هوش مصنوعی برای نوشتن ایمیل

7 ابزار هوش مصنوعی برای نوشتن ایمیل

زمان مطالعه 6 دقیقه

در تلاش برای بیان ایمیل کامل هستید؟ هوش مصنوعی مولد می تواند به شما کمک کند تا بفهمید چه باید بگویید. این ابزارهای هوش مصنوعی می توانند به شما در نوشتن ایمیل کمک کنند.

با پیشرفت هوش مصنوعی مولد، نوشتن ایمیل شاید دیگر کار دلهره آور نباشد. ربات‌های چت مانند ChatGPT به شما کمک می‌کنند تا ایمیل‌ها را پیش‌نویس کنید، اما باید از ربات چت درخواست کنید و محتوا را کپی و جای‌گذاری کنید.

با این حال، ابزارهایی وجود دارند که با پلتفرم ایمیل شما یکپارچه می شوند و به شما امکان می دهند مستقیماً از صندوق ورودی خود ایمیل ایجاد کنید. در اینجا چند ابزار برتر هوش مصنوعی وجود دارد که به شما در نوشتن ایمیل در کمترین زمان کمک می کند. اینها شامل برنامه‌های افزودنی کروم، ابزارهای مبتنی بر وب و افزونه‌های Google Workspace هستند.

1.هوش مصنوعی برای نوشتن ایمیل ChatGPT for Gmail

اگر ترجیح می دهید از ChatGPT استفاده کنید، ChatGPT برای Gmail شاید بهترین افزونه باشد. افزونه مرورگر یک آیکون OpenAI را در کنار دکمه Send اضافه می کند. با کلیک بر روی آن یک کادر محاوره ای باز می شود که می توانید از آن برای ارسال یک درخواست به ChatGPT استفاده کنید.

این ابزار همچنین پیشنهاداتی را برای درخواست ها در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین، اگر هنوز نوشتن دستورات موثر را یاد نگرفته‌اید، این ویژگی را بسیار مفید خواهید یافت.

به همین ترتیب، وقتی هر ایمیلی را باز می کنید، یک آیکون OpenAI را در کنار دکمه Reply خواهید دید. می توانید روی آن کلیک کنید و انتخاب کنید که آیا می خواهید اطلاعاتی را درخواست کنید، از فرستنده تشکر کنید، پیشنهاد را رد کنید و غیره. بر اساس ایمیل اصلی و پاسخی که انتخاب می‌کنید، ChatGPT کل پاسخ را تولید می‌کند.

این ابزار یک طرح رایگان دارد که در بیشتر موارد کافی است. اما برای استفاده از آن، باید یک اکانت ChatGPT داشته باشید. همانطور که از نام آن پیداست، فقط با جیمیل کار می کند. بنابراین اگر از هر سرویس ایمیل دیگری استفاده می کنید، گزینه ای برای شما نیست.

2. WriteMyEmail

WriteMyEmail یک ابزار مبتنی بر وب است که به شما کمک می کند ایمیل های واضح و مختصر بنویسید. این الگوهای مختلفی را ارائه می دهد که به شما کمک می کند یک ایمیل عالی، پاسخ دهید یا پیگیری کنید.

پس از ثبت نام و انتخاب طرح، می توانید به قالب ها دسترسی داشته باشید. اینها به شما امکان می‌دهند یک پیش‌نویس ایمیل را تایپ کنید، سبک را انتخاب کنید، و در مورد پاسخ‌ها، ایمیل اصلی را جای‌گذاری کنید. WriteMyEmail ایمیل را در عرض چند ثانیه تولید می کند. از آنجایی که این یک ابزار مبتنی بر وب است، حتی اگر از سرویس گیرنده های ایمیل دسکتاپ استفاده کنید، عالی عمل می کند.

طرح رایگان ویژگی های لازم را برای استفاده شخصی ارائه می دهد. با این حال، محدود به 2000 کلمه در ماه است. طرح Pro با هزینه 5.50 دلار در ماه، این محدودیت را به 200 ایمیل افزایش می دهد.

اما اگر نیاز به ارسال ایمیل سرد یا کپی دارید، برنامه نهایی برای شما مناسب است. قیمت آن حدود 55 دلار است اما قالب های اضافی برای ایجاد ایمیل و محدودیت افزایش یافته ارائه می دهد.

3.هوش مصنوعی برای نوشتن ایمیل AI Email Writer

AI Email Writer یکی از بهترین افزونه های AI Google Workspace است که به طور یکپارچه با Gmail کار می کند. پس از نصب افزونه، آیکون پاکت نامه را در سمت راست می بینید که ابزار را در نوار کناری باز می کند.

سپس می‌توانید روی هر ایمیلی در صندوق ورودی خود کلیک کنید و AI Email Writer به شما کمک می‌کند تا یک پاسخ را بنویسید. برای انجام این کار، از شما می خواهد که آهنگ را انتخاب کنید، به طور خلاصه به ابزار بگویید چه می خواهید بگویید و زبان را انتخاب کنید. این افزونه نه تنها محتوا را تولید می کند، بلکه یک ایمیل پیش نویس را با تمام فیلدهای پر شده باز می کند.

به طور مشابه، برای ایجاد ایمیل های جدید نیز عالی عمل می کند. بهتر از همه، AI Email Writer می تواند ایمیل ها را به حدود 25 زبان مختلف پیش نویس کند. با این حال، طرح رایگان فقط 10 اعتبار ارائه می دهد.

4. Addy AI

Addy AI یک افزونه مفید و بصری است که با Gmail و Outlook یکپارچه کار می کند. هر زمان که پیش‌نویسی برای ایمیل جدیدی ایجاد می‌کنید، Addy AI از شما می‌خواهد پیامی را که می‌خواهید ارسال کنید، به اشتراک بگذارید. سپس کل ایمیل را حتی با امضای شما با یک کلیک تولید می کند.

از آنجایی که به شما امکان می‌دهد لحن پیش‌فرض، زبان، طول پاسخ و گزینه‌های شخصی‌سازی را تنظیم کنید، لازم نیست هر بار که ایمیل می‌نویسید نگران این جزئیات باشید.

هنگام ایجاد پاسخ، به طور خودکار پیام ارسال شده در ایمیل اصلی را خلاصه می کند، راه های مختلفی را برای پاسخ دادن به شما پیشنهاد می کند و سپس پاسخ را بر اساس دستورالعمل های شما ایجاد می کند.

اگر از سرویس دیگری غیر از Gmail یا Outlook استفاده می‌کنید، می‌توانید روی آیکون برنامه افزودنی از نوار ابزار کلیک کنید، آیکون پاکت را انتخاب کنید و از Addy AI برای نوشتن ایمیل استفاده کنید. با این حال، باید ورودی و خروجی را به صورت دستی بچسبانید.

هوش مصنوعی Addy اجازه می دهد سه ایمیل رایگان در روز با برنامه های پولی از 6.99 دلار در ماه شروع شود.

5.هوش مصنوعی برای نوشتن ایمیل GMPlus

GMPlus از مدل GPT OpenAI برای کمک به نوشتن ایمیل استفاده می کند. شاید بهترین چیز در مورد آن کتابخانه ای از بیش از 50 درخواست از پیش ساخته شده برای انواع مختلف ایمیل باشد.

بنابراین می‌توانید انتخاب کنید که آیا می‌خواهید برای ارائه فیدبک یا پذیرش دعوتنامه یک ایمیل بنویسید و اجازه دهید GMPlus بقیه موارد را مدیریت کند. با این حال، همچنان می‌توانید درخواست‌های سفارشی اضافه کنید، آهنگ و زبان را انتخاب کنید و در صورت تمایل طول ایمیل را مشخص کنید.

طرح رایگان دارای محدودیت پنج درخواست در روز است. بنابراین، شما باید 9.90 دلار برای محدودیت افزایش یافته بپردازید. با این حال، اگر مایل به هزینه 16.90 دلار در ماه هستید، می توانید به مدل GPT-4 نیز دسترسی داشته باشید.

6. Sendr AI

اگر به دنبال یک افزونه بدون سر و صدا هستید که به شما در نوشتن ایمیل با استفاده از GPT کمک کند، Sendr AI را امتحان کنید. افزودنی کروم با جیمیل کار می کند و دکمه جدیدی را در کنار ارسال اضافه می کند. وقتی روی آن کلیک می‌کنید، ابزار از شما می‌خواهد که «ماهیت ایمیل» را بنویسید.

سپس به طور خودکار آن را به یک ایمیل مناسب و حرفه ای تبدیل می کند و همچنین موضوع را به خط موضوع اضافه می کند. هنگامی که به یک ایمیل پاسخ می دهید، Sendr AI اجازه می خواهد که از آخرین ایمیل موجود در رشته برای ایجاد یک پاسخ متنی استفاده کند.

Sendr AI به شما امکان می دهد 1000 ایمیل رایگان در ماه بنویسید که در بیشتر موارد کافی است. اما اگر به موارد بیشتری نیاز دارید، باید از تیم هوش مصنوعی Sendr درخواست کنید.

7.هوش مصنوعی برای نوشتن ایمیل Help me write by Google Workspace Labs

اگرچه به عنوان یک ابزار جداگانه در دسترس نیست، Help me write یکی از ویژگی های Gmail است که می توانید با ثبت نام در Google Workspace Labs از آن استفاده کنید.

پس از ثبت نام برای کمک به نوشتن جیمیل، یک آیکون قلم را در کنار گزینه های قالب بندی مشاهده خواهید کرد. با کلیک بر روی آن دکمه های Help me write را نشان می دهد. در اینجا می توانید دستور نوشتن ایمیل را وارد کنید.

اگر ترجیح می‌دهید اولین پیش‌نویس را خودتان بنویسید، می‌توانید از گزینه‌های رسمی کردن، کوتاه کردن یا گسترش دادن برای تنظیم دقیق پیش‌نویس استفاده کنید. به همین ترتیب، حالت I’m Feeling Lucky وجود دارد که جزئیات خلاقانه ای مانند تبدیل پیام ایمیل شما به شعر را اضافه می کند.

اگر از جیمیل استفاده می کنید و ترجیح می دهید افزونه دیگری را در مرورگر خود نصب نکنید، فعال کردن این ویژگی شاید بهترین گزینه باشد.

از هوش مصنوعی برای نوشتن ایمیل های دشوار استفاده کنید

چه از نوشتن ایمیل متنفر باشید و چه ترجیح می دهید وقت خود را صرف کارهای سازنده تر کنید، این ابزارها می توانند مفید باشند. آنها ساده، آسان برای استفاده هستند، و در وب سرویس گیرنده ایمیل شما کار می کنند.

با این حال، از آنجایی که این ابزارها بر اساس دستورات و الگوهای از پیش تنظیم شده هستند، گزینه های سفارشی سازی کمی دارید. بنابراین اگر دوست دارید کنترل بیشتری بر نحوه صدای ایمیل های خود داشته باشید، شاید بهتر است از خود ChatGPT برای نوشتن ایمیل استفاده کنید. چند دقیقه بیشتر طول می‌کشد، اما با فرآیند و درخواست‌های مناسب، می‌توانید یک ایمیل کامل را به صورت رایگان پیش‌نویس کنید.

امتیاز 5/5 - از 6 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت