۱۳۸ دلار قرار گرفته‌اند.

همکاری سولانا با پی پال

همکاری سولانا با پی پال

در هیستوگرام اندیکاتور مکدی نیز یک واگرایی صعودی خفیف مشاهده می‌شود و خط مکدی بالای خط سیگنال قرار گرفته است. چنین شرایطی از احتمال صعود قیمت حکایت دارد و نشان‌دهنده خوش‌بینی محتاطانه در میان معامله‌گران است.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت